Көпарналы хабар таратуда таралуына байланысты міндетті теле-, радиоарналардың санын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 203 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 10 желтоқсанда № 8178 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2016 жылғы 11 шілдедегі № 34 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ақпарат және коммуникациялар министрінің 11.07.2016 № 34 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Баспасөз-релиз
2012 жылғы 18 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Телерадио хабарларын тарату туралы» Заңы 7-бабының 19) тармақшасына және Телерадио хабарларын таратуды дамыту мәселелері жөніндегі комиссияның 2012 жылғы 2 қарашадағы № 2 ұсыныстарын ескере отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. 14 (он төрт) көпарналы хабар таратуда таратылуына байланысты міндетті теле-, радиоарналар айқындалсын.
2. Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігінің Ақпарат және мұрағат комитеті:
1) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты белгіленген тәртіппен ресми жариялауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат вице-министрі А.О. Қырықбаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                    Д. Мыңбай

Об утверждении количества обязательных теле-, радиоканалов в зависимости от распространения в многоканальном вещании
Приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 6 декабря 2012 года № 203. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2012 года № 8178. Утратил силу приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 11 июля 2016 года № 34
Сноска. Утратил силу приказом Министра информации и коммуникаций РК от 11.07.2016 № 34 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
ПРЕСС-РЕЛИЗ
В соответствии с подпунктом 19) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 18 января 2012 года «О телерадиовещании» и с учетом рекомендаций Комиссии по вопросам развития телерадиовещания от 2 ноября 2012 года № 2, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Определить 14 (четырнадцать) обязательных теле-, радиоканалов в зависимости от распространения в многоканальном вещании.
2. Комитету информации и архивов Министерства культуры и информации Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в установленном порядке официальное опубликование настоящего приказа;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства культуры и информации Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра культуры и информации Республики Казахстан Кырыкбаева А.О.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его первого официального опубликования.
Министр                                          Д. Мынбай