Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылғы 2 желтоқсандағы № 4С-39-2 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 29 наурыздағы № 5С-3-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 сәуірде № 3425 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 2-1-683 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 25.12.2014 № 2-1-683 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография и пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 106 бабының 2 тармағының 2) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «2012 – 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» 2012 жылғы 20 наурыздағы № 350 қаулысы негізінде Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 2 желтоқсандағы № 4С-39-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3414 тіркелген, 2012 жылдың 5 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2012 жылдың 5 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2012 – 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2012 жылға келесi көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 112 476 901,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 9 817 993,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 337 378,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түскен түсiмдер – 2 506,0 мың теңге;
трансферттердің түсiмдерi – 102 319 024,3 мың теңге;
2) шығындар – 114 806 640,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 987 772,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 1 625 045,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 637 273,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 468 161,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 468 161,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 3 785 672,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттi пайдалану) – 3 785 672,6 мың теңге.»;
7 тармақтың төртінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 2 декабря 2011 года № 4С-39-2 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 29 марта 2012 года № 5С-3-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 апреля 2012 года № 3425. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25 декабря 2014 года № 2-1-683)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25.12.2014 № 2-1-683).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2012 года № 350 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2012 – 2014 годы» Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012 – 2014 годы» от 2 декабря 2011 года № 4С-39-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3414, опубликовано 5 января 2012 года в газете «Арқа ажары», 5 января 2012 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2012 – 2014 годы, согласно
приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 476 901,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 817 993,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 337 378,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 506,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102 319 024,3 тысячи тенге;
2) затраты – 114 806 640,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 987 772,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 625 045,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 637 273,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 468 161,0 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 468 161,0 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 785 672,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 785 672,6 тысячи тенге.»;
абзац четвертый пункта 7 изложить в новой редакции:

4 560,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4 300 389,8
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 123 275,0
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
325 516,0
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
122 365,0
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
42 015,0
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
512 772,0
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
54 263,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
143 395,0
052
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
550 738,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
28 370,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
830 415,2
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 806 948,0
007
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
3 645 967,0
008
Облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 140 981,0
037
Бiлiм беру объектiлерiн салу және реконструкциялау

4 560,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4 300 389,8
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 123 275,0
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
325 516,0
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
122 365,0
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
42 015,0
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
512 772,0
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
54 263,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
143 395,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
550 738,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
28 370,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
830 415,2
271
Управление строительства области
5 806 948,0
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
3 645 967,0
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
2 140 981,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования

20 000,0
5
Денсаулық сақтау
17 224 822,8
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
16 630 593,9
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 692,0
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
111 695,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
442 773,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
74 573,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
106 251,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
169 906,0
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 121 269,0
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
7 159 858,0
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
904 440,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
13 823,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
591 513,0
016
Азаматтарды елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 349,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 057,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық-талдамалық қызметі
19 434,0
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
103 383,0
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
328 502,0
021
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
52 177,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
29 878,0
026
Гемофилиямен ауыратындарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
512 072,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
197 233,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
36 742,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
4 560,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары

20 000,0
5
Здравоохранение
17 224 822,8
253
Управление здравоохранения области
16 630 593,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
92 692,0
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
111 695,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
442 773,0
006
Услуги по охране материнства и детства
74 573,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
106 251,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
169 906,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 121 269,0
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
7 159 858,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
904 440,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
13 823,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
591 513,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 349,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 057,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
19 434,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
103 383,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
328 502,0
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
52 177,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
29 878,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
512 072,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
197 233,0
029
Областные базы спецмедснабжения
36 742,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
4 560,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения

1 283 115,0
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
18 303,0
037
Жергiлiктi бюджет қаражаты есебiнен денсаулық сақтау ұйымдарының мiндеттемелерi бойынша кредиттiк қарызды өтеу
102 703,9
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
293 721,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
853 571,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
594 228,9
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
594 228,9
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 308 887,8
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 830 720,9
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 659,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
453 189,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
156 060,0
007
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
8 446,9
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
394 306,0
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
249 126,0
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
50 345,0
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттері
398 921,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
48 668,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 471 484,9
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 424 811,9
037
Әлеуметтік сауықтандыру
46 673,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
6 682,0
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
6 682,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
19 572 542,6
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
60 051,0
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187,0

1 283 115,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
18 303,0
037
Погашение кредиторской задолженности по
обязательствам организаций здравоохранения за
счет средств местного бюджета
102 703,9
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
293 721,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
853 571,0
271
Управление строительства области
594 228,9
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
594 228,9
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 308 887,8
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 830 720,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
71 659,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
453 189,0
003
Социальная поддержка инвалидов
156 060,0
007
Капитальные расходы государственного органа
8 446,9
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
394 306,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
249 126,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
50 345,0
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
398 921,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
48 668,0
261
Управление образования области
1 471 484,9
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 424 811,9
037
Социальная реабилитация
46 673,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
6 682,0
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
6 682,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
19 572 542,6
256
Управление координации занятости и социальных программ области
60 051,0
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187,0

