Заңды тұлға мәртебесі бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың құрамына енетін су объектілерінде 2012 жылға арналған балық аулау көлемін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2012 жылғы 9 тамыздағы № 17-02/405 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 3 қыркүйекте № 7891 тіркелді
«Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабының 6) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Ертіс экология департаменті Шығыс Қазақстан филиалының 2011 жылғы 28 желтоқсандағы № 3-2-12/3230, Есіл экология департаментінің Ақмола филиалының 2011 жылғы 28 желтоқсандағы №№ 03-09/4019, 03-09/4020, 03-09/4021, Ертіс экология департаментінің 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 3-2-12/5078, Балқаш-Алакөл экология департаментінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 04-08/6352 мемлекеттік экологиялық сараптамасының оң қорытындысы негізінде БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес 2012 жылға арналған заңды тұлға мәртебесі бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың құрамына енетін су объектілерінде балық аулау көлемі бекітілсін.

Об утверждении объемов лова рыбы на водных объектах, входящих в состав особо охраняемых природных территорий со статусом юридического лица на 2012 год
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 августа 2012 года № 17-02/405. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 сентября 2012 года № 7891
В соответствии с подпунктом 6) статьи 8 Закона Республики Казахстан «Об особо охраняемых природных территориях» и на основании положительного заключения государственной экологической экспертизы от 28 декабря 2011 года № 3-2-12/3230 Восточно-Казахстанского филиала Иртышского департамента экологии, от 28 декабря 2011 года №№ 03-09/4019, 03-09/4020, 03-09/4021 Акмолинского филиала Есильского департамента экологии, от 7 декабря 2011 года № 3-2-12/5078 Иртышского департамента экологии, от 20 декабря 2011 года № 04-08/635 Балхаш-Алакольского департамента экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить объемы лова рыбы на водных объектах, входящих в состав особо охраняемых природных территорий со статусом юридического лица на 2012 год согласно приложению к настоящему приказу.

2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті (Е. Нысанбаев) Қазақстан Республикасының заңнамасы белгілеген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің м.а.                                     Е. Аман
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі м.а.
2012 жылғы 9 тамыздағы
№ 17-02/405 бұйрығына
қосымша
Заңды тұлға мәртебесі бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтар
құрамына енетін су объектілерінде 2012 жылға арналған балық аулау
көлемі
тонна
Атауы
Барлығы көлем
Аулау түрі
Әуесқойлық (спорттық) балық аулау
Ғылыми-зерттеу аулау
Мелиоративтік аулау
Өсімін молайту мақсатында аулау
1
2
3
4
5
6
Қатонқарағай мемлекеттік ұлттық табиғи паркі (су айдындарының саны - 3)

2. Комитету лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Е. Нысанбаев) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
И.о. Министр                                     Е. Аман
Приложение
к приказу и. о. Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 9 августа 2012 года № 17-02/405
Объемы
лова рыбы на водных объектах, входящих в состав особо
охраняемых природных территорий
со статусом юридического лица на 2012 год
тонн
Наименование
Всего объем
Виды лова
Любительское (спортивное) рыболовство Научно-
исследова-
тельский
лов
Мелиоративный
лов
Лов в
воспроиз-
водственных
целях
1 2 3 4 5 6
Катон-Карагайский государственный национальный природный парк
(количество водоемов - 3)