Кимберлий үдерісінің сертификаттау схемасын есепке ала отырып, Қазақстан Республикасының сертификатын ресімдеу және беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2012 жылғы 26 желтоқсандағы № 478 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 08 қаңтарда № 8256 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2017 жылғы 5 қазандағы № 677 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Инвестициялар және даму министрінің 05.10.2017 № 677 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 23 қарашадағы № 1479 қаулысымен бекітілген Кимберлий үдерісінің сертификаттау схемасын ескере отырып, өңделмеген табиғи алмасты Қазақстан Республикасының аумағына әкелу және Қазақстан Республикасының аумағынан әкету қағидаларының 27-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Кимберлий үдерісінің сертификаттау схемасын есепке ала отырып, Қазақстан Республикасының сертификатын ресімдеу және беру қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті (Сәтбаев Р.А.) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) мемлекеттік тіркеуден кейін оны бұқаралық ақпарат құралдарына ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі Қ.А. Тулеушинге жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары - Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа технологиялар
министрі
Ә. Исекешев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасы Индустрия
және жаңа технологиялар
министрінің
2012 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 478 бұйрығымен бекітілген
Кимберлий үдерісінің сертификаттау схемасын есепке ала отырып,
Қазақстан Республикасының сертификатын ресімдеу
және беру қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Кимберлий үдерісінің сертификаттау схемасын есепке ала отырып, Қазақстан Республикасының сертификатын ресімдеу және беру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 23 қарашадағы № 1479 қаулысымен бекітілген Кимберлий үдерісінің сертификаттау схемасын есепке ала отырып, өңделмеген табиғи алмасты Қазақстан Республикасының аумағына әкелу және Қазақстан Республикасының аумағынан әкету қағидаларына сәйкес әзірленген.

Об утверждении Правил оформления и выдачи сертификата Республики Казахстан с учетом схемы сертификации Кимберлийского процесса
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 26 декабря 2012 года № 478. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 января 2013 года № 8256. Утратил силу приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 5 октября 2017 года № 677 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра по инвестициям и развитию РК от 05.10.2017 № 677 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 27 Правил ввоза на территорию Республики Казахстан и вывоза с территории Республики Казахстан необработанных природных алмазов с учетом схемы сертификации Кимберлийского процесса утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года № 1479, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила оформления и выдачи сертификата Республики Казахстан с учетом схемы сертификации Кимберлийского процесса.
2. Комитету технического регулирования и метрологии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (Сатбаеву Р.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за выполнением настоящего приказа возложить на вице-министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Тулеушина К.А.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министр индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
А. Исекешев
Утверждены
приказом Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министра индустрии
и новых технологий
Республики Казахстан
от 26 декабря 2012 года № 478
Правила оформления и выдачи сертификата
Республики Казахстан с учетом схемы сертификации
Кимберлийского процесса
1. Общие положения
1. Настоящие Правила оформления и выдачи сертификата Республики Казахстан с учетом схемы сертификации Кимберлийского процесса (далее – Правила) разработаны в соответствии с Правилами ввоза на территорию Республики Казахстан и вывоза с территории Республики Казахстан необработанных природных алмазов с учетом схемы сертификации Кимберлийского процесса, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года № 1479.

2. Кимберлий үдерісінің сертификаттау схемасын есепке ала
отырып, Қазақстан Республикасының сертификатын ресімдеу және беру
2. Кимберлий үдерісінің сертификаттау схемасын есепке ала отырып, Қазақстан Республикасының сертификатын (бұдан әрі – Сертификат) Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитетінің аумақтық департаменттері (бұдан әрі – аумақтық департамент) осы Қағидаларға қосымшаға сәйкес нысан бойынша ресімдейді және береді.
3. Сертификат жіберілетін, бір жөнелтуші бір алушының мекен жайына партия ішіндегі жүк орындарының санына қарамастан бір келісімшарттың шарттарына сәйкес жөнелтілетін және тауарларға бір декларация шеңберінде ресімделетін өңделмеген табиғи алмастардың әр партиясына беріледі.
4. Сертификат екі бөлімнен тұрады:
1) негізгі парағы;
2) алмастардың әкелінуін растайтын жыртып алынатын талон (белгіленген жерге дейін жеткізу).
