"2012 жылғы өнімнен мемлекеттік астық ресурстарына облыстар бойынша астық сатып алу квоталарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 10 қазандағы № 15-07/510 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 12 қарашадағы № 15-07/571 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 29 қарашада № 8119 тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. «2012 жылғы өнімнен мемлекеттік астық ресурстарына облыстар бойынша астық сатып алу квоталарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 10 қазандағы № 15-07/510 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7997 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген 2012 жылғы өнімнен мемлекеттік астық ресурстарына облыстар бойынша астық сатып алу квоталары осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті (С.С. Хасенов) заңнамамен белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануы тиіс.
Министр                                    А. Мамытбеков
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2012 жылғы 12 қарашадағы
№ 15-07/571 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрiнiң
2012 жылғы 10 қазандағы
№ 15-07/510 бұйрығымен
бекітілген
2012 жылғы өнімнен мемлекеттік астық ресурстарына облыстар
бойынша астық сатып алу квоталары
Облыс атаулары
Мемлекеттік ресурстарға астық сатып
алу квотасының көлемі, мың тонна
Ақмола

О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 октября 2012 года № 15-07/510 "Об утверждении квот закупа зерна в государственные ресурсы зерна в разрезе областей из урожая 2012 года"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 ноября 2012 года № 15-07/571. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 ноября 2012 года № 8119
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 октября 2012 года № 15-07/510 «Об утверждении квот закупа зерна в государственные ресурсы зерна в разрезе областей из урожая 2012 года» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7997) следующее изменение:
Квоты закупа зерна в государственные ресурсы зерна в разрезе областей из урожая 2012 года, утвержденные указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Хасенов С.С.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр                                    А. Мамытбеков
Приложение
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 12 ноября 2012 года № 15-07/571
Утверждены
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 10 октября 2012 № 15-07/510
Квоты закупа зерна в государственные ресурсы зерна
в разрезе областей из урожая 2012 года
Наименование области
Объем квоты закупа зерна
в государственные ресурсы,
тыс. тонн
Акмолинская