Ақмола облысындағы меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерін белгілеу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № А-13/598 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5С-8-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаметінде 2013 жылғы 10 қаңтарда № 3596 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 50 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27 бабының 1 тармағының 8) тармақшасына, 6 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысында жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Қ.Қожамжаров
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы
А.Тайшытаев
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Н.Дьячек
Ақмола облысы әкімдігінің

Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения, предоставляемых в собственность или землепользование в Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 7 декабря 2012 года № А-13/598 и решение Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5С-8-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 января 2013 года № 3596.
В соответствии с пунктом 5 статьи 50 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6, подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить минимальные размеры земельных участков сельскохозяйственного назначения, в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель в Акмолинской области, предоставляемых в собственность или землепользование, согласно приложению.
2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской
области
К.Кожамжаров
Председатель сессии
областного маслихата
А.Тайшытаев
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
Н.Дьячек
Приложение к постановлению
акимата Акмолинской области