"Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті "Қазгеоақпарат" Республикалық геологиялық ақпарат орталығы" мемлекеттік мекемесінің азаматтық қызметшілерін аттестаттаудан өткізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2012 жылғы 27 қарашадағы № 424 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 26 желтоқсанда № 8243 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 1263 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Инвестициялар және даму министрінің 29.12.2015 № 1263 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 233-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берілген «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті «Қазгеоақпарат» Республикалық геологиялық ақпарат орталығы» мемлекеттік мекемесінің азаматтық қызметшілерін аттестаттаудан өткізу қағидалары бекітілсін.
2. Геология және жер қойнауын пайдалану комитетіне (А.А. Надырбаев) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі Н.Е. Сауранбаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары - Қазақстан
Республикасының Индустрия және
жаңа технологиялар министрі                      Ә. Исекешев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары – Қазақстан
Республикасы Индустрия және
жаңа технологиялар министрінің
2012 жылғы 27 қарашадағы
№ 424 бұйрығымен бекітілді
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар
министрлігі Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті
«Қазгеоақпарат» Республикалық геологиялық ақпарат орталығы
мемлекеттік мекемесінің азаматтық қызметшілерін аттестаттаудан
өткізу қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті «Қазгеоақпарат» Республикалық геологиялық ақпарат орталығы мемлекеттік мекемесінің қызметшілерін аттестаттаудан өткізу қағидалары (бұдан әрі – Қағида) Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 233-бабына сәйкес әзірленді және Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті «Қазгеоақпарат» Республикалық геологиялық ақпарат орталығы мемлекеттік мекемесінің азаматтық қызметшiлерiн (бұдан әрi – «Қазгеоақпарат» РГАО қызметшiлері) аттестаттаудан өткізу тәртiбiн айқындайды.

Об утверждении Правил проведения аттестации гражданских служащих государственного учреждения "Республиканский центр геологической информации "Казгеоинформ" Комитета геологии и недропользования Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 27 ноября 2012 года № 424. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 декабря 2012 года № 8243. Утратил силу приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 1263
Сноска. Утратил силу приказом Министра по инвестициям и развитию РК от 29.12.2015 № 1263 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 233 Трудового кодекса Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила проведения аттестации гражданских служащих государственного учреждения «Республиканский центр геологической информации «Казгеоинформ» Комитета геологии и недропользования Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан».
2. Комитету геологии и недропользования (Надырбаев А.А.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Сауранбаева Н.Е.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан.           А. Исекешев
Утвержден
приказом Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан –
Министра индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
27 ноября 2012 года № 424
Правила
проведения аттестации гражданских служащих государственного
учреждения «Республиканский центр геологической информации
«Казгеоинформ» Комитета геологии и недропользования
Министерства индустрии и новых технологий
Республики Казахстан»
1. Общие положения
1. Настоящие Правила проведения аттестации гражданских служащих государственного учреждения «Республиканский центр геологической информации «Казгеоинформ» Комитета геологии и недропользования Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан» (далее - Правила) разработаны в соответствии со статьей 233 Трудового кодекса Республики Казахстан и определяют порядок проведения аттестации гражданских служащих государственного учреждения «Республиканский центр геологической информации «Казгеоинформ» Комитета геологии и недропользования Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (далее - служащие РЦГИ «Казгеоинформ»).

2. «Қазгеоақпарат» РГАО қызметшiлерiн аттестаттау iскерлiк қасиеттерiнің, кәсiптiк және бiлiктiлiк даярлығының деңгейін айқындау мақсатымен жүзеге асырылады.
3. Аттестаттау кезiнде негiзгi бағалау өлшемi «Қазгеоақпарат» РГАО қызметшiлерінің өздерiне жүктелген мiндеттердi орындау қабiлетi болып табылады.
