"2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы № А-3/136 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 6 тамыздағы № А-9/385 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 тамызда № 3438 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппаратының 2013 жылғы 11 маусымдағы № 1.5-13/8492 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппаратының 11.06.2013 № 1.5-13/8492 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография мен пунктуация сақталған.
«Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңына, “Қазақстан Республикасының азаматтарын әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру мен жүргізу қағидаларын бекіту туралы” Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 15 мамырдағы № 620 қаулысына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы” Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы № А-3/136 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3424 болып тіркелген, “Арқа ажары” және “Акмолинская правда” газеттерінде 2012 жылдың 05 сәуірінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
келесі мазмұндағы 4-1-тармағымен толықтырылсын:
“4-1. 3-қосымшаға сәйкес облыстық шақыру комиссиясының резервтік құрамы бекітілсін.”;
осы қаулының қосымшасына сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің бірінші орынбасары Қ.Қ. Айтмұхаметовке жүктелсін.
3. Ақмола облысы әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     Қ Қожамжаров
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақмола облысы қорғаныс істері
жөніндегі департаменті»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            А.Старцев
«Ақмола облысы ішкі істер департаменті»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            А.Қажкенов
Ақмола облысы әкімдігінің
2012 жылғы “6” тамыздағы
№ А-9/385 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің
2012 жылғы 26 наурыздағы
№ А-3/136 қаулысына
3-қосымша
Облыстық шақыру комиссиясының резервтік құрамы
Қайнарбеков Асхат Қанатұлы
-
Ақмола облысы әкімінің
орынбасары, шақыру комиссиясының төрағасы;
Сүндетов Қасым Қадырұлы
-
“Ақмола облысының қорғаныс істері жөніндегі департаменті” мемлекеттік мекемесі бастығының бірінші орынбасары, шақыру комиссиясы төрағасының орынбасары (келісім бойынша);
Комиссия мүшелері:
Баймурзин Болат Рамазанұлы
-
“Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облыстық ішкі істер департаменті” мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары (келісім бойынша);
Мәженова Гүлбахира Елментайқызы
-
“Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы“ мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары, медициналық комиссияның төрайымы;
Немешева Елена Владимировна
-
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы “Ақмола облыстық ауруханасы” шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медбикесі, комиссия хатшысы.

О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 26 марта 2012 года № А-3/136 "Об организации и обеспечении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года"
Постановление акимата Акмолинской области от 6 августа 2012 года № А-9/385. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 августа 2012 года № 3438. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Акмолинской области от 11 июня 2013 года № 1.5-13/8492)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Акмолинской области от 11.06.2013 № 1.5-13/8492).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года «О воинской службе и статусе военнослужащих», постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2012 года № 620 «Об утверждении Правил организации и проведения призыва граждан Республики Казахстан на воинскую службу» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об организации и обеспечении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года» от 26 марта 2012 года № А-3/136 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3424, опубликовано 05 апреля 2012 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда») следующие дополнения:
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
«4-1. Утвердить резервный состав областной призывной комиссии согласно приложению 3.»;
дополнить приложением 3 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возлагается на первого заместителя акима Акмолинской области Айтмухаметова К.К.
3. Настоящее постановление акимата Акмолинской области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   К.Кожамжаров
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Департамент
по делам обороны
Акмолинской области»                       А.Старцев
Начальник государственного
учреждения «Департамент
внутренних дел
Акмолинской области»                       А.Кажкенов
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от «06» августа 2012 года
№ А-9/385
Приложение 3
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 26 марта 2012 года № А-3/136
Резервный состав областной призывной комиссии
Кайнарбеков Асхат Канатович
Сундетов Касым Кадирбаевич
заместитель акима Акмолинской области, председатель призывной комиссии;
первый заместитель начальника государственного учреждения «Департамент по делам обороны Акмолинской области», заместитель председателя призывной комиссии (по согласованию);
Члены комиссии:
Баймурзин Булат Рамазанович
заместитель начальника государственного учреждения «Департамент внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (по согласованию);
Маженова Гульбахира Елментаевна
заместитель начальника государственного учреждения «Управление здравоохранения Акмолинской области», председатель медицинской комиссии;
Немешева Елена Владимировна
медицинская сестра государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Акмолинская областная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области, секретарь комиссии.