"2012 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында мерзімді әскери қызметке азаматтарды шақыруды жүргізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы № 109-315 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 маусымдағы № 109-852 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 шілдеде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 734 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 09-76 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 21.01.2014 № 09-76 қаулысымен.
«Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2012 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында мерзімді әскери қызметке азаматтарды шақыруды жүргізу туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы № 109-315 қаулысына (Астана қаласының Әділет департаментінде 2012 жылғы 3 сәуірде № 717 болып тіркелген; 2012 жылғы 7 сәуірдегі № 38 «Астана ақшамы» газетінде және 2012 жылғы 7 сәуірдегі № 41 «Вечерняя Астана» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
қалалық шақыру комиссиясының құрамына:
Таласов                    – «Астана қаласының Қорғаныс істері
Мұхамеджан Қадыржанұлы       жөніндегі департаменті» мемлекеттік
мекемесінің бастығы, қалалық шақыру
комиссиясы төрағасының орынбасары
енгізілсін;
көрсетілген комиссия құрамынан Б.Ә. Мұхамеджанов шығарылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
қалалық шақыру комиссиясының (резервтік) құрамына:
Артықов                    – «Астана қаласының Қорғаныс істері
Ғани Асылбекұлы              жөніндегі департаменті» мемлекеттік
мекемесі әскери қызметшілерді
келісім-шарт және шақыру бойынша іріктеу
басқармасының бастығы, қалалық шақыру
(резервтік) комиссиясы төрағасының
орынбасары енгізілсін;
көрсетілген комиссия құрамынан А.Б. Кәрімов шығарылсын.
2. «Астана қаласының Қорғаныс істері жөніндегі департаменті» осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін және мемлекеттік тіркеуден кейін Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырсын.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары В.Л. Крыловқа жүктелсін.
Әкім                                       И.Тасмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
«Астана қаласының Қорғаныс
істері жөніндегі департаменті»
мемлекеттік мекемесінің бастығы

О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 26 марта 2012 года № 109-315 "О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года"
Постановление Акимата города Астаны от 26 июня 2012 года № 109-852. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 16 июля 2012 года № 734. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 21 января 2014 года № 09-76
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 21.01.2014 № 09-76.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года «О воинской службе и статусе военнослужащих» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 26 марта 2012 года № 109-315 «О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года» (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 3 апреля 2012 года за № 717, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 7 апреля 2012 года № 38 и «Вечерняя Астана» от 7 апреля 2012 года № 41) следующие изменения:
в приложении 1 к вышеуказанному постановлению:
ввести в состав городской призывной комиссии:
Таласова
Мухамеджана Кадиржановича
– начальника Государственного
учреждения «Департамент по делам
обороны города Астана» –
заместителем председателя городской
призывной комиссии;
вывести из указанного состава комиссии Мухамеджанова Б.А.;
в приложении 2 к вышеуказанному постановлению:
ввести в состав городской призывной комиссии (резервной):
Артыкова
Гани Асилбековича
– начальника Управления набора
военнослужащих по контракту и
призыва Государственного учреждения
«Департамент по делам обороны города
Астана»
– заместителем председателя
городской призывной комиссии
(резервной);
вывести из указанного состава комиссии Каримова А.Б.
2. Государственному учреждению «Департамент по делам обороны города Астана» обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции и после государственной регистрации разместить на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти дней со дня первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Крылова В.Л.
Аким                                       И. Тасмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Государственного
учреждения «Департамент по
делам обороны города Астана»

2012 жылғы 26 маусым                        М. Таласов

26 июня 2012 года                          М. Таласов