5. Сертификаттың негізгі парағы бағандарында мынадай мәліметтер көрсетіледі:
1) "Берілген күні" бағанында – берілген күні және айы екі қосмәнді сандармен көрсетіледі. Берілген жылы толық көрсетіледі;
2) "Қолданылу мерзімі" бағанында – берілген күні және айы екі қосмәнді сандармен көрсетіледі. Берілген жылы толық көрсетіледі;
3) "Экспорттаушы" бағанында "Alfa-2" жүйесі бойынша (ISO 3166-1 стандартына сәйкес) Қазақстан Республикасының коды көрсетіледі және экспорттаушы-кәсіпорынның атауы.
Экспорттаушы-кәсіпорынның атауы ұйымның тіркелу құжаттарына сәйкес көрсетіледі;
4) "Алушы" бағанында – "Alfa-2" жүйесі бойынша (ISO 3166-1 стандартына сәйкес) ол елге алмастарды әкету болып жатқан елдің коды және тауарды алушының атауы көрсетіледі.
Алушының атауы сыртқы сауда шартындағы не алмастармен операцияны жүзеге асырушы тарапты анықтайтын өзге құжаттағы мәліметтерге сәйкес латын әріптерімен көрсетіледі;
5) "Келісімшарттың №" бағанында – сыртқы сауда шартында көрсетілген әріптерге және сандарға не алмастармен операцияларды жүзеге асырушы тараптар және олардың міндеттемелері айқындалған өзге құжатқа дәл етіп толтырылады. Сыртқы сауда шартының нөмері болмаған жағдайда оның күнін көрсетуге рұқсат беріледі;
6) "Тауар коды" бағанында – Сыртқы экономикалық қызметтің тауарлық номенклатурасының (бұдан әрі – КО СЭҚ ТН) талаптарына сәйкес КО СЭҚ ТН сәйкес тауардың мынадай кодтарының бірі көрсетіледі: 7102 10 000 0, 7102 21 000 0, 7102 31 000 0.
Кедендік транзиттің кедендік үдерісіне енгізілген код тауарлары және тауар атауы өзгеріссіз қалады;
7) "Шығарған (өндірген) ел" бағанында – алмастар партиядан өндірілген немесе алынған ел көрсетіледі;

2. Оформление и выдача сертификата
Республики Казахстан с учетом схемы сертификации
Кимберлийского процесса
2. Сертификат Республики Казахстан с учетом схемы сертификации Кимберлийского процесса (далее - Сертификат) оформляется и выдается территориальными департаментами Комитета технического регулирования и метрологии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (далее – территориальный департамент) по форме согласно приложению к настоящим Правилам.
3. Сертификат выдается на каждую партию необработанных природных алмазов, направляемую в соответствии с условиями одного контракта, одним отправителем в адрес одного получателя вне зависимости от количества грузовых мест (посылок) внутри партии и оформляемую в рамках одной декларации на товары.
4. Сертификат состоит из двух частей:
1) основной лист;
2) отрывной талон подтверждения ввоза алмазов (далее - талон).
5. В графах основного листа Сертификата указываются следующие сведения:
1) графа "Дата выдачи" - день и месяц выдачи указываются двузначными числами. Год выдачи указывается полностью;
2) графа "Срок действия" - день и месяц выдачи указываются двузначными числами. Год указывается полностью;
3) графа "Экспортер" - указывается код Республики Казахстан по системе "Alfa-2" (в соответствии со стандартом ISO 3166-1) и наименование предприятия-экспортера.
Наименование предприятия-экспортера указывается в соответствии с регистрационными документами организации;
4) графа "Получатель" - указывается код страны, в которую происходит вывоз алмазов по системе "Alfa-2" (в соответствии со стандартом ISO 3166-1), и наименование получателя товара.
Наименование получателя указывается латинскими буквами, в соответствии с данными внешнеторгового договора, либо иного документа, определяющего стороны осуществления операции с алмазами;
5) графа "Контракт №" - заполняется в точном соответствии с буквенным и цифровым обозначением внешнеторгового договора либо иного документа, в котором определены стороны, осуществляющие операции с алмазами и их обязательства. В случае отсутствия номера внешнеторгового договора допускается указание его даты;
6) графа "Код товара" - в соответствии с требованиями Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности (далее - ТН ВЭД ТС) указывается один из следующих кодов товара в соответствии с ТН ВЭД ТС: 7102 10 000 0, 7102 21 000 0, 7102 31 000 0.