4. «Қазгеоақпарат» РГАО қызметшiлері мемлекеттiк қызметте болған әрбiр кезектi үш жыл өткен сайын, бiрақ осы лауазымға орналасқан күнінен бастап кемiнде алты ай өткеннен кейiн мерзiмде аттестаттаудан өтедi. Бұл ретте, аттестаттау аталған мерзiм басталған күнінен бастап алты айдан аспайтын мерзiмде өткiзiлуге тиiс.
Жүктi әйелдер аттестаттаудан өтпеуге тиіс.
Бала күтiмi жөнiндегi демалыста жүрген «Қазгеоақпарат» РГАО қызметшiлері қызметке шыққаннан кейiн алты айдан кейiн аттестаттаудан өтедi.
«Қазгеоақпарат» РГАО қызметшiлерін олардың өтiнiшi бойынша, белгiленген мерзiмге дейiн аттестаттаудан өткiзуге болады.
5. Аттестаттау мынадай бiрқатар дәйектi кезеңдi қамтиды:
1) аттестаттауды өткiзуге дайындық;
2) аттестаттау комиссиясының «Қазгеоақпарат» РГАО қызметшiсімен әңгiме жүргiзуi;
3) аттестаттау комиссиясының шешiм шығаруы.
6. Аттестаттауды өткiзуге дайындықты басшының тапсырмасы бойынша «Қазгеоақпарат» РГАО-ның кадр қызметi ұйымдастырады және ол мынадай iс-шараларды қамтиды:
1) аттестаттаудан өтушiге қажеттi құжаттарды дайындау;
2) аттестататтау өткiзудiң кестесiн әзiрлеу;
3) аттестаттау комиссияларының құрамын айқындау;
4) аттестаттауды өткiзудiң мақсаты мен тәртiбi туралы түсiндiру жұмыстары.
7. Кадр қызметі аттестаттаудан өтуге тиiс қызметшiлердi алты ай iшiнде бiр рет айқындайды.
8. «Қазгеоақпарат» РГАО басшысы кадр қызметінің ұсынуымен бұйрық шығарады, сол бұйрықпен аттестаттаудан өтетін адамдардың тiзiмi, аттестаттауды өткiзудiң кестесi мен аттестаттау комиссияларының құрамы бекiтiледi.
9. Кадр қызметі аттестаттауды өткiзудiң басталуына кемiнде 1 (бiр) ай қалғанда аттестаттаудан өткізілуге тиісті «Қазгеоақпарат» РГАО қызметшiлерін, сондай-ақ олардың басшыларын аттестаттауды өткiзу мерзiмi туралы жазбаша хабардар етедi.
10. Аттестаттаудан өтуге тиiс қызметшiнiң тiкелей басшысы оған мiнездеменi ресiмдеп, оны аттестаттауды өткізуден 15 (он бес) жұмыс күні бұрын кадр қызметiне жолдайды.
Мiнездемеде аттестаттаудан өтетін қызметшiнiң кәсiби, жеке басының қасиеттерi мен қызметтiк iс-әрекетi нәтижелерiнiң негiзделген, шынайы бағасы қамтылуға тиiс.
11. Кадр қызметі аттестаттау комиссиясының отырысына дейiн кемiнде 10 (он) жұмыс күні бұрын «Қазгеоақпарат» РГАО қызметшiсін оған берiлген мiнездемемен таныстырады.

2. Аттестация служащих РЦГИ «Казгеоинформ» осуществляется с целью определения уровня деловых качеств, профессиональной и квалификационной подготовки.
3. Основным критерием оценки при аттестации является способность служащих РЦГИ «Казгеоинформ» выполнять возложенные на них обязанности.
4. Служащие РЦГИ «Казгеоинформ» проходят аттестацию по истечении каждых последующих трех лет пребывания на гражданской службе, но не ранее шести месяцев со дня занятия данной должности. При этом аттестация должна быть проведена не позднее шести месяцев со дня наступления указанного срока.
Не подлежат аттестации беременные женщины.
Служащие РЦГИ «Казгеоинформ», находящиеся в отпуске по уходу за детьми, аттестуются не ранее, чем через шесть месяцев после выхода на службу.
