"2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 9 қаңтардағы № 158-17 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 30 мамырдағы № 158-658 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 729 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 158-1828 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2012.12.13 № 158-1828 қаулысымен.

О внесении дополнений в постановление акимата города Астаны от 9 января 2012 года № 158-17 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2012 году"
Постановление акимата города Астаны от 30 мая 2012 года № 158-658. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 19 апреля 2012 года № 729. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 13 декабря 2012 года № 158-1828
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 13.12.2012 № 158-1828 (вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 1-тармағына, халықты жұмыспен қамтамасыз етуге мемлекеттік кепілдік беру жүйесін кеңейту мақсатында Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 9 қаңтардағы № 158-17 қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 709 болып тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 7 «Астана ақшамы», 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 7 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
Жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген 2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын кәсіпорындар мен ұйымдардың тізбесі:

В соответствии с подпунктом 5) статьи 7пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях расширения системы государственных гарантий обеспечения занятости населения акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 9 января 2012 года № 158-17 «Об организации оплачиваемых общественных работ в 2012 году» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 709, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 19 января 2012 года № 7, «Вечерняя Астана» от 19 января 2012 года № 7) следующие дополнения:
перечень предприятий и организаций, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы в 2012 году, утвержденный вышеуказанным постановлением:

төмендегі мазмұндағы реттік нөмірлері № 156-167 жолдармен толықтырылсын:
«
Р/с № Кәсіпорындардың, ұйымдардың атауы Жұмыстардың түрлері
1 2 3
156.
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуде көмек көрсету.
157.
«Астана – жаңа қала» арнайы экономикалық аймағын әкімшілендіру басқармасы» ММ
158.
«Астана қаласының Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, апаттардың және дүлей апаттардың алдын алуын және жоюын ұйымдастыру жөніндегі басқармасы» ММ
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуде көмек көрсету.
159.
«Астана қаласының Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы» ММ

дополнить строками, порядковые номера № 156-167, следующего содержания:
«
п/п
Наименование
предприятий, организаций
Виды работ
1
2
3
156.
Министерство индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
Оказание помощи в проведении
технических работ по обработке
различных документов.
157.
ГУ «Управление администрирования
специальной экономической зоны
Астана – новый город»
158.
ГУ «Управление по мобилизационной
подготовке, гражданской обороне,
организации предупреждения и
ликвидации аварий и стихийных
бедствий города Астаны»
Оказание помощи в проведении
технических работ по обработке
различных документов.
159.
ГУ «Управление природных ресурсов и
регулирования природопользования
города Астаны»

160.
«Астана қаласының Тұрғын үй инспекциясы басқармасы» ММ
161.
«Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы жанындағы материалды-техникалық қамтамасыз ету басқармасы» ММ
Аумағын абаттандыруға және жинақтауға көмек көрсету.
162.
«Астана қаласының Туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы» мемлекеттік мекемесінің «Дәулет» спорт комбинаты» МКҚК
163.
Астана қаласының жастар саясатын қолдау мемлекеттік қоры
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуде көмек көрсету.

160.
ГУ «Управление жилищной инспекции
города Астаны»
161.
ГУ «Управление
материально-технического обеспечения
при Генеральной прокуратуре
Республики Казахстан»
Оказание помощи в уборке и
благоустройстве территории.
162.
ГККП «Спорткомбинат «Даулет»
Государственного учреждения
«Управление туризма, физической
культуры и спорта города Астаны»
163.
Государственный фонд поддержки
молодежной политики города Астаны
Оказание помощи в проведении
технических работ по обработке
различных документов.

164.
«Әскери-спорт клубтарының федерациясы» қоғамдық бірлестіктің Астаналық филиалы
165.
Астана қаласының «Мүгедектердің жастар қоғамы» ҚБ
Қоғамдық науқандарды ұйымдастыруға және өткiзуге, қоғамдық пiкiрдi сұрау, мүгедектер және басқалармен жұмыс iстеуге көмек көрсету.
166.
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуде көмек көрсету.

164.
Астанинский филиал общественного
объединения «Федерация
военно-спортивных клубов»
165.
ОО «Молодежное общество инвалидов»
города Астаны
Оказание помощи в организации и
проведении общественных кампаний,
опросов общественного мнения,
участие в работе с инвалидами.
166.
Агентство Республики Казахстан по
делам государственной службы
Оказание помощи в проведении
технических работ по обработке
различных документов.

167.
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті Астана қаласы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесі департаментінің ЕЦ-166/10 мекемесі» РММ
».
төмендегі мазмұндағы ескертпемен толықтырылсын:
«Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ММ - Мемлекеттік мекеме
МКҚК - Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
ПИК - Пәтер иелерінің кооперативі
ПИК (Ү) - Пәтер және үй-жайлар иелерiнiң кооперативi
ПИК және ТЕҮ - Пәтер иелерiнiң кооперативi және тұрғын емес үй-жайлар
ҮИК - Үй-жай иелерінің кооперативі
ҮИК (П) - Пәтер және үй-жай иелерінің кооперативі
ҚБ - Қоғамдық бірлестік
ҚҚ - Қоғамдық қор
ЗТҰ - Заңды тұлғалардың ұйымы
РММ - Республикалық мемлекеттік мекеме
ЖҚ - Жеке қор».
2. «Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» мемлекеттік мекемесі осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов

167.
РГУ «Учреждение ЕЦ-166/10
Департамента
уголовно-исполнительной системы по
городу Астана Комитета
уголовно-исполнительной системы
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»
»;
дополнить примечанием следующего содержания:
«Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГУ - Государственное учреждение
ГККП - Государственное коммунальное казенное предприятие
КСК - Кооператив собственников квартир
КСК (П) - Кооператив собственников квартир и помещений
КСК и НП - Кооператив собственников квартир и нежилых помещений
КСП - Кооператив собственников помещений
КСП (К) - Кооператив собственников помещений и квартир
ОО - Общественное обьединение
ОФ - Общественный фонд
ОЮЛ - Организация юридических лиц
РГУ - Республиканское государственное учреждение
ЧФ - Частный фонд».
2. Государственному учреждению «Управление занятости и социальных программ города Астаны» произвести государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов