"Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № А-13/586 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 қаңтарда № 3598 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 3 маусымдағы № А-5/225 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 03.06.2013 № А-5/225 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы «Әкімшілік рәсімдер туралы» Заңның 9-1 бабы 4-тармағына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген «Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Қ.Қожамжаров
Ақмола облысы әкімдігінің
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
№ а-13/586 қаулысымен
БЕКІТІЛДІ
«Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негiзгi ұғымдар
1. Осы «Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру» регламентінде (бұдан әрі – Регламент) келесi ұғымдар қолданылады:
1) мемлекеттік қызмет алушы - жеке және заңды тұлға;
2) уәкiлеттi орган – Ақмола облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы, ауданның, облыстық маңызы бар қаланың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдері, ауданның, облыстық маңызы бар қаланың сәулет және қала құрылысы бөлімдері.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңның 9-1 бабы 4-тармағына сәйкес әзірленген.
3. Мемлекеттік қызмет уәкілетті органмен, сондай-ақ Халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрi – Орталықтар) арқылы балама негізде осы Регламенттің 1 және 2-қосымшаларында көрсетiлген мекен жайлар бойынша көрсетедi.

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах"
Постановление акимата Акмолинской области от 6 декабря 2012 года № А-13/586. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 января 2013 года № 3598. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 3 июня 2013 года № А-5/225
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 03.06.2013 № А-5/225.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги «Выдача разрешений на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах».
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               К.Кожамжаров
УТВЕРЖДЕН
постановлением акимата
Акмолинской области
от «06» декабря 2012 года
№ А-13/586
Регламент государственной услуги «Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах»
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте «Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах» (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги - физическое и юридическое лицо;
2) уполномоченный орган – управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Акмолинской области, отделы жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района, города областного значения, отделы архитектуры и градостроительства района, города областного значения.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом, а также через Центры обслуживания населения (далее – Центры) на альтернативной основе, адреса которых указаны в приложениях 1 и 2 к настоящему регламенту.

4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет «Автомобиль жолдары туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 10-бабының 1-тармағы 2) тармақшасы, «Жарнама туралы» Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 19 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 2-тармағы 1-1) тармақшасы, «Жол шаруашылығын құқықтық қамтамасыз етуді жетілдіру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 қыркүйектегі № 845 қаулысымен бекітілген Жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастыру тәртібінің 5-тармағы және «Елді мекендерде сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы   7 ақпандағы № 121 қаулысы, "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі мен жергілікті атқарушы органдардың автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жол шаруашылығын құқықтық қамтамасыз етуді жетілдіру туралы» 1998 жылғы 5 қыркүйектегі № 845 және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қазандағы № 1315 қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі елді мекендерге сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастыруға рұқсат (бұдан әрі – рұқсат) беру немесе қағаз тасығышта облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуіне сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастыруға паспорт (бұдан әрі - паспорт) беру немесе қағаз тасығышта мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет осы Регламентке 1-қосымшада көрсетілген, мекенжайлар бойынша уәкілетті органдардың ғимараттарында көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет осы Регламентке 2-қосымшада көрсетілген, мекенжайлар бойынша мемлекеттік қызметті алушының тұрғылықты жері бойынша Орталық ғимараттарында көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету барысы туралы, мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша ақпаратты Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген, уәкілетті органдардың интернет-ресурстарынан, мекен жай мен байланыс деректері Регламенттің  1 және 2-қосымшаларында көрсетілген, Орталық пен уәкілетті органдардан алуға болады; Орталықтың интернет-ресурсы: www.con.gov.kz; мемлекеттік қызметті пайдаланушы үшін нағыз көрінетін жерде уәкілетті органның қабырғасында орналастырылған; Орталықтардың үйжайларында қабырғаларда орналасқан; саll-центрде «электронды үкімет» 1414,

4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
6. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 2) пункта 1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года «Об автомобильных дорогах», подпункта 1-1) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 19 декабря 2003 года «О рекламе», пункта 5 Правил размещения наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 1998 года № 845 «О совершенствовании правового обеспечения дорожного хозяйства» и постановления Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2008 года № 121 «Об утверждении Правил размещения объектов наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах», постановления Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2012 года № 1315 «Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и местных исполнительных органов в сфере автомобильных дорог и внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 1998 года № 845 «О совершенствовании правового обеспечения дорожного хозяйства» и от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
7. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача разрешения на размещение объекта наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах (далее – разрешение) или паспорта на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения на бумажном носителе (далее – паспорт) либо мотивированный ответ об отказе в выдаче разрешения или паспорта на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Государственная услуга оказывается в зданиях уполномоченных органов по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
Государственная услуга оказывается в зданиях Центра по месту проживания получателя государственной услуги по адресам, указанным в приложении 2 к настоящему Регламенту.
9. Информация по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить в уполномоченном органе и Центрах, адреса и контактные данные которых указанны в приложениях 1 и 2 к Регламенту, на интернет-ресурсах уполномоченных органов, указанных в приложении 1 к настоящему Регламенту; на интернет-ресурсе Центра: www.con.gov.kz; на стендах, расположенных в уполномоченных органах на самом видном для получателя государственной услуги месте; на стендах, расположенных в помещениях Центров; в call-центре «электронного правительства» 1414.

10. Мемлекеттік қызметті көрсетудің мерзімдері:
уәкілетті органға жүгінген кезде:
1) өтініш берілген сәттен бастап – бес жұмыс күні ішінде мемлекеттік қызметті алушыға облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігіндегі сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат немесе паспорт беріледі немесе жазбаша дәлелді бас тарту беріледі;
2) осы Регламенттің 15-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыру кезінде кезекте тұрудың рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
3) паспортты алу кезінде кезекте тұрудың рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
мына:
1) Орталықтың аудандық бөліміне жүгінген кезде:
паспортты немесе рұқсат беру бес жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады (құжаттар уәкілетті органға жеткізілетін 2 күн және Орталыққа орындалған құжаттар жеткізілетін 2 күн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
2) Орталықтың облыстық бөліміне жүгінген кезде:
паспортты немесе рұқсат беру бес жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады (құжаттарды қабылдау және беру күнi мемлекеттiк қызметті көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
3) осы Регламенттің 15-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезекте тұрудың рұқсат етiлген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
4) паспортты алу кезінде кезекте күтудің рұқсат етiлген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды.
11. Мемлекеттік қызмет:
1) уәкілетті органға жүгінген кезде:
уәкілетті органның белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, түскі ас үзілісі сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс және мейрам күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбіден жұма аралығында көрсетіледі.
Қабылдау кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
2) Орталығына жүгінген кезде:
Орталықтың белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес, түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін, демалыс және мейрам күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбіден сенбі аралығында көрсетіледі.
Қабылдау «электронды» кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
12. Осы Регламенттің 15-тармағында көрсетілген құжаттардың автомобиль жолдары саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарда бекітілген талаптарға сәйкес болмауы мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға негіз болып табылады.
13. Мемлекеттік қызмет көрсетудің кезеңдері:
уәкілетті органға жүгінген кезде:
1) алушы қызмет көрсету туралы өтініш береді;
2) уәкілетті органның кеңсе маманы алушының құжаттарын тіркейді және қабылдайды, алушының құжаттарын бұрыштама жазып жауапты орындаушыға беру үшін уәкілетті органның басшысына жолдайды;

10. Сроки оказания государственной услуги:
при обращении в уполномоченный орган:
1) с момента подачи заявления – в течение пяти рабочих дней получателю государственной услуги выдаются разрешение на размещение наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах или паспорт на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения либо письменный мотивированный отказ;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче документов, указанных в пункте 15 настоящего регламента, не более 20 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении паспорта – не более 20 минут;
при обращении:
1) в районный отдел Центра:
выдача паспорта или разрешения осуществляется в течение пяти рабочих дней (2 дня доставки в уполномоченный орган и 2 дня исполненных документов в Центр не входят в срок оказания государственной услуги);
2) в областной отдел Центра:
выдача паспорта или разрешения осуществляется в течение пяти рабочих дней (день приема и выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги);
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов, указанных в пункте 15 настоящего Регламента, не более 20 минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении паспорта – не более 20 минут.
11. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в уполномоченный орган:
ежедневно с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы уполномоченного органа с 9.00 часов до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.00 часов.
Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
2) при обращении в Центр:
ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы Центра с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва на обед.
Прием осуществляется в порядке «электронной» очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
12. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является несоответствие документов, указанных в пункте 15 настоящего Регламента, требованиям, установленным нормативно-техническими документами в области автомобильных дорог.
13. Этапы оказания государственной услуги:
при обращении в уполномоченный орган:
1) получатель подает заявление об оказании услуги;
2) специалист канцелярии уполномоченного органа принимает и регистрирует документы получателя, направляет документы получателя руководителю уполномоченного органа для последующей передачи с наложением резолюции ответственному исполнителю;

3) уәкілетті органның басшысы құжатпен танысады, жауапты орындаушыны анықтайды және бұрыштама жазады;
4) уәкілетті органның жауапты орындаушысы алушының құжаттарын қарастырады, рұқсатты немесе паспортты рәсімдейді, немесе жол полициясы бөлімшелерімен құжаттарды келіседі, мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделенген жауапты дайындайды;
5) уәкілетті органның басшысы рұқсатқа немесе паспортқа немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауапқа қол қояды;
6) уәкілетті органның кеңсе маманы шығыс құжаттарын тіркеу журналына тіркейді және алушыға рұқсатты немесе паспортты немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауапты береді.
орталыққа жүгінген кезде:
1) алушы Орталықтың инспекторына қызмет көрсету туралы өтініш береді, Орталық инспекторы қабылдайды және қабылданған құжаттарды тіркеу журналына (бұдан әрі – журнал) құжаттарды тіркейді, сәйкес құжаттарды қабылдаудағыны туралы қолхат (бұдан әрі – қолхат) береді;
2) Орталықтың жинақтаушы бөлімінің инспекторы құжаттарды жинайды, журналға қол қояды, реестр жасайды, құжаттарды дайындайды және уәкілетті органға жолдайды;
3) уәкілетті органның кеңсе маманы алушының құжаттарын Орталықтан қабылдайды және тіркейді, алушының құжаттарын бұрыштамасын қойғызып жауапты орындаушыға беру үшін уәкілетті органның басшысына жолдайды;
4) уәкілетті органның басшысы құжаттармен танысады, жауапты орындаушыларды анықтайды және бұрыштама жазады;
5) уәкілетті органның жауапты орындаушысы алушының, құжаттарын қарастырады, рұқсатты немесе паспортты рәсімдейді, жол полициясы бөлімшелерімен паспортты келіседі немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауапты береді;
6) уәкілетті органның басшысы рұқсатқа немесе паспортқа немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауапқа қол қояды;
7) уәкілетті орган кеңсесінің маманы шығыс құжаттарын тіркеу журналында тіркейді және рұқсат немесе паспортты немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауапты Орталыққа жібереді;
8) Орталық инспекторы алушыға рұқсатты немесе паспортты немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауап береді және құжаттарды беру туралы қолхат береді.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі әрекеттер (өзара әрекеттестік) тәртібін сипаттау
14. Уәкілетті орган арқылы мемлекеттік қызметті алу үшін алушы, Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген, мекенжай бойынша уәкілетті органның лауазымды тұлғасына осы Регламенттің 15-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсырады.

3) руководитель уполномоченного органа ознакамливается с корреспонденцией, определяет ответственного исполнителя и накладывает резолюцию;
4) ответственный исполнитель уполномоченного органа рассматривает документы получателя, оформляет разрешение либо паспорт, согласовывает паспорт с подразделением дорожной полиции, либо подготавливает мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги;
5) руководитель уполномоченного органа подписывает разрешение либо паспорт либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги;
6) специалист канцелярии уполномоченного органа регистрирует в журнале исходящей корреспонденции и выдает получателю разрешение либо паспорт либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
при обращении в Центр:
1) получатель предоставляет заявление об оказании услуги инспектору Центра, инспектор Центра принимает и регистрирует документы в журнале регистрации принятых документов (далее - журнал), выдает расписку о приеме соответствующих документов (далее - расписка);
2) инспектор накопительного отдела Центра собирает документы, расписывается в журнале, составляет реестр, подготавливает и направляет документы в уполномоченный орган;
3) специалист канцелярии уполномоченного органа принимает и регистрирует документы получателя от Центра, направляет документы получателя руководителю уполномоченного органа для последующей передачи с наложением резолюции ответственному исполнителю;
4) руководитель уполномоченного органа ознакамливается с корреспонденцией, определяет ответственного исполнителя и налагает резолюцию;
5) ответственный исполнитель уполномоченного органа рассматривает документы получателя, оформляет разрешение либо паспорт, согласовывает паспорт с подразделением дорожной полиции либо подготавливает мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги;
6) руководитель уполномоченного органа подписывает разрешение либо паспорт либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги;
7) специалист канцелярии уполномоченного органа регистрирует в журнале исходящей корреспонденции и передает разрешение либо паспорт либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в Центр;
8) инспектор Центра выдает получателю разрешение либо паспорт либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги и расписку о выдаче документа.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
14. Для получения государственной услуги через уполномоченный орган получатель сдает необходимые документы, указанные в пункте 15 настоящего Регламента, должностным лицам уполномоченного органа по адресам, указанным в приложении 1 к Регламенту.