Товары код и наименование товара, помещенные под таможенную процедуру таможенного транзита, остаются в неизменном состоянии;
7) графа "Страна происхождения (добычи)" - указывается страна, в которой алмазы из партии были добыты или извлечены;

8) "Саны" бағанында – оған Сертификат берілетін өңделмеген табиғи алмастардың әкетілетін партиясының құрамына кіретін жүк орындарының (посылкаларының) саны көрсетіледі;
9) "Алмастардың жалпы салмағы" бағанында – ілеспе құжаттардағы мәліметтерге сәйкес караттарда алмас партиясының жалпы таза салмағы көрсетіледі;
10) "Алмастардың жалпы құны" бағанында – ілеспе құжаттардағы мәліметтерге сәйкес алмас партиясының жалпы құны көрсетіледі;
11) "Мемлекеттік бақылаушы" бағанында – уәкілетті органның мөрі және уәкілетті лауазымды тұлғаның қолы қойылады;
12) Сертификаттың негізгі парағы сол жақтағы төменгі бұрышында әкетілетін партияның посылкасы (орындары) пломбаларының номерлері қойылады.
6. Талон Сертификаттың бөлінбес бөлігі болып табылады және белгіленген орынға дейін жеткізудің растауы болып саналады.
7. Талон әкетілген өңделмеген табиғи алмастар партиясын алған елдің уәкілетті органы толтырады.
8. Импорттауда алмастар партиясының Сертификатын алуда мемлекеттік бақылаушы талонды жыртып алады және экспортаушының еліне электрондық почта арқылы жолдайды.
9. Талонды жазбаша түрде толтыруға жол беріледі.
10. Сертификаттың негізгі парағы бағандарында мынадай мәліметтер көрсетіледі:
1) "Импорттаушы ел" бағанында – елдің толық атауы толтырылады;
2) "Жіберушінің атауы" бағанында – жіберушінің толық атауы толтырылады;
3) "Алушының атауы" бағанында - алушының толық атауы толтырылады;
4) "Келісімшарттың №" бағанында – келісімшарттың мәліметтері бойынша толтырылады;
5) "Салмақ" бағанында – сертификат мәліметтері немесе бағалау нәтижесі бойынша толтырылады;
6) "Құны" бағанында – сертификат мәліметтері немесе бағалау нәтижесі бойынша толтырылады;
7) "Тауар коды" бағанында – Сыртқы экономикалық қызметтің тауарлық номенклатурасының (бұдан әрі – КО СЭҚ ТН) талаптарына сәйкес КО СЭҚ ТН сәйкес тауардың мынадай кодтарының бірі көрсетіледі: 7102 10 000 0, 7102 21 000 0, 7102 31 000 0;
8) "Алу күні" бағанында – Кимберлий үдерісінің ресімдерін жүргізуге жауапты орган бақылауды іске асыру үшін алмастар партиясын алған күні көрсетіледі;
9) "Мемлекеттік бақылаушы" бағанында – табиғи алмастарды әкелуге жауапты, мемлкеттік бақылаушы қызметтері немесе басқа мемлекеттік уәкілетті тұлғалары бар елдерде толтырылады. Бұл бағанда бақылаушының қолы, мөртабаны, шарт белгілері қойылады;
10) "Талонды толтыру күні" бағанында – алмастар партиясын алуды растау талонын ресімдеу күні көрсетіледі;
11) "Кеден таңбалауы" бағанында – алушы елде Кимберлий үдерісінің сертификаттау схемасының талаптары кедендік органдарға жүктелген жағдайда толтырылады.

8) графа "Количество" - указывается количество грузовых мест (посылок), входящих в состав вывозимой партии необработанных природных алмазов, на которую выдается Сертификат;
9) графа "Общая масса алмазов" - указывается общий вес нетто партии алмазов в каратах в соответствии с данными сопроводительных документов;
10) графа "Общая стоимость алмазов" - указывается общая стоимость партии алмазов в соответствии с данными сопроводительных документов;
11) графа "Государственный контролер" - проставляется печать и подпись руководителя уполномоченного органа;
12) в левом нижнем углу основного листа Сертификата проставляются номера пломб посылки вывозимой партии.