Аттестация служащих РЦГИ «Казгеоинформ», по их заявлению, может быть проведена до истечения указанных сроков.
5. Аттестация включает в себя ряд последовательных этапов:
1) подготовка к проведению аттестации;
2) собеседование со служащим РЦГИ «Казгеоинформ», проводимое аттестационной комиссией;
3) вынесение решения аттестационной комиссии.
6. Подготовка к проведению аттестации организуется кадровой службой РЦГИ «Казгеоинформ» по поручению руководителя, и включает следующие мероприятия:
1) подготовку необходимых документов на аттестуемых;
2) разработку графиков проведения аттестации;
3) определение состава аттестационных комиссий;
4) разъяснительную работу о целях и порядке проведения аттестации.
7. Кадровая служба один раз в течение шести месяцев определяет служащих, подлежащих аттестации.
8. Руководитель РЦГИ «Казгеоинформ» по представлению кадровой службы издает приказ, которым утверждаются список аттестуемых лиц, график проведения аттестации и состав аттестационной комиссии.
9. Кадровая служба письменно уведомляет служащих РЦГИ «Казгеоинформ», подлежащих аттестации, а также их руководителей о сроках проведения аттестации не позднее 1 (одного) месяца до начала ее проведения.
10. Непосредственный руководитель служащего, подлежащего аттестации, оформляет на него характеристику и направляет ее в кадровую службу за 15 (пятнадцать) рабочих дней до проведения аттестации.
Характеристика должна содержать обоснованную, объективную оценку профессиональных, личностных качеств и результатов служебной деятельности аттестуемого служащего РЦГИ «Казгеоинформ».
11. Кадровая служба ознакамливает служащего РЦГИ «Казгеоинформ» с представленной на него характеристикой в срок не позднее, чем за 10 (десять) рабочих дней до заседания аттестационной комиссии.

12. Аттестаттаудан өтетін «Қазгеоақпарат» РГАО қызметшiсіне кадр қызметі осы Қағидаға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша азаматтық қызметшіге арналған аттестаттау парағын ресiмдейдi.
13. Кадр қызметі жиналған аттестаттау материалдарын (аттестаттау парағы, бағалау парағы, қызметтік мінездеме, қызмет тізімі) аттестаттау комиссиясының отырысына дейін 5 (бес) жұмыс күні бұрын аттестаттау комиссиясына жолдайды.
2. Аттестаттау комиссиясы
14. Аттестаттау комиссиясы кадр қызметiнiң ұсынысы бойынша, «Қазгеоақпарат» РГАО басшысының бұйрығының негізінде құрылады.
Аттестаттау комиссиясын төраға басқарады, ол оның қызметiне басшылық етедi, отырыстарда төраға болады, оның жұмысын жоспарлайды, комиссияның қызметіне және оның қабылданатын шешiмдерiне жалпы бақылауды жүзеге асырады.
15. Аттестаттау комиссиясының хатшысы кадр қызметiнiң қызметкері болып табылады.
Аттестаттау комиссиясының хатшысы комиссия отырысына тиiстi материалдарды, қажеттi құжаттарды дайындайды және комиссия отырысы өткеннен кейiн хаттама ресiмдейдi. Хатшы техникалық қызмет көрсетедi, аттестаттау комиссиясының қызметiн қамтамасыз етедi.
16. Аттестаттау комиссиясының мүшелерi аттестаттаудан жалпы негiзде өтедi.
17. Құрамының кемiнде үштен екiсi қатысқан аттестаттау комиссиясының отырысы заңды деп есептеледi.
3. Аттестаттауды өткізу тәртібі
18. Аттестаттау комиссиясы аттестаттауды аттестаттаудан өтетін қызметшiнiң қатысуымен өткiзедi.
Аттестаттаудан өтетін қызметшi комиссияның отырысына қатыспаған жағдайда, оны аттестаттау мәселесiн қарау комиссия көрсеткен анағұрлым кейiн мерзiмге ауыстырылады.
