2012-2013 жылдардың қыстау кезеңіне аналық малдың (сиырлардың) бір басын ұстауға арналған шығындардың нормативтерін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімінің 2012 жылғы 19 қарашадағы № 29 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 қарашада № 3507 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімінің 2013 жылғы 22 сәуірдегі № 11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімінің 22.04.2013 № 11 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 қазандағы № 1365 қаулысына сәйкес Ақмола облысының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012-2013 жылдардың қыстау кезеңіне сүт бағытындағы аналық малдың (сиырлардың) бір басын ұстауға арналған шығындардың нормативтері 16420 (он алты мың төрт жүз қырық) теңге, ет бағытындағы 10215 (он мың екі жүз он бес) теңге мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Қ.Қ. Айтмұхаметовке жүктелсін.
3. Облыс әкімінің осы шешімі Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қ.Қожамжаров

Об утверждении нормативов затрат на содержание одной головы маточного поголовья (коров) на период зимовки 2012-2013 годов
Решение акима Акмолинской области от 19 ноября 2012 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 ноября 2012 года № 3507. Утратило силу решением акима Акмолинской области от 22 апреля 2013 года № 11
Сноска. Утратило силу решением акима Акмолинской области от 22.04.2013 № 11.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 1365 «О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан» аким Акмолинской области РЕШИЛ:
1. Утвердить нормативы затрат на содержание одной головы маточного поголовья (коров) молочного направления в размере 16420 (шестнадцать тысяч четыреста двадцать) тенге, мясного направления в размере 10215 (десять тысяч двести пятнадцать) тенге на период зимовки 2012-2013 годов.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на первого заместителя акима области Айтмухаметова К.К.
3. Настоящее решение акима области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
К.Кожамжаров