Парниктік газдар шығарындыларына сертификат алу үшін өтініш нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2012 жылғы 05 желтоқсандағы № 365-ө Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 24 желтоқсанда № 8201 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2013 жылғы 15 мамырдағы № 124-ө бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қоршаған ортаны қорғау министрінің 15.05.2013 № 124-ө бұйрығымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік отыз күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 мамырдағы № 584 қаулысымен бекітілген Парниктік газдар шығарындыларына квоталар беру қағидаларының 7 және 8-тармақтарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қосымшаға сәйкес Парниктік газдар шығарындыларына сертификат алу үшін өтініш нысаны бекітілсін.
2. Төмен көміртекті даму департаменті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін оны ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды;
3) Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің ресми интернет-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                          Н. Қаппаров
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрінің
2012 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 365-ө бұйрығына
қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
Парниктік газдар шығарындыларына сертификат алу үшін
ӨТІНІШ
1. Табиғатты пайдаланушының атауы
2. Жалпы мәліметтер:
2.1. Заңды мекенжайы
2.2. Салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТН), бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН)
2.3. Байланыс телефоны, факс, электрондық пошта
3. Парниктік газдар шығарындыларын квоталау талаптарына жататын қондырғыға қатысты экономика секторы (атауы мен коды)
4. Парниктік газдар шығарындыларына сұралатын квоталар көлемі:
4.1. Ұлттық жоспардан
4.2. Ұлттық жоспардың квота көлемі қорының (жаңа және кеңейтілген қондырғылар үшін)
4.3. Барлығы
___________________________ тонна
___________________________ тонна
___________________________ тонна
5. Парниктік газдар шығарындыларына квотаны алу үшін көзі
6. Парниктік газдар шығарындыларына квоталар арналған уақыт кезеңі
20____ жылға
7. Өтінімге келесі құжаттар қоса ұсынылады:
1) есепті жылға парниктік газдарды түгендеу туралы есеп

Об утверждении формы заявления на получение сертификата на выбросы парниковых газов
Приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 5 декабря 2012 года № 365-Ө. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 декабря 2012 года № 8201. Утратил силу приказом Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 15 мая 2013 года № 124-Ө.
Сноска. Утратил силу приказом Министра охраны окружающей среды РК от 15.05.2013 № 124-Ө (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 7 и 8 Правил выдачи квот на выбросы парниковых газов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2012 года № 584, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить форму заявления на получение сертификата на выбросы парниковых газов согласно приложению.
2. Департаменту низкоуглеродного развития обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
3) опубликование настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Н. Каппаров
Приложение
к приказу Министра охраны
окружающей среды
Республики Казахстан
от 5 декабря 2012 года № 365-ө
форма
Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
ЗАЯВЛЕНИЕ
на получение сертификата на выбросы парниковых газов
1. Наименование
природопользователя
2. Общие сведения:
2.1. Юридический адрес
2.2. Регистрационный номер
налогоплательщика (РНН), бизнес-
идентификационный номер (БИН)
2.3. Контактные телефоны, факс,
электронная почта
3. Сектор экономики, к которому
относится установка,
подпадающая под требования по
квотированию выбросов
парниковых газов (код и
название)
4. Объем запрашиваемой квоты на
выбросы парниковых газов из:
4.1. Национального плана
4.2. Резерва объема квот
национального плана (для новых и
расширяемых установок)
4.3. Итого
__________________________ тонн
__________________________ тонн
__________________________ тонн
5. Источник для получения квоты
на выбросы парниковых газов
6. Период времени, на который
предназначается квота на
выбросы парниковых газов
На 20____ год
7. К заявке прилагаются
следующие документы:
1) отчет об инвентаризации
парниковых газов за отчетный
год

2) қондырғының паспорты
3) парниктік газдар шығарындыларын қысқарту бағдарламасы
4) парниктік газдар шығарындыларын қысқарту бойынша жобаларды іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары
Өтініш беруші мәліметтердің дұрыстығына толық жауапкершілікте болады.
Кәсіпорынның басшысы
(Т.А.Ә., лауазымы, қолы, мөр орны)

2) паспорт установки
3) программа сокращения
выбросов парниковых газов
4) план мероприятий по
реализации проектов по
сокращению выбросов парниковых
газов
Заявитель несет полную ответственность за достоверность сведений
Руководитель предприятия
(Ф.И.О., должность, подпись, место печати)