19. Отырыс барысында комиссия ұсынылған материалдарды зерттейдi және аттестаттаудан өтетін адамды тыңдайды.
Ұсынылған материалдарды зерттеу және «Қазгеоақпарат» РГАО қызметшiсімен әңгiмелесу нәтижесiнде аттестаттау комиссиясының мүшелері
1) оның кәсіптік даярлығының, іскерлік және жеке қасиеттерінің деңгейін, Қазақстан Республикасының Конституциясын, Қазақстан Республикасының Еңбек кодексін, «Қазақстан Республикасындағы тiл туралы», «Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы», «Мұнай туралы», «Мемлекеттік құпиялар туралы» Қазақстан Республикасының заңдарын білуін айқындайды.
2) осы Қағидаға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша азаматтық қызметшіге арналған бағалау парағын толтырады;
3) мынадай шешiмдердiң бiрiн қабылдайды:
атқаратын қызметiне лайықты;
қайталап аттестаттауға жатады.
20. Қайта аттестаттау бастапқы аттестаттау өткен күннен бастап алты ай өткеннен кейiн осы Қағиданың 6-тармағында айқындалған тәртiппен өтедi. Қайта аттестаттауды өткiзген аттестаттау комиссиясы мынадай шешiмдердiң бiрiн қабылдайды:

12. На аттестуемого служащего РЦГИ «Казгеоинформ» кадровой службой оформляется аттестационный лист на гражданского служащего по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
13. Кадровая служба направляет собранные аттестационные материалы (аттестационный лист, оценочный лист, служебная характеристика, послужной список, возражение аттестуемого) в аттестационную комиссию за 5 (пять) рабочих дней до заседания аттестационной комиссии.
2. Аттестационная комиссия
14. Аттестационная комиссия создается приказом руководителя РЦГИ «Казгеоинформ» по представлению кадровой службы.
Аттестационную комиссию возглавляет председатель, который руководит ее деятельностью, председательствует на ее заседаниях, планирует ее работу, осуществляет общий контроль за деятельностью комиссии и принимаемыми ею решениями.
15. Секретарем аттестационной комиссии является сотрудник кадровой службы.
Секретарь аттестационной комиссии подготавливает соответствующие материалы к заседанию комиссии, необходимые документы и оформляет протокол после его проведения. Секретарь осуществляет техническое обслуживание и обеспечивает функционирование аттестационной комиссии.
16. Члены аттестационной комиссии проходят аттестацию на общих основаниях.
17. Заседание аттестационной комиссии считается правомочным, если на нем присутствовали не менее двух третей ее состава.
3. Порядок проведения аттестации
18. Аттестационная комиссия проводит аттестацию в присутствии аттестуемого служащего.
В случае неявки аттестуемого на заседание комиссии, рассмотрение вопроса его аттестации переносится на более поздний срок, указанный комиссией.
19. В ходе заседания комиссия изучает представленные материалы, заслушивает аттестуемое лицо.
По результатам изучения представленных материалов и собеседования со служащим РЦГИ «Казгеоинформ» члены аттестационной комиссии:
1) определяют уровень его профессиональной подготовки, деловых и личностных качеств, знание Конституции Республики Казахстан,  Трудового кодекса Республики Казахстан, законов Республики Казахстан «О языках в Республике Казахстан», «О недрах и недропользовании», «О нефти», «О государственных секретах»;
2) заполняют оценочный лист на гражданского служащего по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
3) принимают одно из следующих решений:
соответствует занимаемой должности;
подлежит повторной аттестации.
20. Повторная аттестация проводится через три месяца со дня проведения первоначальной аттестации в порядке определенном пунктом 6 настоящих Правил. Аттестационная комиссия, проведя повторную аттестацию, принимает одно из следующих решений:

1) атқаратын қызметiне лайықты;
2) атқаратын қызметiне лайықты емес.
