"Астана қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 518/75-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 106/12-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 қаңтарда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 760 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 30 мамырдағы № 139/16-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 30.05.2013 № 139/16-V шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Астана қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы» Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 518/75-ІV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2011 жылдың 30 желтоқсанында № 708 тіркелді, «Астана ақшамы» газетінің 2012 жылғы 7 қаңтардағы № 2 нөмірінде, «Вечерняя Астана» газетінің 2012 жылғы 7 қаңтардағы № 2 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы «294 673 345,0» деген сандар «294 873 345,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«93 250 304,0» деген сандар «93 450 304,0» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «284 243 731,9» деген сандар «284 471 248,9» деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы «22 423 055,3» деген сандар «22 395 538,3» деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алуда «22 423 055,3» деген сандар «22 395 538,3» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1412-қосымшалары осы шешімге 12,  3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихаты сессиясының төрайымы             Э.А. Суханбердиева
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       С.С. Есілов
КЕЛІСІЛДІ
«Астана қаласының
Экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы» (ЭжБЖБ) ММ
бастығы                                    Ж.Ғ. Нұрпейісов
Астана қаласы мәслихатының
2012 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 106/12-V шешіміне
1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 518/75-IV шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 7 декабря 2011 года № 518/75-IV "О бюджете города Астаны на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Астаны от 12 декабря 2012 года № 106/12-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 9 января 2013 года № 760. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 30 мая 2013 года № 139/16-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 30.05.2013 № 139/16-V.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 7 декабря 2011 года № 518/75-IV «О бюджете города Астаны на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2011 года за № 708, опубликовано в газетах «Астана акшамы» от 7 января 2012 года № 2, «Вечерняя Астана» от 7 января 2012 года № 2) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «294 673 345,0» заменить цифрами «294 873 345,0»;
цифры «93 250 304,0» заменить цифрами «93 450 304,0»;
в подпункте 2) цифры «284 243 731,9» заменить цифрами «284 471 248,9»;
в подпункте 4) цифры «22 423 055,3» заменить цифрами «22 395 538,3», в том числе:
приобретение финансовых активов цифры «22 423 055,3» заменить цифрами «22 395 538,3».
2. Приложения 1,4,12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    Э. А. Суханбердиева
Секретарь
маслихата города Астаны                    С. С. Есилов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
ГУ «Управление экономики и
бюджетного планирования города Астаны»
(УЭиБП)                                    Ж.Г. Нурпиисов
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 12 декабря  2012 года № 106/12-V
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 7 декабря 2011 года № 518/75-IV
Бюджет города Астаны на 2012 год
Категория
Сумма
тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

001
Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының қызметін қамтамасыз ету
67 165,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
488,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
1 043 241,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана  әкімінің қызметін қамтамасыз ету
600 235,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
435 324,0
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
7 682,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
559 999,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
553 146,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 853,0
379
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тексеру комиссиясы
220 188,0
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тексеру комиссиясының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
205 144,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 044,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
365 542,1
001
Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
255 104,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
7 151,0
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
72 611,1
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару,  жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
8 641,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
19 240,0
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 795,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
288 478,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және республикалық маңызы бар қала, астана басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
285 934,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 544,0
368
Астана қаласының жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары басқармасы
20 002,0
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
20 002,0
02
Қорғаныс
1 180 806,0
2
350
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
1 180 806,0
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата города республиканского значения, столицы
67 165,0
003
Капитальные расходы государственного органа
488,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
1 043 241,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города республиканского значения, столицы
600 235,0
002
Создание информационных систем
435 324,0
003
Капитальные расходы государственных органов
7 682,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
559 999,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
553 146,0
022
Капитальные расходы государственного органа
6 853,0
379
Ревизионная комиссия города республиканского значения, столицы
220 188,0
001
Услуги по обеспечению деятельности  ревизионной комиссии города республиканского значения, столицы
205 144,0
003
Капитальные расходы государственного органа
15 044,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
365 542,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
255 104,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
7 151,0
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
72 611,1
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим собственности
8 641,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
19 240,0
014
Капитальные расходы государственного органа
2 795,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
288 478,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления города республиканского значения, столицы
285 934,0
004
Капитальные расходы государственного органа
2 544,0
368
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны
20 002,0
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
20 002,0
02
Оборона
1 180 806,0
2
350
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города республиканского значения, столицы
1 180 806,0
2
350
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий

22 684,0
041
Мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын iске асыруға
2 801 111,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
10 629,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
10 629,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
487 189,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
159 011,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
260 851,0
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
67 327,0
4
359
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 160 448,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 160 448,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
18 961 137,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
141 271,0
003
Жалпы білім беру
11 423 431,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
158 268,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
164 044,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 231,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
441 038,0
008
Балаларға қосымша білім беру
1 038 844,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
46 288,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 140,0
013
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
40 531,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
35 749,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерiне жұмыстағы жоғары көрсеткiштерi үшiн гранттарды табыс ету
13 951,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
92 440,0
024
Техникалық және кәсіби білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 384 105,0
026
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету

22 684,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 801 111,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
10 629,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
10 629,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
487 189,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
159 011,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
260 851,0
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
67 327,0
359
Управление туризма, физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
1 160 448,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 160 448,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
18 961 137,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
141 271,0
003
Общеобразовательное обучение
11 423 431,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
158 268,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
164 044,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
6 231,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
441 038,0
008
Дополнительное образование для детей
1 038 844,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
46 288,0
011
Капитальные расходы государственного органа
3 140,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
40 531,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
35 749,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города, республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
13 951,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
92 440,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 384 105,0
026
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета

4 800,0
029
Әдістемелік жұмыс
48 077,0
030
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
75 000,0
032
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеу
48 777,0
038
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
998 434,0
039
Бастауыш, негiзгi орта, жалпыға бiрдей орта бiлiм беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгiдегi, арнайы (түзету); жетiм балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердiң, мектеп-интернаттарының мұғалiмдерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақы мөлшерiн республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен ұлғайту
298 259,0
063
Республикалық бюджеттен  берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
9 833,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
1 053 626,0
086
Астана қаласының Оқушылар сарайының құрылымындағы балалар мен жасөспірімдерге арналған Ұлттық интерактивті паркті жарақтандыру
435 000,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
9 692 840,6
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
9 692 840,6
374
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тұрғын үй басқармасы
157 267,0
075
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде М. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетіне арналған Л.Н. Гумилев атындағы ЕҰУ жатақханасының және Назарбаев Зияткерлік мектептерінің құрылыстарына жер учаскелерін алу
157 267,0
05
Денсаулық сақтау
31 768 844,3
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
21 437 358,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113 336,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және препараттарды өндіру
709 101,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
239 934,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
160 924,0
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
235 035,0
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 402 332,0

4 800,0
029
Методическая работа
48 077,0
030
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
75 000,0
032
Установление доплаты за организацию производственного  обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
48 777,0
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
998 434,0
039
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты:
(общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
298 259,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
9 833,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 053 626,0
086
Оснащение Национального интерактивного парка для детей и юношества в структуре Дворца школьников города Астаны
435 000,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
9 692 840,6
037
Строительство и реконструкция объектов образования
9 692 840,6
374
Управление жилья города республиканского значения, столицы
157 267,0
075
Изъятие земельных участков под строительство общежития Евразийского национального университета им. Гумилева для филиала МГУ им. Ломоносова и Назарбаев Интеллектуальных школ за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
157 267,0
05
Здравоохранение
31 768 844,3
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
21 437 358,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
113 336,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
709 101,0
006
Услуги по охране материнства и детства
239 934,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
160 924,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
235 035,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 402 332,0

010
Республикалық бюджеттен қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
7 272 298,0
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
2 066 450,0
012
Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2013 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру
713,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
144 398,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1 236 590,0
016
Елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
2 266,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 024,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
48 169,0
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
163 993,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
111 151,0
021
Онкологиялық науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
67 142,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
210 938,0
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
296 655,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
841 708,0
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
16 684,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
63 680,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 952,0
033
Денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 064 659,0
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
25 543,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда, дәрілік заттармен қамтамасыз ету
335 018,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде қатерлі ісік ауруларымен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
2 604 665,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
10 530,0
028
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Саламатты Қазақстан» 2011-2015 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарлама аясындағы іс-шараларды іске асыру

010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
7 272 298,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
2 066 450,0
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
713,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
144 398,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 236 590,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
2 266,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 024,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
48 169,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
163 993,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
111 151,0
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
67 142,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
210 938,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
296 655,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
841 708,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
16 684,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
63 680,0
030
Капитальные расходы государственных организаций здравоохранения
2 952,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 064 659,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
25 543,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
335 018,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 604 665,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
10 530,0
028
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета

10 530,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
10 320 956,3
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
10 320 956,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
6 348 938,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
139 179,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
139 179,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 349 930,0
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер үшін
176 682,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
437 879,0
003
Еңбекпен қамту бағдарламасы
498 577,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
21 095,0
007
Тұрғын үй көмегі
162 536,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 721 533,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
261 695,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
27 804,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 165,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
234 035,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
124 812,0
019
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты үкіметтік емес секторларға орналастыру
19 316,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
359 481,0
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
57 865,0
022
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
356 019,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 011,0
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
66 166,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
810 259,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
854 330,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру

10 530,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
10 320 956,3
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
10 320 956,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 348 938,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
139 179,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
139 179,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
5 349 930,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
176 682,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
437 879,0
003
Программа занятости
498 577,0
006
Государственная адресная социальная помощь
21 095,0
007
Оказание жилищной помощи
162 536,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 721 533,0
009
Социальная поддержка инвалидов
261 695,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
27 804,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 165,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
234 035,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
124 812,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
19 316,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
359 481,0
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей инвалидов в реабилитационных центрах
57 865,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
356 019,0
026
Капитальные расходы государственного органа
10 011,0
030
Обеспечение деятельности центров занятости населения
66 166,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
810 259,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
854 330,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей

373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
014
Мәдениет объектілерін  дамыту
015
Спорт және туризм объектілерін дамыту
022
"Опера және балет театры" ЖШС жарғылық капиталын ұлғайту
9
Отын-энергетикалық кешенi және жер қойнауын пайдалану
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
12
Көлік және коммуникация
368
Астана қаласының жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары басқармасы

373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
014
Развитие объектов культуры
015
Развитие объектов спорта и туризма
022
Увеличение уставного капитала ТОО "Театр оперы и балета"
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
012
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
12
Транспорт и коммуникации
368
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны

002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Өзгелер
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
012
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру және (немесе) ұлғайту
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
020
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
372
"Астана – жаңа қала" арнайы экономикалық аймағын әкімшілендіру басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру және (немесе) ұлғайту
Астана қаласының мәслихат хатшысы          С. Есілов
Астана қаласы мәслихатының
2012 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 106/12-V шешіміне
3-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 518/75-IV шешіміне
12-қосымша
2012 жылға арналған Астана қаласының "Сарыарқа" ауданының бюджеттік бағдарламаларының тізімі
Функционалдық топ
Сомасы,
мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер

002
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
012
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
372
Управление по администрированию специальной экономической зоны "Астана-новый город"
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Секретарь маслихата города Астаны          С. Есилов
Приложение 3
к решению маслихата города Астаны
от 12 декабря  2012 года № 106/12-V
Приложение 12
к решению маслихата города Астаны
от 7 декабря 2011 года № 518/75-IV
Перечень бюджетных программ района "Сарыарка"
города Астаны на 2012 год
Функциональная группа
Сумма,
тыс.тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера

190 092
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
190 092
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
187 952
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 140
04
Бiлiм беру
2 542 909
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 542 909
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
1 474 374
025
Республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы трансферттер есебiнен жалпы үлгiдегi, арнайы (түзету), дарынды балалар үшiн мамандандырылған, жетiм балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшiн балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттiк жасқа толмағандарды бейiмдеу орталықтары тәрбиешiлерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақының мөлшерiн ұлғайту
9 324
041
Мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын iске асыруға
1 059 211
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
39 586
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
39 586
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
39 586
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 142 140
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6 142 140
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
357 638
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
2 706 863
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
44 021
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
3 033 618
Барлығы:
8 914 727
Астана қаласы мәслихатының хатшысы               С. Есілов

190 092
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
190 092
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
187 952
022
Капитальные расходы государственных органов
2 140
04
Образование
2 542 909
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 542 909
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
1 474 374
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов:
общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
9 324
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 059 211
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
39 586
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
39 586
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39 586
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 142 140
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6 142 140
008
Освещение улиц населенных пунктов
357 638
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
2 706 863
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
44 021
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
3 033 618
Итого:
8 914 727
Секретарь маслихата города Астаны          С. Есилов