Орталық арқылы мемлекеттік қызметті алу үшін алушы, Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген, мекенжай бойынша уәкілетті органның лауазымды тұлғасына осы Регламенттің 15-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсырады.
Орталықта құжаттарды қабылдау «барьерлік қызмет көрсету» арқылы операциялық залда жүргізіледі.
15. Мемлекеттiк қызметті алу үшiн облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға мемлекеттiк қызметті алушы мынадай құжаттарды:
1) еркін нысандағы жазбаша өтінішті;
2) түстік шешімі және өлшемдері бар объектілердің эскиздерін ұсынады.
Елді мекендерге сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастыруға мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы мынадай құжаттарды:
1) мыналарды көрсете отырып, еркін нысандағы жазбаша өтінішті:
жеке тұлғалар үшін - өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты, пошта мекен жайы (телефоны, факсы – болған жағдайда), салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТН) немесе жеке сәйкестендіру нөмірін (ЖСН);
заңды тұлғалар үшін – ұйымның атауы, заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер, басшының тегі, аты, әкесінің аты, пошта мекен жайы (телефоны, факсы – болған жағдайда), салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТН) немесе бизнес - сәйкестендіру нөмірін (БСН);
сыртқы (көрнекі) жарнама объектісінің мақсаты мен негізгі параметрлерін;
өтініш берушінің сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыру орнын негіздеу арқылы оның болжамды орналасқан жерінің мекен жайын;
2) сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыру ұсынылатын жер учаскесіне немесе объектісіне құқық белгілейтін құжаттың немесе кондоминиум объектілерін басқару органдары немесе өтініш берушінің өзге де заттық құқықтарға ие адамдардың сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруы ұсынылатын объектісінің меншік иесімен (меншік иелерімен) бекітілген сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыру туралы шарттың нотариалдық куәландырылған көшірмесін;
3) сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыру ұсынылатын объектінің сыртқы (көрнекі) жарнама объектісінің күндізгі және түнгі бейнеленуін құрайтын эскиз, сыртқы (көрнекі) жарнама объектісінің жұмыс етуін инженерлік қамтамасыз ету бойынша шешімдерін ұсынады.
16. Көрсетілген құжаттарды тапсырған кезде уәкiлеттi органда немесе Орталықта мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушыға тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі, онда:
1) сұрау салудың нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;

Для получения государственной услуги через Центры, получатель сдает необходимые документы, указанные в пункте 15 настоящего Регламента, должностным лицам Центров по адресам, указанным в приложении 2 к Регламенту.
Прием документов в Центре осуществляется в операционном зале посредством «безбарьерного обслуживания».
15. Для получения государственной услуги на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения получатель представляет:
1) письменное заявление в произвольной форме;
2) эскиз объекта с цветовым решением и размерами.
Для получения государственной услуги на размещение наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах получатель представляет:
1) письменное заявление в произвольной форме с указанием:
фамилии, имени, отчества, почтового адреса (при наличии – телефона, факса) заявителя, регистрационного номера налогоплательщика (РНН) или индивидуального идентификационного номера (ИИН) – для физических лиц;
наименования организации, сведений о государственной регистрации юридического лица, фамилии, имени, отчества руководителя, почтового адреса (при наличии – телефона, факса), регистрационного номера налогоплательщика (РНН) или бизнес-идентификационного номера (БИН) – для юридических лиц;
назначения и основные параметры объекта наружной (визуальной) рекламы;
адреса предполагаемого местоположения объекта наружной (визуальной) рекламы с обоснованием выбранного заявителем места его размещения.
2) нотариально засвидетельствованная копия правоустанавливающего документа на земельный участок или объект, на который предлагается разместить объект наружной (визуальной) рекламы либо договора о размещении объекта наружной (визуальной) рекламы, заключенный заявителем с собственником (собственниками) объекта, на который предлагается разместить объект наружной (визуальной) рекламы, органом управления объектом кондоминиума или лицами, обладающими иными вещными правами;
3) эскиз, включающий дневное и ночное изображение объекта наружной (визуальной) рекламы, объекта, на который предлагается разместить объект наружной (визуальной) рекламы, решения по инженерному обеспечению функционирования объекта наружной (визуальной) рекламы.
16. При сдаче документов для получения государственной услуги в уполномоченном органе либо Центре получателю выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;

3) қоса берілген құжаттардың саны және атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) және орны;
5) құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған уәкiлеттi органның лауазымды тұлғасының немесе Орталық қызметкерінің тегі, аты және әкесінің аты көрсетіледі.
17. Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесін беру уәкiлеттi органда және Орталықта қолхат негізінде, онда көрсетілген мерзімде, өзі келген кезде және жеке басын куәландыратын құжатты немесе сенімхатты ұсынған кезде жүзеге асырылады.
18. Ақпараттық қауiпсiздiкке қойылатын талаптар болмайды.
19. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде келесідей құрылымдық-функционалдық бірліктері қатыстырылған (бұдан әрі – ҚФБ)
уәкілетті органға жүгінген кезінде:
1) уәкілетті органның кеңсе маманы;
2) уәкілетті органның басшысы;
3) уәкілетті органның жауапты орындаушысы;
Орталыққа жүгінген кезінде:
1) Орталық инспекторы;
2) Орталықтың жинақтаушы бөлімінің инспекторы;
3) уәкілетті органның кеңсе маманы;
4) уәкілетті органның басшысы;
5) уәкілетті органның жауапты орындаушысы;
20. Әрбір ҚФБ-ның әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) сабақтастығы мен өзара байланысының мәтіндік кестелік сипаттамасы әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) орындалу мерзімі көрсетіле отырып осы Регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
21. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі әкімшілік әрекеттердің логикалық сабақтастығы арасындағы өзара байланыс көрсетілген сызбалар және ҚФБ осы Регламенттің 4-қосымшасында келтірілген.
5. Мемлекеттi қызметтерді көрсететiн лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
22. Мемлекеттiк қызметтiң көрсетілуiне жауапты тұлғалар уәкілетті органның басшысы және Орталықтың басшысы (бұдан әрі - лауазымды тұлғалар) болып табылады.
Лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерiне сәйкес белгiленген мерзiмдерде мемлекеттiк қызметтi көрсетудi iске асыруға жауапты болады.
«Облыстық және аудандық маңызы
бар жалпы пайдаланымдағы,
сондай-ақ елді мекендердегі
автомобиль жолдарының жолақ
бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама
орналастыруға рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Уәкілетті органдардың тізімі
Р/с №
Бөлімшілер атауы
Толық заңды мекен жайы
Байланыс телефоны, электрондық поштаның мекен жайы
1
«Ақмола облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы,
Сүлейменов көшесі, 1.
302, 304 кабинеттер
8(7162) 76-28-03, 76-28-08, Akmolauprdor@mail.kz
2
«Ақкөл ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы,
Ақкөл қаласы,
Нұрмағамбетов көшесі, 81.
2-қабат

3) количества и названия приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества должностного лица уполномоченного органа либо работника Центра, принявшего заявление на оформление документов.
17. В уполномоченном органе и Центре выдача результата оказания государственной услуги получателю осуществляется на основании расписки в указанный в ней срок, при личном посещении и по предъявлению документа, удостоверяющего личность, или доверенности.
18. Требования к информационной безопасности отсутствуют.
19. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
при обращении в уполномоченный орган:
1) специалист канцелярии уполномоченного органа;
2) руководитель уполномоченного органа;
3) ответственный исполнитель уполномоченного органа;
при обращении в Центр:
1) инспектор Центра;
2) инспектор накопительного отдела Центра;
3) специалист канцелярии уполномоченного органа;
4) руководство уполномоченного органа;
5) ответственный исполнитель уполномоченного органа;
20. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.
21. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приведены в приложении 4 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные услуги
22. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа и руководитель Центра (далее - должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги «Выдача разрешения на
размещение наружной (визуальной)
рекламы в полосе отвода
автомобильных дорог общего
пользования областного и
районного значения, а также
в населенных пунктах»
Перечень
уполномоченных органов
№ п/п
Наименование подразделения
Полный юридический адрес
Контактный телефон, адрес электронной почты
1
Государственное учреждение «Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Акмолинской области»
город Кокшетау, улица Сулейменова 1. кабинеты 302, 304
8(7162) 76-28-03, 76-28-08, Akmolauprdor@mail.kz
2
Государственное
учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства
Аккольского района»
город Акколь,
улица Нурмагамбетова, 81. 2 этаж