21. Аттестаттау комиссиясының шешiмi ашық дауыс беру арқылы қабылданады. Дауыс беру нәтижелері қатысып отырған комиссия мүшелерінің берген дауыстарының көпшілігімен анықталады. Берілген дауыстар тең болған жағдайда аттестаттау комиссиясы төрағасының дауысы шешуші болып табылады.
22. Аттестаттау комиссиясының шешiмдерi, оның мәжiлiсiне қатысқан аттестаттау комиссиясы мүшелерi, хатшы қол қойған хаттамамен ресiмделедi.
23. Кадр қызметі 5 (бес) жұмыс күні ішінде «Қазгеоақпарат» РГАО қызметшiсін аттестаттау комиссиясының шешiмiмен таныстырады.
24. Аттестаттау комиссиясы мүшелерінің хаттаманы ресімдеген және қол қойған күнінен бастап 10 (он) жұмыс күні iшiнде аттестаттау комиссиясының шешiмдерi «Қазгеоақпарат» РГАО басшысының бұйрығымен бекiтіледi.
25. Аттестаттау комиссиясында қаралатын барлық материалдар «Қазгеоақпарат» РГАО қызметшiсінiң жеке iсiнде сақталады. Аттестаттау комиссиясының «Қазгеоақпарат» РГАО басшысы бекiткен шешiмi де қызметшiнiң қызмет тiзiмiне енгiзiледi.
4. Қорытынды ережелер
26. «Қазгеоақпарат» РГАО қызметшiлері аттестаттау комиссиясының шешiмiн бекiту туралы «Қазгеоақпарат» РГАО басшысының бұйрығына шағымдана алады.
27. Осы Қағиданы бұзу жағдайлары анықталған жағдайда, «Қазгеоақпарат» РГАО басшысы аттестаттау комиссиясының шешiмін бекіту туралы бұйрығының күшін жояды және қайта аттестаттауды белгілейді.
Қайта аттестаттау осы Қағиданың 20-тармағына сәйкес жүргiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа
технологиялар министрлігі
Геология және жаңа жер қойнауын
пайдалану комитеті
«Қазгеоақпарат» Республикалық
геологиялық ақпарат орталығы
мемлекеттік мекемесінің
азаматтық қызметшілерін
аттестаттаудан өткізу
қағидаларына 1-қосымша
Азаматтық қызметшiнiң аттестаттау парағы
Аттестаттау түрi: кезектi - |____|; қайталап - |____|
(керектiсiн Х белгiсiмен белгiлеу керек)
1. Тегi, аты, әкесiнiң аты (бар болған жағдайда)
_____________________________________________________________________
2. Туған күнi _______жылғы «___»________________
3. Бiлiмi, бiлiктiлiгiн арттыру, қайта даярлау жөнiндегi
мәлiметтер (қашан және қандай оқу орнын тәмамдаған, бiлiмi бойынша
мамандығы, бiлiктiлiгiн арттыру, қайта даярлау, ғылыми дәрежесi,
ғылыми атағы, берiлген күнi туралы құжаттар)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
4. Атқаратын лауазымы және тағайындалған күнi, бiлiктiлiк санаты (дәрежесi)
_____________________________________________________________________

1) соответствует занимаемой должности;
2) не соответствует занимаемой должности.
21. Решение аттестационной комиссии принимается открытым голосованием. Результаты голосования определяются большинством голосов присутствующих членов комиссии. При равенстве голосов голос председателя аттестационной комиссии является решающим.
22. Решения аттестационной комиссии оформляются протоколом, который подписывается членами аттестационной комиссии, присутствовавшими на заседании, секретарем.
23. Кадровая служба ознакамливает с решением аттестационной комиссии служащего РЦГИ «Казгеоинформ» в течение 5 (пяти) рабочих дней.
24. Решения аттестационной комиссии, в течение 10 (десяти) рабочих дней со дня оформления и подписания протокола членами аттестационной комиссии утверждаются приказом руководителя РЦГИ «Казгеоинформ».