6. Талон является неотъемлемой частью Сертификата и служит подтверждением доставки до места назначения.
7. Талон заполняется уполномоченным органом страны получения партии вывезенных необработанных природных алмазов.
8. При импорте при получении Сертификата на партию алмазов государственный контролер отрывает талон и направляет в страну экспортера посредством электронной почты.
9. Допускается заполнение талона в рукописном виде.
10. В графах основного листа Сертификата указываются следующие сведения:
1) графа "Страна импорта" - заполняется полным названием страны;
2) графа "Наименование отправителя" - заполняется полное наименование отправителя;
3) графа "Наименование получателя" - заполняется полное наименование получателя;
4) графа "Контракт №" - заполняется по данным контракта;
5) графа "Вес" - заполняется по данным сертификата или результатам контроля;
6) графа "Стоимость" - заполняется по данным сертификата или результатам оценки;
7) графа "Код товара" - в соответствии с требованиями Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности (далее - ТН ВЭД) указывается один из следующих кодов товара в соответствии с ТН ВЭД: 7102 10 000 0, 7102 21 000 0, 7102 31 000 0;
8) графа "Дата получения" - указывается дата получения партии алмазов для осуществления контроля органом, ответственным за проведение процедур Кимберлийского процесса;
9) графа "Государственный контролер" - заполняется в тех странах, где имеется служба государственных контролеров или иных уполномоченных государством лиц, ответственных за ввоз природных алмазов. В этой графе ставится подпись, ее расшифровка и штамп контролера;
10) графа "Дата оформления талона" - указывается дата оформления талона подтверждения получения партии алмазов;
11) графа "Отметка таможни" - заполняется в случае, если контроль за соблюдением требований Схемы сертификации Кимберлийского процесса в стране получателя возложен на таможенные органы.

11. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті бланкілердің дайындалуын ұйымдастырады.
12. Сертификат бір данада ресімделіп, мәлімдеушіге беріледі. Аумақтық департамент берілген сертификаттың көшірмесін сақтау үшін қалдырады.
13. Сертификат, онда егер тазартылған, түзетілген, куәландырылмаған түзетулер болса және қажетті қолдар мен мөрлер болмаған жағдайда жарамсыз деп есептеледі.
14. Егер Сертификат қандай да бір себептен бүлінген жағдайда, Сертификаттың телнұсқасын беру үшін бес жұмыс күні ішінде оны аумақтық департаментке қайтаруға жатады.
Кимберлий үдерісінің сертификаттау
схемасын есепке ала отырып, Қазақстан
Республикасының сертификатын ресімдеу
және беру қағидаларына
қосымша
нысан
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ИНДУСТРИЯ ЖӘНЕ ЖАҢА ТЕХНОЛОГИЯЛАР МИНИСТРЛІГІ
МИНИСТЕРСТВО ИНДУСТРИИ И НОВЫХ ТЕХНОЛОГИЙ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
THE MINISTRY OF INDUSTRY AND NEW TECHNOLOGY OF THE REPUBLIC OF KAZAKHSTAN
ӨҢДЕЛМЕГЕН ТАБИҒИ АЛМАСТАРДЫ ӘКЕТУ СЕРТИФИКАТТЫҢ № ____________
№ Сертификата вывоза необработанных природных алмазов/ № of Certificate of Export of Rough Diamonds
KZ
KIMBERLEY PROCESS CERTIFICATE
Берілген күні/ Дата выдачи/ Date of issue ____ ________ _____
(күні, айы, жылы)(день, месяц, год) (day, month, year)
Қолдану мерзімі/ Срок действия/ Date of expiry _____ ____________
(күні, айы, жылы)(день, месяц, год) (day, month, year)
Экспорттаушы _________________________________________________________________________
Экспортер/Exporter (елдің коды, елі, кәсіпорынның атауы, (жеке тұлғаның Т.А.Ә.), тіркеу орны, СТН) (код страны, страна, наименование предприятия (Ф.И.О. физического лица), место регистрации, РНН) (country code, country, name of organization (full name of individual) registration place, TRN
Алушы _______________________________________________________________
Получатель/Consignee (елдің коды, елі, кәсіпорынның атауы, (жеке тұлғаның Т.А.Ә.), тіркеу орны) (код страны, страна, наименование предприятия (Ф.И.О. физического лица), место регистрации) (country code, country, name of organization (full name of individual) registration place
Келісімшарттың № _______________ "_____"____________ ________
Контракт №, Contract № (күні, айы, жылы) (день, месяц, год) (day, month, year)
СЭҚ ТН тауар коды: ______________________
Код ТН ВЭД товара/ Code system
Шығарған (өндірген) ел _____________________
Страна происхождения (добычи)/Country of Origin (mining)
Code HS
weight in carats
Value, USD
7102.10
7102.21
7102.31
Total
Саны______________ дана/шт./pc.