8(716-38)
2-13-19 akkol_arhitektor@mail.ru Интернет-ресурс: www.akkol.akmol.kz
3
«Аршалы ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Аршалы кенті,
Тәшенов көшесі, 47.
117, 118-кабинетер
8(716-44)
2-25-83 Archal_arhitekt@mail.ru Интернет-ресурс: www.arshaly.akmol.kz
4
«Астрахан ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Астраханка ауылы,
Әл-фараби көшесі, 50.
21-кабинет
8(716-41)
2-32-51,2-38-85 arhastr@mail.ru Интернет-ресурс: www.astrahan.akmol.kz
5
«Атбасар ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Атбасар қаласы,
Уәлиханов көшесі, 9.
1-қабат
8(716-43)
2-43-61 Atbasar_arhitek@mail.ru Интернет-ресурс: www.atbasar.online.kz
6
«Бұланды ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Макинск қаласы,
Некрасов көшесі, 19.
1-қабат
8(716-46)
2-29-70,2-38-14 bulArhitektura@mail.ru Интернет-ресурс: www.bulandy.akmol.kz
7
«Бурабай ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Щучье қаласы,
Абылай хан көшесі, 34.
7, 9, 10-кабинеттер
8(716-36)
4-32-58 Arhitektura2@mail.ru Интернет-ресурс: www.akimat-burabay.kz
8
«Егіндікөл ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы,
Егіндікөл ауылы,
Победа көшесі, 6.
1-қабат
8(716-42)
2-21-51,2-17-14 otdel_arh_i_grado_egin@inbox.ru Интернет-ресурс: www.EGIN.KZ
9
«Еңбекшілдер ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Степняк қаласы,
Біржан сал көшесі, 34. 2-қабат
8(716-39)
2-20-29 arhitekturaenbek@mail.ru Интернет-ресурс: enbek-akimat.kz
10
«Ерейментау ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Ерейментау қаласы,
А.Құнанбаев көшесі,
136. 1-қабат
8(716-33) 2-11-03,2-37-12 Erm_arhitektor@mail.ru Интернет-ресурс: ereymen.kz
11
«Есіл ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Есіл қаласы,
Д. Қонаев көшесі, 15.
3-қабат
8(716-47)
2-14-84 arhitektoresil@mail.ru Интернет-ресурс: www.esil.akmol.kz
12
«Жақсы ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Жақсы ауылы,
Дружба көшесі, 3.
2-қабат
8(716-35)
22-5-35, 21-8-80 Arhi_zhaksy@mail.ru Интернет-ресурс: www.jaksy.akmol.kz
13
«Жарқайың ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Державинск қаласы,
Мир көшесі, 78.
1-қабат
8(716-48)
9-13-91 gradostroiteli@mail.ru Интернет-ресурс: www.jarka.akmol.kz
14
«Зеренді ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Зеренді ауылы,
Мир көшесі, 58.
1-қабат

8(716-38)
2-13-19 akkol_arhitektor@mail.ru Интернет-ресурс: www.akkol.akmol.kz
3
Государственное
учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства
Аршалынского района»
поселок Аршалы,
улица Ташенова, 47. кабинеты 117,118
8(716-44)
2-25-83 Archal_arhitekt@mail.ru Интернет-ресурс: www.arshaly.akmol.kz
4
Государственное
учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства
Астраханского района»
село Астраханка,
улица Аль-Фараби, 50. кабинет 21
8(716-41)
2-32-51,2-38-85 arhastr@mail.ru Интернет-ресурс: www.astrahan.akmol.kz
5
Государственное
учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства Атбасарского района»
город Атбасар,
улица Валиханова, 9. 1 этаж
8(716-43)
2-43-61 Atbasar_arhitek@mail.ru Интернет-ресурс: www.atbasar.online.kz
6
Государственное
учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства
Буландынского района»
город Макинск,
улица Некрасова, 19. 1 этаж
8(716-46)
2-29-70,2-38-14 bulArhitektura@mail.ru Интернет-ресурс: www.bulandy.akmol.kz
7
Государственное
учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства
Бурабайского района»
город Щучинск,
улица Абылай хана, 34. кабинеты 7,9,10
8(716-36)
4-32-58 Arhitektura2@mail.ru Интернет-ресурс: www.akimat-burabay.kz
8
Государственное
учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства
Егиндыкольского района»
село Егиндыколь,
улица Победы, 6. 1 этаж
8(716-42)
2-21-51,2-17-14 otdel_arh_i_grado_egin@inbox.ru Интернет-ресурс: www.EGIN.KZ
9
Государственное
учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства
Енбекшильдерского района»
город Степняк,
улица БиржанСал, 34. 2 этаж
8(716-39)
2-20-29 arhitekturaenbek@mail.ru Интернет-ресурс: enbek-akimat.kz
10
Государственное
учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства Ерейментауского района»
город Ерейментау,
улица А.Кунанбаева,
136. 1 этаж
8(716-33) 2-11-03,2-37-12 Erm_arhitektor@mail.ru Интернет-ресурс: ereymen.kz
11
Государственное
учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства
Есильского района»
город Есиль,
улица Д. Конаева, 15. 3 этаж
8(716-47) 2-14-84 arhitektoresil@mail.ru Интернет-ресурс: www.esil.akmol.kz
12
Государственное
учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства
Жаксынского района»
село Жаксы,
улица Дружбы, 3. 2 этаж
8(716-35)
22-5-35, 21-8-80 Arhi_zhaksy@mail.ru Интернет-ресурс: www.jaksy.akmol.kz
13
Государственное
учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства
Жаркаинского района»
город Державинск,
улица Мира, 78. 1 этаж
8(716-48)
9-13-91 gradostroiteli@mail.ru Интернет-ресурс: www.jarka.akmol.kz
14
Государственное
учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства
Зерендинского района»
село Зеренда,
улица Мира, 58. 1 этаж