25. Все материалы, рассматриваемые на аттестационной комиссии хранятся в личном деле служащего РЦГИ «Казгеоинформ». Утвержденное руководителем РЦГИ «Казгеоинформ» решение аттестационной комиссии также заносится в послужной список служащего РЦГИ «Казгеоинформ».
4. Заключительные положения
26. Служащие РЦГИ «Казгеоинформ» могут обжаловать приказ руководителя РЦГИ «Казгеоинформ» об утверждении решений аттестационной комиссии.
27. В случаях обнаружения нарушений настоящих Правил, руководитель РЦГИ «Казгеоинформ» отменяет приказ об утверждении решения аттестационной комиссии и назначает повторную аттестацию.
Повторная аттестация проводится в соответствии с пунктом 20 настоящих Правил.
Приложение 1
к Правилам проведения аттестации
гражданских служащих государственного
учреждения «Республиканский центр
геологической информации «Казгеоинформ»
Комитета геологии и недропользования
Министерства индустрии и новых
технологий Республики Казахстан»
Аттестационный лист
на гражданского служащего
Вид аттестации: очередная - |____|; повторная - |____|
(нужное отметить знаком Х)
1. Фамилия, имя и отчество (при наличии)
____________________________________________________________________
2. Дата рождения «___»_______________ года
3. Сведения об образовании, о повышении квалификации,
переподготовке (когда и какое учебное заведение окончил,
специальность и квалификация по образованию, документы о повышении
квалификации, переподготовке, ученая степень, ученое звание, дата их
присвоения)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
4. Занимаемая должность и дата назначения, квалификационная
категория (разряд)__________________________________________________
____________________________________________________________________

5. Жалпы еңбек өтiлi - ________________________________________
6. Мемлекеттiк және азаматтық лауазымдардағы жалпы жұмыс өтiлi
_____________________________________________________________________
7. Аттестаттау комиссиясы мүшелерiнiң айтқан ескертулерi мен ұсыныстары:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
8. Аттестаттаудан өтетін қызметшінің ой-пiкiрi
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
9. Аттестаттаудан өтетін қызметшінің қызметтiк мiнездемесi
бойынша азаматтық қызметшiнiң қызметiне тiкелей басшысының берген бағасы
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
10. Отырысқа аттестаттау комиссиясының ______ мүшесi қатысты.
11. Дауысқа салу қорытындысы бойынша аттестаттау комиссиясының
әрбiр мүшесi толтыратын азаматтық қызметшiнiң қызметiне қоса
берiлетiн бағалау парағына сәйкес бағалау:
1) атқаратын қызметiне лайықты (дауыс саны) ________;
2) қайталап аттестаттауға жатады (дауыс саны) ____________;*
3) атқаратын қызметiне лайықты емес (дауыс саны) _____
Аттестаттау комиссиясының төрағасы: ___________________________
(қолы)
Аттестаттау комиссиясының хатшысы: ____________________________
(қолы)
Аттестаттау комиссиясының мүшелерi: ___________________________
(қолы)
____________________________
(қолы)
___________________________
(қолы)
___________________________
(қолы)
Аттестаттаудың өткiзiлген күнi 20___жылғы «___» __________
Аттестаттау парағымен таныстым: _______________________________
(азаматтық қызметшiнiң
қолы және күнi)
Мекеме мөртаңбасының орны
- 2) қайталап аттестаттаудан өткен кезде баға қойылмайды
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа
технологиялар министрлігі
Геология және жаңа жер қойнауын
пайдалану комитеті
«Қазгеоақпарат» Республикалық
геологиялық ақпарат орталығы
мемлекеттік мекемесінің
азаматтық қызметшілерін
аттестаттаудан өткізу
қағидаларына 2-қосымша
Азаматтық қызметшiнiң бағалау парағы
(аттестаттау комиссиясының мүшесi толтырады)
Аттестаттау түрi: кезектi - |____|; қайталап өту - |____|
(керектiсiн Х белгiсiмен белгiлеу керек)
Тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) (әрі қарай - Т.А.Ә.)
