"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 қаңтардағы № А-1/9 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 17 ақпанда № 3420 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/572 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 14.12.2015 № А-12/572 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы» 2004 жылғы 9 шілдедегі, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жергілікті маңызы балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3237 болып тіркелген, 2007 жылғы 13 қарашада «Арқа ажары» газетінде, 2007 жылғы 13 қарашада «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесінде:
«Бурабай ауданы» бөлімінде:
реттік нөмірі 41-жолы алынып тасталсын;
«Барлығы: 42» сөзі мен сандары "Барлығы: 41" сөзі мен сандарына ауыстырылсын;
«6146» сандары «5746» сандарына ауыстырылсын;
«Барлығы: 493» сөзі мен сандары "Барлығы: 492" сөзі мен сандарына ауыстырылсын;
«103225» сандары «102825» сандарына ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын облыс әкімінің бірінші орынбасары Қ.М.Отаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Дьяченко
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Балық шаруашылығы комитетінің
«Есіл облысаралық бассейндік
балық шаруашылығы инспекциясы»
мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы               Н.Қауашев

О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Акмолинской области от 11 января 2012 года № А-1/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 февраля 2012 года № 3420. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14 декабря 2015 года № А-12/572
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14.12.2015 № А-12/572 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения» от 15 октября 2007 года № А-11/351 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3237, опубликовано 13 ноября 2007 года в газете «Арка ажары», 13 ноября 2007 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения:
в перечне рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «Бурабайский район»:
строку под порядковым номером 41 исключить;
слово и цифры «Итого: 42» заменить словами и цифрами «Итого: 41»;
цифры «6146» заменить цифрами «5746»;
слово и цифры «Всего: 493» заменить словами и цифрами «Всего: 492»;
цифры «103225» заменить цифрами «102825».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Отарова К.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               С.Дьяченко
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения «Ишимская
межобластная бассейновая
инспекция рыбного хозяйства»
Комитета рыбного хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан»                      Н.Кауашев