8(716-32)
22-8-93 Arx_zerenda2008@mail.ru Интернет-ресурс: www.zeren.akmol.kz
15
«Қорғалжын аудандық ішкі істер саясаты бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы,
Қорғалжын ауылы,
Болғанбаев көшесі, 9.
1-қабат
8(716-37)
2-21-85, 2-21-92 balkash_a@mail.ru Интернет-ресурс: www.korgal.akmol.kz
16
«Сандықтау ауданының ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Балкашино ауылы,
Абылайхан көшесі, 117.
6, 13-кабинеттер
8(716-40)
9-14-77, 9-20-43 sandovp1@mail.ru Интернет-ресурс: www.sand.akmol.kz
17
«Целиноград ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы,
Гагарин көшесі, 2.
1-қабат
8(716-51)
3-11-29,3-11-28 Arhitector_celin@mail.ru Интернет-ресурс: www.celin.akmol.kz
18
«Шортанды ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Шортанды кенті,
Абылайхан көшесі, 22.
16, 19- кабинеттер
8(716-31)
2-12-09, 2-20-11 Shortandy_arhitektura@mail.ru Интернет-ресурс: www.short.akmol.kz
19
«Көкшетау қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы,
Абай көшесі, 87.
102-кабинет
8(716-2)
25-69-79 Arhitektura08@mail.ru Интернет-ресурс: www.kokshe.akmol.kz
20
«Степногорск қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы,
4 шағын аудан,
1 ғимарат.
73, 75-кабинеттер
8(716-45)
6-25-30 oaigs@mail.ru Интернет-ресурс: www.step.akmol.kz
21
«Ақмола облысы Ақкөл ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы,
Ақкөл қаласы,
Нұрмағамбетов көшесі,
102. 2-қабат
8(716-38)
2-24-10 gkh_akkol@mail.ru
22
«Ақмола облысы Аршалы ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Аршалы кенті,
Тәшенов көшесі, 47.
106, 105-кабинеттер
8(716-44)
2-24-44, 2-25-85 Gkh_ptyad@mail.ru
23
«Ақмола облысы Астрахан ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Астраханка ауылы,
Әл-Фараби көшесі, 50.
46, 45- кабинеттер
8(716-41)
2-36-48, 2-30-37 astrahanotdelgkh@mail.ru
24
«Ақмола облысы Атбасар ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Атбасар қаласы,
Уәлиханов көшесі, 9.
441, 444, 445- кабинеттер
8(716-43)
2-49-03, 4-16-35 Atbasar_khad@mail.ru
25
«Ақмола облысы Бұланды ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Макинск қаласы,
Некрасов көшесі, 19.
3-қабат

8(716-32)
22-8-93 Arx_zerenda2008@mail.ru Интернет-ресурс: www.zeren.akmol.kz
15
Государственное
учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства
Коргалжынского района»
село Коргалжын,
улица Болганбаева, 9. 1 этаж
8(716-37)
2-21-85, 2-21-92 balkash_a@mail.ru Интернет-ресурс: www.korgal.akmol.kz
16
Государственное
учреждение «Отдел внутренней политики
Сандыктауского района»
село Балкашино,
улица Абылайхана, 117. кабинеты 6, 13
8(716-40)
9-14-77, 9-20-43 sandovp1@mail.ru Интернет-ресурс: www.sand.akmol.kz
17
Государственное
учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства
Целиноградского района»
село Акмол,
улица Гагарина, 2. 1 этаж
8(716-51)
3-11-29,3-11-28 Arhitector_celin@mail.ru Интернет-ресурс: www.celin.akmol.kz
18
Государственное
учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства
Шортандинского района»
поселок Шортанды,
улица Абылайхана, 22. кабинеты 16,19
8(716-31)
2-12-09, 2-20-11 Shortandy_arhitektura@mail.ru Интернет-ресурс: www.short.akmol.kz
19
Государственное
учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства
города Кокшетау»
город Кокшетау,
улица Абая, 87. кабинет 102
8(716-2)
25-69-79 Arhitektura08@mail.ru Интернет-ресурс: www.kokshe.akmol.kz
20
Государственное
учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства
города Степногорск»
город Степногорск,
4 микрорайон,
здание 1. кабинеты 73,75
8(716-45)
6-25-30 oaigs@mail.ru Интернет-ресурс: www.step.akmol.kz
21
Государственное
учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Аккольского района»
город Акколь,
улица Нурмагамбетова,
102. 2 этаж
8(716-38)
2-24-10 gkh_akkol@mail.ru
22
Государственное
учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Аршалынского района»
поселок Аршалы,
улица Ташенова, 47. кабинеты 106, 105
8(716-44)
2-24-44, 2-25-85 Gkh_ptyad@mail.ru
23
Государственное
учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Астраханского района»
село Астраханка,
улица Аль-Фараби, 50. кабинеты 46, 45
8(716-41)
2-36-48, 2-30-37 astrahanotdelgkh@mail.ru
24
Государственное
учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Атбасарского района»
город Атбасар,
улица Валиханова, 9. кабинеты 441, 444, 445
8(716-43)
2-49-03, 4-16-35 Atbasar_khad@mail.ru
25
Государственное
учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Буландынского района»
город Макинск,
улица Некрасова, 19. 3 этаж

8(716-46)
2-17-57 gkh_2008@mail.ru
26
«Ақмола облысы Бурабай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Щучье қаласы,
Набережная көшесі, 73. 2
қабат
8(716-36)
4-48-10, 4-47-24 gch_shu@mail.ru
27
«Ақмола облысы Егіндікөл ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауылы,
Победа көшесі, 6.
2-қабат
8(716-42)
2-19-20 egin_g@mail.ru
28
«Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Степняк қаласы,
Сыздықов көшесі, 2 А.
1-қабат
8(716-39)
2-21-18, 2-20-11 enbekzhkh@mail.ru
29
«Ақмола облысы Ерейментау ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Ерейментау қаласы,
А.Құнанбаев көшесі,
121. 1-қабат
8(716-33) 2-30-32, 2-27-62 gkh_eremen@mail.ru
30
«Ақмола облысы Есіл ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Есіл қаласы,
Д.Қонаев көшесі, 15.
1-қабат
8(716-47)
2-16-83 gujkhesil@mail.ru
31
«Ақмола облысы Жақсы ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі»
Жақсы ауданы,
Жақсы ауылы,
Ленин көшесі, 32.
1-қабат
8(716-35)
22-3-62 jaksy_zkh@mail.ru
32
«Ақмола облысы Жарқайың ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Державинск қаласы,
Ленин көшесі, 34.
1-қабат
8(716-48)
9-21-24 zhkh_zharkain2011@mail.ru
33
«Ақмола облысы Зеренді ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Зеренді ауылы,
Мир көшесі, 58.
1-қабат
8(716-32)
21-4-72, 21-0-63 nurlan_tainsha@mail.ru
34
«Ақмола облысы Қорғалжын ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы,
Қорғалжын ауылы,
Болғанбаев көшесі, 9.
2-қабат
8(716-37)
2-17-60, 2-23-34 zhka@mail.ru
35
«Ақмола облысы Сандықтау ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Балкашино ауылы,
Абылайхан көшесі, 117.
8, 7-кабинеттер
8(716-40)
9-11-25, 9-28-21 g_k_h_sand@mail.ru
36
«Ақмола облысы Целиноград ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы,
Гагарин көшесі, 14.
1-қабат