_____________________________________________________________________
Лауазымы
_____________________________________________________________________
Аттестаттаудан өтетін қызметшінің бағасы
_______________________________________________________________
(өте жақсы, жақсы, қанағаттанарлық, қанағаттанғысыз)
Аттестаттау комиссиясы мүшелерiнiң шешiмi (төмендегiнiң бiрi:

5. Общий трудовой стаж________________________________________
6. Общий стаж работы на должностях государственного и
гражданского служащего
____________________________________________________________________
7. Замечания и предложения, высказанные членами аттестационной
комиссии:___________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
8. Мнение аттестуемого: _______________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
9. Оценка деятельности гражданского служащего
непосредственным руководителем согласно служебной характеристике
аттестуемого _______________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
10. На заседании присутствовало ______ членов аттестационной
комиссии.
11. Оценка деятельности гражданского служащего по результатам
голосования согласно прилагаемому оценочному листу, заполняемому
каждым членом аттестационной комиссии:
1) соответствует занимаемой должности (количество голосов)
____________________________________________________________________
2) подлежит повторной аттестации (количество голосов)
_______________________________;*
3) не соответствует занимаемой должности (количество голосов)
____________________________________________________________________
Председатель аттестационной комиссии:
________________________________ подпись
Секретарь аттестационной комиссии:
________________________________ подпись
Члены аттестационной комиссии:
______________________________________ подпись
______________________________________ подпись
______________________________________ подпись
______________________________________ подпись
Дата проведения аттестации «___» __________ 20___ года.
С аттестационным листом ознакомился:___________________________
(подпись гражданского
служащего и дата)
М.П.
* оценка 2) при проведении повторной аттестации не выставляется
Приложение 2
к Правилам проведения аттестации
гражданских служащих государственного
учреждения «Республиканский центр
геологической информации «Казгеоинформ»
Комитета геологии и недропользования
Министерства индустрии и новых
технологий Республики Казахстан»
Оценочный лист
на гражданского служащего
(заполняется членом аттестационной комиссии)
Вид аттестации: очередная - |____|; повторная - |____|
(нужное отметить знаком Х)
Фамилия, имя и отчество (при наличии) (далее – Ф.И.О)
_______________________________________________________________
Должность______________________________________________________
Оценка аттестуемого____________________________________________
(отлично, хорошо, удовлетворительно, неудовлетворительно)
Решение члена аттестационной комиссии (одно из перечисленных):

1) атқаратын лауазымына сәйкес;
2) қайталап аттестаттауға жатады*;
3) атқаратын лауазымына сәйкес келмейдi):
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Аттестаттау комиссиясы мүшелерi шешiмiнiң негiздемесi:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Бiлiктiлiк санатына (дәрежесiне) лайықты ____________________________
Бiлiктiлiк санатын (дәрежесiн) белгiлеуге негiз жоқ
_____________________________________________________________________
Негiздеме:_____________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Аттестаттау комиссиясының мүшесi
_________________________________
(Т.А.Ә., қолы)
Аттестаттау комиссиясының хатшысы _________________________________
(Т.А.Ә., қолы)
Күнi 20___ жылғы "___" ____________
* қайталап аттестаттаудан өту кезiнде шығарылмайды

1) соответствует занимаемой должности;
2) подлежит повторной аттестации*;
3) не соответствует занимаемой должности:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Обоснование членом аттестационной комиссии своего решения:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Соответствует квалификационной категории (разряду)
_____________________________________________________________________
Отсутствуют основания для установления квалификационной категории
(разряда)____________________________________________________________
Обоснование:_________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Член аттестационной комиссии___________________________________
(Ф.И.О., подпись)
Секретарь аттестационной комиссии______________________________
(Ф.И.О., подпись)
Дата «___» ____________ 20_ года
*при проведении повторной аттестации не выносится