043
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
24 864,0
261
Облыстың білім басқармасы
478 179,0
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
411 379,0
064
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
66 800,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
71 957,0
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
49 193,0
016
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
22 764,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
66 004,0
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
66 004,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 485 734,5
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 486 000,0
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
358 366,5
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 024 620,0
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
559 400,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 928 143,0
073
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
9 200,0
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

043
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
24 864,0
261
Управление образования области
478 179,0
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
411 379,0
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
66 800,0
262
Управление культуры области
71 957,0
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
49 193,0
016
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
22 764,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
66 004,0
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
66 004,0
271
Управление строительства области
10 485 734,5
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 486 000,0
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
358 366,5
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
4 024 620,0
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
559 400,0
058
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
3 928 143,0
073
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
9 200,0
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-
коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020

1 166,0
007
Ақпараттық жүйелер құру
120,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 528 812,0
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
1 143 629,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 471 210,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4 118,8
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
2 395 630,0
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
179 314,0
028
Уақытша сақтау пункттеріне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау жөніндегі қызметтер
2 828,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдерiне қарсы күрес жөнiндегi iс- шаралар
60 050,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiрудi жүргiзу үшiн ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергiлiктi атқарушы органдарына тасымалдау (жеткiзу)
117 627,8
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
32 707,0
038
Жануарлар ауруларының диагностикасы, жануарларды алдын алу, емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу, сақтау және тасымалдау
69 110,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
73 521,0
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
73 521,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
793 190,0
036
Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен азық-түлiк тауарларының өңiрлiк тұрақтандыру қорларын қалыптастыруға
793 190,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
635 714,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
635 714,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
483 092,2
271
Облыстың құрылыс басқармасы
398 630,2
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 802,0
005
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
2 929,0
023
Ақпараттық жүйелер құру
214,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
351 685,2
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы

1 166,0
007
Создание информационных систем
120,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 528 812,0
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
1 143 629,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 471 210,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4 118,8
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
2 395 630,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
179 314,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 828,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
60 050,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
117 627,8
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
32 707,0
038
Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных
69 110,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
73 521,0
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
73 521,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
793 190,0
036
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров за счет трансфертов из республиканского бюджета
793 190,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
635 714,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
635 714,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
483 092,2
271
Управление строительства области
398 630,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
43 802,0
005
Капитальные расходы государственного органа
2 929,0
023
Создание информационных систем
214,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
351 685,2
272
Управление архитектуры и градостроительства области

84 462,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 646,0
003
Ақпараттық жүйелер құру
126,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
55 690,0
12
Көлiк және коммуникация
7 123 557,1
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 123 557,1
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 807,0
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
515 000,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 514 752,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
521 000,0
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 337 687,0
011
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 400,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 189 911,1
13
Басқалар
2 720 312,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
199 709,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
199 709,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
95 996,2
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
44 293,2
020
Республикалық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
51 703,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
688 088,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78 666,0
002
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
6 424,0
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
420 400,0
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
48 598,0
016
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
134 000,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
270 928,3
051
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
270 928,3
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

84 462,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
28 646,0
003
Создание информационных систем
126,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
55 690,0
12
Транспорт и коммуникации
7 123 557,1
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 123 557,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
41 807,0
002
Развитие транспортной инфраструктуры
515 000,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2 514 752,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
521 000,0
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
2 337 687,0
011
Капитальные расходы государственных органов
3 400,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 189 911,1
13
Прочие
2 720 312,0
257
Управление финансов области
199 709,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
199 709,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
95 996,2
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
44 293,2
020
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
51 703,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
688 088,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
78 666,0
002
Капитальные расходы государственного органа
6 424,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
420 400,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
48 598,0
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
134 000,0
271
Управление строительства области
270 928,3
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
270 928,3
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области

1 465 590,5
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
262 128,5
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
950 600,0
036
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
252 862,0
14
Борышқа қызмет көрсету
58,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
58,0
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
58,0
15
Трансферттер
24 537 016,4
257
Облыстың қаржы басқармасы
24 537 016,4
007
Субвенциялар
21 141 739,0
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
2 532 510,8
017
Мақсатына сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
16 595,6
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
646 171,0
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
200 000,0
III. Таза бюджеттiк несие беру
987 772,0
Бюджеттiк несиелер
1 625 045,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
514 400,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
514 400,0
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
514 400,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
327 645,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
327 645,0
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
327 645,0
13
Басқалар
783 000,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
283 000,0
009
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету үшін бюджеттік кредиттер беру
183 000,0
010
Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыру үшін «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қоры» АҚ кредиттеу
100 000,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

1 465 590,5
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
262 128,5
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
950 600,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства моногородов
252 862,0
14
Обслуживание долга
58,0
257
Управление финансов области
58,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
58,0
15
Трансферты
24 537 016,4
257
Управление финансов области
24 537 016,4
007
Субвенции
21 141 739,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
2 532 510,8
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
16 595,6
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
646 171,0
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
200 000,0
III. Чистое бюджетное кредитование
987 772,0
Бюджетные кредиты
1 625 045,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
514 400,0
271
Управление строительства области
514 400,0
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
514 400,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
327 645,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
327 645,0
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
327 645,0
13
Прочие
783 000,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
283 000,0
009
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020
183 000,0
010
Кредитование АО «Фонд развития предпринимательства «Даму» на реализацию государственной инвестиционной политики
100 000,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области