8(716-46)
2-17-57 gkh_2008@mail.ru
26
Государственное
учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Бурабайского района»
город Щучинск,
улица Набережная, 73. 2 этаж
8(716-36)
4-48-10, 4-47-24 gch_shu@mail.ru
27
Государственное
учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Егиндыкольского района»
село Егиндыколь,
улица Победы, 6. 2 этаж
8(716-42)
2-19-20 egin_g@mail.ru
28
Государственное
учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Енбекшильдерского
района»
город Степняк,
улица Сыздыкова, 2 а. 1 этаж
8(716-39)
2-21-18, 2-20-11 enbekzhkh@mail.ru
29
Государственное
учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Ерейментауского района»
город Ерейментау,
улица А.Кунанбаева,
121. 1 этаж
8(716-33)2-30-32, 2-27-62 gkh_eremen@mail.ru
30
Государственное
учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Есильского района»
город Есиль,
улица Д. Конаева, 15. 1 этаж
8(716-47)
2-16-83 gujkhesil@mail.ru
31
Государственное
учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Жаксынского района»
село Жаксы,
улица Ленина, 32. 1 этаж
8(716-35)
22-3-62 jaksy_zkh@mail.ru
32
Государственное
учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Жаркаинского района»
город Державинск,
улица Ленина, 34. 1 этаж
8(716-48)
9-21-24 zhkh_zharkain2011@mail.ru
33
Государственное
учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Зерендинского района»
село Зеренда,
улица Мира, 58. 1 этаж
8(716-32)
21-4-72, 21-0-63 nurlan_tainsha@mail.ru
34
Государственное
учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Коргалжынского района»
село Коргалжын,
улица Болганбаева, 9. 2 этаж
8(716-37)
2-17-60, 2-23-34 zhka@mail.ru
35
Государственное
учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Сандыктауского района»
село Балкашино,
улица Абылайхана, 117.
кабинеты 8, 7
8(716-40)
9-11-25, 9-28-21 g_k_h_sand@mail.ru
36
Государственное
учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Целиноградского района»
село Акмол,
улица Гагарина, 14. 1 этаж

8(716-51)
3-11-21 celingkh@mail.ru
37
«Ақмола облысы Шортанды ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Шортанды ауылы,
Абылайхан көшесі, 20.
10-кабинет
8(716-31)
2-27-80 gkh_ad_pt@mail.ru
38
«Ақмола облысы Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы,
Әуелбеков көшесі, 13 А.
202, 203-кабинеттер
8(716-2)
25-11-13, 25-51-36 gkh_kokshetay@mail.ru
39
«Ақмола облысы Степногорск қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы,
4 шағын аудан,
1 ғимарат.
912, 913-кабинеттер
8(716-45)
6-75-73, 6-19-68 otdel_qkh@mail.ru
«Облыстық және аудандық маңызы
бар жалпы пайдаланымдағы,
сондай-ақ елді мекендердегі
автомобиль жолдарының жолақ
бөлігінде сыртқы (көрнекі)
жарнама орналастыруға рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының тізімі
Р/с №
ХҚКО
атауы (филиалдары, бөлімдері, бөлімшелері)
Орналасқан мекен жайы
Байланыс деректері
1
2
3
4
1. «Ақмола облысы бойынша ХҚКО» РМК филиалы
1)
«Ақмола облысы бойынша ХҚКО» РМК филиалы
Көкшетау қаласы, Әуезов көшесі, 189 а
8(7162)40-10-76
8(7162)40-10-63
2)
Көкшетау қалалық бөлімі
Көкшетау қаласы, Біржан сал көшесі, 42
8(7162)25-00-67
8(7162)25-06-21
3)
Красный Яр селосының аудандық бөлімі
Көкшетау қаласы, Красный Яр селосы, Ленин көшесі, 65
8(7162)40-43-27
4)
Ақкөл аудандық бөлімі
Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы, Нұрмағамбетов көшесі, 102
8(71638)2-09-96
8(71638)2-18-49
5)
Аршалы аудандық бөлімі
Аршалы ауданы, Аршалы кенті, М. Мәметова көшесі, 19
8(71644)2-10-77
8(71644)2-28-28
8(71644)2-10-77
6)
Атбасар аудандық бөлімі
Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Уәлиханов көшесі, 11
8(71643)2-45-94
8(71643)4-07-22
8(71643)4-12-58
7)
Астрахан аудандық бөлімі
Астрахан ауданы, Астраханка селосы, әл-Фараби көшесі, 44
8(71641)2-35-96
8(71641)2-21-94
8)
Бұланды аудандық бөлімі
Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Сейфуллин көшесі, 18 б
8(71646)2-37-20
8(71646)2-37-81
9)
Бурабай аудандық бөлімі
Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Абылай хан көшесі, 28
8(71636)4-29-97
8(71636)4-28-91
8(71636)4-59-28
10)
Егіндікөл аудандық бөлімі
Егіндікөл ауданы, Егіндікөл селосы, Жеңіс көшесі, 7
8(71642)2-12-57
11)
Ерейментау аудандық бөлімі
Ерейментау аудан бөлімі, Ерейментау қаласы, Мұсабаев көшесі, 15
8(71633)2-44-92
12)
Еңбекшілдер аудандық бөлімі
Еңбекшілдер ауданы, Степняк қаласы, Сыздықов көшесі, 2 а
8(71639)2-22-41
8(71639)2-22-42
8(71639)2-22-18

8(716-51)
3-11-21 celingkh@mail.ru
37
Государственное
учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Шортандинского района»
поселок Шортанды,
улица Абылайхана, 20. кабинет 10
8(716-31)
2-27-80 gkh_ad_pt@mail.ru
38
Государственное
учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
города Кокшетау»
город Кокшетау,
улица Аульбекова, 139 а. кабинеты 202, 203
8(716-2)
25-11-13, 25-51-36 gkh_kokshetay@mail.ru
39
Государственное
учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
города Степногорск»
город Степногорск,
4 микрорайон,
здание 1. кабинеты 912, 913
8(716-45)
6-75-73, 6-19-68 otdel_qkh@mail.ru
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги «Выдача разрешения на
размещение наружной (визуальной)
рекламы в полосе отвода
автомобильных дорог общего
пользования областного и
районного значения, а также
в населенных пунктах»
Список центров обслуживания населения
№ п/п
Наименование ЦОН (филиалы, отделы, отделении)
Адрес место расположения
Контактные данные
1
2
3
4
1. Филиал РГП «ЦОН по Акмолинской области»
1)
Филиал РГП «ЦОН по Акмолинской области»
город Кокшетау, улица Ауэзова, 189 а
8 (7162) 40-10-76 8 (7162) 40-10-63
2)
Кокшетауский городской отдел
город Кокшетау, улица Биржан Сал, д. 42
8 (7162) 25-00-67 8 (7162) 25-06-21
3)
Районный отдел с.Красный Яр
город Кокшетау, село Красный Яр, улица Ленина, 65
8 (7162) 40-43-27
4)
Аккольский районный отдел
Аккольский район, город Акколь, улица Нурмагамбетова, 102
8 (71638) 2-09-96 8 (71638) 2-18-49
5)
Аршалынский районный отдел
Аршалынский район, поселок Аршалы, улица М. Маметовой, 19
8 (71644) 2-10-77 8 (71644) 2-28-28 8 (71644) 2-10-77
6)
Атбасарского районный отдел
Атбасарский район, город Атбасар, улица Валиханова, 11
8 (71643) 2-45-94 8 (71643) 4-07-22 8 (71643) 4-12-58
7)
Астраханский районный отдел
Астраханский район, село Астраханка, улица Аль-Фараби, 44
8 (71641) 2-35-96 8 (71641) 2-21-94
8)
Буландынский районный отдел
Буландынский район, город Макинск, улица Сейфуллина, 18б,
8 (71646) 2-37-20 8 (71646) 2-37-81
9)
Бурабайский районный отдел
Бурабайский район, город Щучинск, улица Абылай Хана, 28
8 (71636) 4-29-97 8 (71636) 4-28-91 8 (71636) 4-59-28
10)
Егиндыкольский районный отдел
Егиндыкольский район, село Егиндыколь, улица Победы, 7
8 (71642) 2-12-57
11)
Ерейментауский районный отдел
Ерейментауский район, город Ерейментау, улица Мусабаева, 15
8 (71633) 2-44-92
12)
Енбекшильдерский районный отдел
Енбекшильдерский район, город Степняк,
улица Сыздыкова, 2 «а»
8 (71639) 2-22-41 8 (71639) 2-22-42 8 (71639) 2-22-18

