Астана қаласының көшесіне атау беру туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 80 қаулысы және Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 4/1-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 ақпанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 714 болып енгізілді
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңы 13-бабының 4) тармақшасына, сәйкес, Астана қаласы тұрғындарының пікірін ескере отырып, қалалық ономастика комиссиясының 2011 жылғы 30 қарашадағы № 19 шешімінің негізінде Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 04.12.2014 № 110-2043 қаулысы және мәслихатының 11.12.2014 № 312/45-V (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Астана қаласы Есіл ауданының № 27 жобалау атауы бар көшеге Хусейн бен Талалдың есімі берілсін.
2. Осы Астана қаласы әкімдігінің қаулысы және мәслихатының шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі                  Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
И. Тасмағамбетов                                   Н. Мещеряков
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
С. Есілов

О присвоении наименования улице города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 25 января 2012 года № 80 и решение маслихата города Астаны от 25 января 2012 № 4/1-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 13 февраля 2012 года № 714
В соответствии с подпунктом 4) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», учитывая мнение населения города Астаны, на основании решения городской ономастической комиссии от 30 ноября 2011 года № 19 акимат города Астаны ПОСТАНОВИЛ и маслихат города Астаны РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата города Астаны от 04.12.2014 № 110-2043 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить улице с проектным наименованием № 27 района «Есиль» города Астаны имя Хусейна бен Талала.
2. Настоящее постановление акимата и решение маслихата города Астаны вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны                   Председатель сессии
маслихата города Астаны
И. Тасмагамбетов                         Н. Мещеряков
Секретарь маслихата
города Астаны
С. Есилов