Алмастардың жалпы салмағы: __________карат/карат/carats
Количество/ Number of pieces Общая масса алмазов/Total diamond weight
Алмастардың жалпы құны:__________АҚШ долл./долл. США/ US $
Общая стоимость алмазов/Total diamond value
Осы партиядағы (жеткізу) өңделмеген табиғи алмастар Кимберлі үдерісінің өңделмеген табиғи алмастарды сертификаттау халықаралық схемасы ережесіне сәйкес рәсімдеуден өтті.
Необработанные алмазы в настоящей партии (поставке) прошли оформление в соответствии с положениями международной схемы сертификации необработанных природных алмазов Кимберлийского процесса.
The rough diamonds in this shipment have been handled in accordance with the provisions of the Kimberley Process Certification Scheme for rough diamonds.
Пломба нөмірлері/номера пломб /numbers of seals
Мемлекеттік бақылаушы/государственный контролер/ State Controller
Ұйымның басшысы_______________________________________________________________________
Руководитель организации/Head of organization (басшының Т.А.Ә) (Ф.И.О. должностного лица) (Full name of the official)
М.О./м.п./ stamp
KZ
Алмастар импортын растау талоны №____________________________________
Талон подтверждения импорта алмазов
Coupon of diamond import confirmation
____________________________________________________________________
Импорт елі
Страна импорта/Country of import
_____________________________________________________________________
Жіберушінің атауы
Наименование отправителя/ Name of consignor
_____________________________________________________________________
Алушының атауы
Наименование получателя
Name of the receiver
Келісімшарттың №_________________________
№ контракта/ № of Contract
"____"________________ _____________________
от/of (күн, айы, жылы) (день, месяц, год) (day, month, year)
Салмағы ________________ карат/ карат/ carats
Масса/Weight
Құны________________ АҚШ долл./долл. США/ US $
Стоимость/Value
СЭҚ ТН тауар коды: _______________________
Код ТН ВЭД товара/ Code system
Code HS
weight in carats
Value, USD
7102.10
7102.21
7102.31
Total
Алу күні
Дата получения/ Date of receipt
"_____" ____________ ___________
(күні, айы, жылы) (день, месяц, год) (day, month, year
Мемлекеттік бақылаушы/государственный контролер/ State Controller
Рәсімдеу күні ________________________________________________________________________
Дата оформления талона/Date of registration (күні, айы, жылы) (день, месяц, год) (day, month, year)

11. Комитет технического регулирования и метрологии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан организует изготовление бланков.
12. Сертификат оформляется в одном экземпляре, который вручается отправителю, а его копия оставляется в территориальном департаменте.
13. Сертификат считается недействительным, если в нем имеются подчистки, помарки, незаверенные исправления и необходимые подписи и печати.
14. В случае если Сертификат по какой-либо причине испорчен, он подлежит возврату в территориальный департамент в течение пяти рабочих дней для выдачи дубликата Сертификата.