13)
Есіл аудандық бөлімі
Есіл ауданы, Есіл қаласы, Жеңіс көшесі, 56
8(71647)2-22-07
14)
Жарқайың аудандық бөлімі
Жарқайың ауданы, Державинск қаласы, Ғабдуллин көшесі, 104
8(71648)9-00-35
8(71647)2-22-05
15)
Жақсы аудандық бөлімі
Жақсы ауданы, Жақсы селосы, Ленин көшесі, 8
8(71635)2-17-10
16)
Зеренді аудандық бөлімі
Зеренді ауданы, Зеренді селосы, Мир көшесі, 52
8(71632)2-00-74
8(71632)2-29-43
17)
Қорғалжын аудандық бөлімі
Қорғалжын ауданы, Қорғалжын селосы, Абай көшесі, 44 а
8(71637)2-17-83
8(71637)2-20-36
18)
Степногорск қалалық бөлімі
Степногорск қаласы, 4 ш.а., 7
8(71645)2-00-40
8(71645)2-00-30
19)
Сандықтау аудандық бөлімі
Сандықтау ауданы, Балкашино селосы, Абылай хан көшесі, 119
8(71640)9-26-66
20)
Целиноград аудандық бөлімі
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы, Гагарин көшесі, 15
8(71651)3-12-30
8(71651)3-11-98
21)
Шортанды аудандық бөлімі
Шортанды ауданы, Шортанды кенті, Безымянный тұйық көше, 1
8(71631)2-17-97
«Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы
пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі
автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы
(көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Әрбір ҚФБ-ның әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) сабақтастығы мен өзара байланысының мәтіндік кестелік сипаттамасы
1 кесте. ҚФБ әрекет сипаттамасы – уәкілетті органдарға жүгінген кезінде.
негізгі үдерістің әрекеті (барысы, жұмыс желісі)
1
№ әрекет (барысы, жұмыс желісі)
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның кеңсе маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның кеңсе маманы
3
Әрекет атауы (үдерісі, процедуралар, операциялар) және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, тіркеу
Басылыммен танысу
Құжаттарды қарау, паспорттың рұқсатын рәсімдеу немесе паспортын жол полициясы бөлімшелерімен келісу
Рұқсатқа немесе паспортқа қол қою
Шығыс басылымдардың журналына белгі қою, алушығы паспорт немесе рұқсат беру
4
Аяқталу түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешімдері)
Бұрыштама жазу үшін уәкілетті органның басшысына құжаттарды беру
Бұрыштама жазып, жауапты орындаушыға құжаттарды беру
Рұқсаттарды немесе паспортты дайындау
Рұқсатты немесе паспортты кеңсе маманына беру
5
Орындалу мерзімдері
20 минуттан көп емес
(1 сағат)
4 жұмыс күні
(1 сағат)
20 минуттан көп емес
1.2. кесте. ҚФБ әрекет сипаттамасы – ХҚКО жүгінген кезде.
Негізгі үдерістің әрекеті (жұмыс барысы, ағымы)
1
№ әрекет (жұмыс барысы, ағымы)
1
2
3
2
ҚФБ атауы
Орталық инспекторы
Орталықтың жинақтаушы бөлімі инспекторы
Уәкілетті органның кеңсе маманы
3
Әрекет атауы (үдерісі, процедуралар, операциялар) және олардың сипаттамасы
Қабылданған құжаттар мен тіркеу журналында құжаттарды қабылдау және тіркеу, Орталықтың жинақтау бөліміне құжаттарды қабылдау және қолхат беру
Құжаттарды жинайды, қабылданған құжаттардың тіркеу журналына қол қояды, реестр құрады, уәкілетті органға жіберу үшін құжаттарды дайындайды және жолдайды
Орталықтан алушының құжаттарын тіркейді және қабылдайды, жауапты орындаушыға келесідей резолюциялар салу үшін алуышының құжаттарын басшыға жолдайды
4
Әрекет атауы (үдерісі, процедуралар, операциялар) және олардың сипаттамасы
Орталықтың жинақтау бөліміне құжаттарды беру
Уәкілетті органдарға құжаттарды беру
Уәкілетті органның басшысына құжаттарды беру
5
Орындау мерзімі
20 минуттан көп емес
Бір күнде 3 рет
20 минуттан көп емес
кестенің жалғасы
4
5
6
7
8
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның кеңсе маманы
Орталық инспекторы
Басылыммен танысады, жауапты орындаушыларды анықтайды
Құжаттарды қарау, паспорттың рұқсатын рәсімдеу немесе паспортын жол полициясы бөлімшелерімен келісу
Мемлекеттік қызмет көрсетудің рұқсатына немесе паспортына қол қою
Журналда тіркейді, Орталыққа рұқсатты немесе паспортты береді
Алушыға құжаттарды беру туралы қолхат және паспорт немесе рұқсат береді
Жауапты орындаушыға құжаттарды беру
Рұқсат немесе паспорт
Шығыс басылымдардың журналына белгі қою
Орталыққа құжаттарды беру
Құжат беру туралы қолхат, алушыға паспорт немесе рұқсат беру
(1 сағат)
4 жұмыс күні
(1 сағат)
20 минуттан көп емес
20 минуттан көп емес
2.1. кесте. Пайдалану түрлері. негізгі үдерісі – уәкілетті органға жүгінген кезінде.
Негізгі үдерісі (жұмыс барысы, желісі)
Уәкілетті органның кеңсе маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
№ 1әрекет
Орталықтан алушының құжаттарын тіркейді және қабылдайды, жауапты орындаушыға келесідей бұрыштамалар қою үшін алушының құжаттарын басшыға жолдайды. (20 минуттан көп емес)
№ 2 әрекет Басылыммен танысады, жауапты орындаушыларды анықтайды (1 сағат)
№ 3 әрекет
Құжаттарды қарау, паспорттың рұқсатын рәсімдеу немесе паспортын жол полициясы бөлімшелерімен келісу (4 жұмыс күні ішінде)
№ 5 әрекет
шығыс басылымдарды тіркеу журналына паспортты немесе рұқсатты тіркеу, алушыға паспортты немесе рұқсатты табыс ету (20 минуттан көп емес)
№ 4 әрекет Паспортқа немесе рұқсатқа қол қою (1 сағат)
3. Кесте. Пайдалану түрлері. Негізгі үдеріс – Орталыққа жүгінген кезінде.
Негізгі үдеріс (жұмыс барысы, желісі)
Орталық инспекторы
Орталық жинақтаушы бөлімінің инспекторы
Уәкілетті органның кеңсе маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
№ 1 әрекет
Құжаттарды тіркеу және қабылдау, қолхат беру (20 минуттан көп емес)
№ 2 әрекет
Құжаттарды жинайды, қабылданған құжаттардың тіркеу журналына қол қояды, реестр құрады, уәкілетті органға жіберу үшін құжаттарды дайындайды және жолдайды. (бір күнде 3 рет)
№ 3 әрекет
Орталықтан алушының құжаттарын тіркейді және қабылдайды, жауапты орындаушыға келесідей бұрыштамалар қою үшін алуышының құжаттарын жауапты орындаушыларға беру үшін уәкілетті органдарға жолдайды. (20 минуттан көп емес)
№ 4 әрекет Басылыммен танысады, жауапты орындаушыларды анықтайды (1 сағат)
№ 5 әрекет
Құжаттарды қарау, паспорттың рұқсатын рәсімдеу немесе паспортын жол полициясы бөлімшелерімен келісу, (4 жұмыс күні ішінде)
№ 8 Әрекет
Алушыға рұқсат немесе паспорт беру (20 минуттан көп емес)
№ 7 Әрекет
Шығыс басылымдардың журналға тіркеу, рұқсатты немесе паспортты Орталықта беру (20 минуттан көп емес)
№ 6 әрекет
Рұқсатқа немесе паспортқа қол қою (1 сағат)
4. кесте. Пайдалану түрі. Альтернативті үдеріс – уәкілетті органға жүгінген кезінде мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздің болуы кезінде.
Негізгі үдеріс (жұмыс барысы, желісі)
Уәкілетті органның кеңсе маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
№ 1 Әрекет
Орталықтан алушының құжаттарын тіркейді және қабылдайды, жауапты орындаушыға келесідей бұрыштамалар қою үшін алуышының құжаттарын жауапты орындаушыларға беру үшін уәкілетті органдарға жолдайды. (20 минуттан көп емес)
№ 2 Әрекет Басылыммен танысады, жауапты орындаушыларды анықтайды (1 сағат)