635 714
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде ауылдық елді мекендерді дамытуға
17 700
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге
252 862
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
125 224
Мамандарды әлеуметтiк қолдау шараларын көрсетуді iске асыруға
73 521
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
51 703
Облыстың әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
570 105
Тұрғын үй көмегiн көрсетуге
35 187
Арнайы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге, оның iшiнде:
111 133
арнайы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
56 059
үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
50 345
медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға
4 729
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның iшiнде:
398 921
жалақыны ішінара субсидиялауға
98 971
жастар тәжiрибесiне
33 822
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге
246 678
ішінара жұмыспен қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға
19 450
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде ауылдық елді мекендерді дамытуға
24 864
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 978 362
Облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге
3 912 358
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде ауылдық елді мекендерді дамытуға
66 004
Облыстың бiлiм беру басқармасы
3 437 798
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1 123 275
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
205 895
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
163 880
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
42 015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
325 516
Техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарындағы оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту мен қайта жабдықтауға
125 000
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
546 562
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақы белгілеу

635 714
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
17 700
На решение вопросов обустройства моногородов
252 862
Управление экономики и бюджетного планирования области
125 224
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
73 521
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
51 703
Управление координации занятости и социальных программ области
570 105
На оказание жилищной помощи
35 187
На предоставление специальных социальных услуг, в том числе:
111 133
введение стандартов специальных социальных услуг
56 059
размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
50 345
развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждений
4 729
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
398 921
частичное субсидирование заработной платы
98 971
молодежную практику
33 822
обеспечение деятельности центров занятости населения
246 678
переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников
19 450
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
24 864
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 978 362
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц населенных пунктов
3 912 358
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
66 004
Управление образования области
3 437 798
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 123 275
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
205 895
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
163 880
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
42 015
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
325 516
На обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
125 000
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
546 562
На установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования

54 263
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
28 370
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның iшiнде:
550 738
кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға
550 738
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде ауылдық елді мекендерді дамытуға
478 179
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 669 109
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
2 497 595
Дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
1 416 195
Жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
755 319
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
636 063
"Шортанды - Щучинск" учаскесінде "Астана – Щучинск" автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
636 063
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 402 870
"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
602 998
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның iшiнде:
6 682
кәсiпкерлiк негіздеріне оқытуға
6 682
Азық-түлiк тауарларының өңiрлiк тұрақтандыру қорларын қалыптастыруға
793 190
Облыстың жер қатынастары басқармасы
173 390
Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушыларға немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге
173 390
Облыстың мәдениет басқармасы
71 957
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде ауылдық елді мекендерді дамытуға
71 957
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
26 592 071
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
14 879 403
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салуға
1 145 473
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
3 645 967
Денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға
400 000
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
3 928 143
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға
1 486 000
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
4 024 620
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
240 000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендерді дамытуға
9 200
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 691 668
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
832 490
Жылу-энергетика жүйесін дамытуға
1 098 696
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға

54 263
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
28 370
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
550 738
профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров
550 738
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
478 179
Управление здравоохранения области
4 669 109
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 497 595
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
1 416 195
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
755 319
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
636 063
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги "Астана-Щучинск" на участках "Шортанды-Щучинск"
636 063
Управление предпринимательства и промышленности области
1 402 870
На поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
602 998
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
6 682
обучение основам предпринимательства
6 682
На формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
793 190
Управление земельных отношений области
173 390
На возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
173 390
Управление культуры области
71 957
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
71 957
Целевые трансферты на развитие
26 592 071
в том числе:
Управление строительства области
14 879 403
На строительство объектов общественного порядка и безопасности
1 145 473
На строительство и реконструкцию объектов образования
3 645 967
На строительство и реконструкцию объектов здравоохранения
400 000
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 928 143
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 486 000
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 024 620
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
240 000
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
9 200
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 691 668
На развитие коммунального хозяйства
832 490
На развитие теплоэнергетической системы
1 098 696
На развитие системы водоснабжения и водоотведения

6 678 688
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
453 350
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
245 339
Мамандандырылған өңірлік ұйымдардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
312 500
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
950 600
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға, оның iшiнде:
120 005
жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
120 005
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 021 000
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
1 021 000
Бюджеттік несиелер
1 525 045
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
514 400
Тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
514 400
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
500 000
Кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге кредит беру
500 000
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
327 645
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
327 645
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
183 000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге
183 000

6 678 688
На развитие газотранспортной системы
453 350
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
245 339
На увеличение уставных капиталов специализированных региональных организаций
312 500
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
950 600
На реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
120 005
на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры
120 005
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 021 000
На развитие транспортной инфраструктуры
1 021 000
Бюджетные кредиты
1 525 045
в том числе:
Управление строительства области
514 400
Кредитование на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
514 400
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
500 000
Кредитование на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума
500 000
Управление экономики и бюджетного планирования области
327 645
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
327 645
Управление предпринимательства и промышленности области
183 000
На содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020
183 000