Приложение
к Правилам оформления и выдачи сертификата
Республики Казахстан с учетом схемы
сертификации Кимберлийского процесса
форма
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ИНДУСТРИЯ ЖӘНЕ ЖАҢА ТЕХНОЛОГИЯЛАР
МИНИСТРЛІГІ
МИНИСТЕРСТВО ИНДУСТРИИ И НОВЫХ ТЕХНОЛОГИЙ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
THE MINISTRY OF INDUSTRY AND NEW TECHNOLOGY OF THE REPUBLIC
OF KAZAKHSTAN
ӨҢДЕЛМЕГЕН ТАБИҒИ АЛМАСТАРДЫ ӘКЕТУ СЕРТИФИКАТТЫҢ № ______
№ Сертификата вывоза необработанных природных алмазов/ № of
Certificate of Export of Rough Diamonds
KZ
KIMBERLEY PROCESS CERTIFICATE
Берілген күні/ Дата выдачи/ Date of issue __________________ ______________ ________
( күні, айы, жылы)(день, месяц, год) (day, month, year)
Қолдану мерзімі/ Срок действия/ Date of expiry _________________ ___________________
( күні, айы, жылы) (день, месяц, год) (day, month, year
Экспорттаушы ____________________________________________________
Экспортер/Exporter (елдің коды, елі, кәсіпорынның атауы, (жеке тұлғаның Т.А.Ә), тіркеу орны, СТН) (код страны, страна, наименование предприятия (Ф.И.О. физического лица), место регистрации, РНН)
(country code, country, name of organization (full name of individual) registration place, TRN
Алушы ______________________________________________________________
Получатель/Consignee (елдің коды, елі, кәсіпорынның атауы, (жеке тұлғаның Т.А.Ә), тіркеу орны) (код страны, страна, наименование предприятия (Ф.И.О. физического лица), место регистрации) (country code, country, name of organization (full name of individual) registration place
Келісімшарттың_________________
Контракт №, Contract №
"_____"__________________ _________
(күні, айы, жылы) (день, месяц, год) (day, month, year)
СЭҚ ТН тауар коды: _______________
Код ТН ВЭД товара/ Code system
Шығарған (өндірген) ел __________
Страна происхождения (добычи)/Country of Origin (mining)
СЭҚ ТН тауар коды: ____________
Код ТН ВЭД товара/ Code system
Шығарған (өндірген) ел ____________
Страна происхождения (добычи)/Country of Origin (mining)
Code HS
weight in carats
Value, USD
7102.10
7102.21
7102.31
Total
Саны______ дана/шт./pc.
Количество/ Number of pieces
Алмастардың жалпы салмағы:__________карат/карат/carats
Общая масса алмазов/Total diamond weight
Алмастардың жалпы құны:__________АҚШ долл./долл. США/ US $
Общая стоимость алмазов/Total diamond value
Осы партиядағы (жеткізу) өңделмеген табиғи алмастар Кимберлі үдерісінің өңделмеген табиғи алмастарды сертификаттау халықаралық схемасы ережесіне сәйкес рәсімдеуден өтті.
Необработанные алмазы в настоящей партии (поставке) прошли оформление в соответствии с положениями международной схемы сертификации необработанных природных алмазов Кимберлийского процесса.
The rough diamonds in this shipment have been handled in accordance with the provisions of the Kimberley Process Certification Scheme for rough diamonds.
Пломба нөмірлері/номера пломб /numbers of seals
Мемлекеттік бақылаушы/государственный контролер/ State Controller
Ұйымның басшысы________________________________________________
Руководитель организации/Head of organization (басшының Т.А.Ә) (Ф.И.О. должностного лица) (Full name of the official)
М.О/м.п./ stamp
KZ
Алмастар импортын растау талоны №__________________________
Талон подтверждения импорта алмазов
Coupon of diamond import confirmation
__________________________________________________________________
fs24Импорт елі
Страна импорта/Country of import
_________________________________________________________________
Жіберушінің атауы
Наименование отправителя/ Name of consignor
_____________________________________________________________________
Алушының атауы
Наименование получателя Name
of the receiver
Келісімшарттың_______________ "____"________________ _________
№ контракта/ № of Contract от/of (күн, айы, жылы) (день, месяц, год) (day, month, year)
Салмағы ________________ карат/ карат/ carats
Масса/Weight
Құны________________ АҚШ долл./долл. США/ US $
Стоимость/Value
СЭҚ ТН тауар коды: _______________________
Код ТН ВЭД товара/ Code system
Code HS
weight in carats
Value, USD
7102.10
7102.21
7102.31
Total
Алу күні "_____" __________ _______________
Дата получения/ Date of receipt (күні, айы, жылы) (день, месяц, год) (day, month, year)
Мемлекеттік бақылаушы/государственный контролер/ State Controller
Рәсімдеу күні _________________________________________________
Дата оформления талона/Date of registration (күні, айы, жылы) (день, месяц, год) (day, month, year)