13)
Есильский районный отдел
Есильский район, город Есиль, улица Победы, 56
8 (71647) 2-22-07
14)
Жаркаинский районный отдел
Жаркаинский район, город Державинск, улица Габдуллина, 104
8 (71648) 9-00-35 8 (71647) 2-22-05
15)
Жаксынский районный отдел
Жаксынский район, село Жаксы, улица Ленина, 8
8 (71635) 2-17-10
16)
Зерендинский районный отдел
Зерендинский район, село Зеренда, улица Мира, 52
8 (71632) 2-00-74 8 (71632) 2-29-43
17)
Коргалжынский районный отдел
Коргалжынский район, село Коргалжын, улица Абая, 44 «а»
8 (71637) 2-17-83 8 (71637)2-20-36
18)
Степногорский городской отдел
город Степногорск, 4 микрорайон, здание 7
8 (71645) 2-00-40 8 (71645) 2-00-30
19)
Сандыктауский районный отдел
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Абылай- хана, 119
8 (71640) 9-26-66
20)
Целиноградский районный отдел
Целиноградский район, аул Акмол, улица Гагарина, 15
8 (71651) 3-12-30 8 (71651) 3-11-98
21)
Шортандинский районный отдел
Шортандинский район, поселок Шортанды, переулок Безымянный, 1
8 (71631) 2-17-97
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги «Выдача разрешения на
размещение наружной (визуальной)
рекламы в полосе отвода
автомобильных дорог общего
пользования областного и
районного значения, а также
в населенных пунктах»
Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур)
Таблица 1. Описание действий СФЕ - при обращении в уполномоченный орган.
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
Специалист канцелярии уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Специалист канцелярии уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, регистрация
Ознакомление с корреспонденцией
Рассмотрение документов, оформление разрешения либо паспорта, согласование паспорта с подразделением дорожной полиции
Подписание разрешения либо паспорта
Отметка в журнале исходящей корреспонденции, выдача разрешения либо паспорта получателю
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Передача документов руководителю уполномоченного органа для наложения резолюции
Наложение резолюции, передача документов ответственному исполнителю
Подготовка разрешения либо паспорта
Передача разрешения либо паспорта специалисту канцелярии
5
Сроки исполнения
Не более 20 минут
(1 час)
4 рабочих дня
(1 час)
Не более 20 минут
Таблица 1.2. Описание действий СФЕ - при обращении в ЦОН.
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование СФЕ
Инспектор
Центра
Инспектор
накопительного
отдела Центра
Специалист канцелярии уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация документов в журнале регистрации принятых документов, выдача расписки и передача документов в накопительный отдел Центра
Собирает документы, расписывается в журнале регистрации принятых документов, составляет реестр, подготавливает и направляет документы для отправления в уполномоченный орган
Прием и регистрация документов получателя от Центра, направление документов получателя руководителю для последующей передачи с наложением резолюции ответственному исполнителю
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Передача документов в накопительный отдел Центра
Передача документов в уполномоченный орган
Передача документов руководителю уполномоченного органа
5
Сроки исполнения
Не более 20 минут
3 раза в день
Не более 20 минут
продолжение таблицы
4
5
6
7
8
Руководитель уполномоченного органа
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Специалист канцелярии уполномоченного органа
Инспектор
Центра
Ознакомление с корреспонденцией, определение ответственного исполнителя
Рассмотрение документов получателя, оформление разрешения либо паспорта, согласование паспорта с подразделением дорожной полиции,
Подписание разрешения либо паспорта государственной услуги
Регистрация в журнале, передача разрешения либо паспорта в Центр
Выдача разрешения либо паспорта и расписки о выдаче документа получателю
Передача документов ответственному исполнителю
Разрешение либо паспорт
Отметка в журнале исходящей корреспонденции
Передача документов в Центр
Выдача получателю разрешения либо паспорта и расписки о выдаче документа
(1 час)
4 рабочих дня
(1 час)
Не более 20 минут
Не более 20 минут
Таблица 2.1. Варианты использования. Основной процесс - при обращении в уполномоченный орган.
Основной процесс (ход, поток работ)
Специалист канцелярии уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Действие № 1
Прием и регистрация документов от получателя, направление документов получателя руководителю уполномоченного органа для последующей передачи с наложением резолюции ответственному исполнителю (не более 20 минут)
Действие № 2 Ознакомление с корреспонденцией, определение ответственного исполнителя (1 час)