Көкшетау қаласында 2012 жылға әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/78 қаулысы. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 9 ақпанда № 1-1-166 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 2 сәуірдегі № А-4/536 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2012.04.02 № А-4/536 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5-4) тармақшасына18-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағы 14 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашасындағы «2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңының 9 бабы 1 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысына сәйкес Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы Көкшетау қаласында әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдастырылсын.
2. Көкшетау қаласында 2012 жылға әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің ұсынылған тізбесі бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары Т.Ж. Какпеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                      М.Батырханов
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 18 қаңтардағы
№ А-1/78 қаулысымен
бекітілді
Көкшетау қаласында 2012 жылға әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізімі
р/р
Жұмыс берушінің атауы
Маман
дығы (лауазы
мы)
Жұмыс орында
рының жоспар
ланған саны
Айлық жалақының мөлшері
Жұмыс
тың ұзақ
тығы аймен есепте
генде
Мемлекеттік бюджет қаражат
тарынан төленетін айлық жалақының мөлшері
(жергілікті бюджет)
1
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі жанындағы «Тазалық» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
көркейту бойынша жұмысшы
лар
6
Жалақының ең төменгі мөлшері
6
Ең төменгі жалақының елу пайызы
2
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі жанындағы «Көкше Жәрдем» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
аула жинаушы
лар, әр түрлі жұмыс істеу
шілер,
жүргізу
шілер, слесарь-сантех
ник, трактор
шы
9
Жалақының ең төменгі мөлшері
6
Ең төменгі жалақының елу пайызы
3
«Көкшетау Жолдары» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
жол жұмысшы
лар
5
Жалақының ең төменгі мөлшері
6
Ең төменгі жалақының елу пайызы
4
«Акбидай» пәтер иелерінің кооперативі
аула жинаушы
лар
2
Жалақының ең төменгі мөлшері
6
Ең төменгі жалақының елу пайызы
5
«Изанова К.М.» жеке кәсіпкерлігі
пеш жағушы
монша жинаушы,
2
Жалақының ең төменгі мөлшері
6
Ең төменгі жалақының елу пайызы
6
«Казбеков М.А.» жеке кәсіпкерлігі
аула жинаушы, даяшы
2
Жалақының ең төменгі мөлшері
6
Ең төменгі жалақының елу пайызы
7
«Шокаева Ж.Я.» жеке кәсіпкерлігі
аспазшы, ағаш ұстасы, сантех
ник, ғимарат ішін жинаушы
2
Жалақының ең төменгі мөлшері
6
Ең төменгі жалақының елу пайызы
8
«Амерханов А.А.» жеке кәсіпкерлігі
слесарь
әр түрлі жұмыс істеуші
2
Жалақының ең төменгі мөлшері
6
Ең төменгі жалақының елу пайызы

Об организации социальных рабочих мест в городе Кокшетау на 2012 год
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 18 января 2012 года № А-1/78. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 9 февраля 2012 года № 1-1-166. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 2 апреля 2012 года № А-4/536
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 02.04.2012 № А-4/536 (вводится в действие со дня официального опубликования)
В соответствии с подпунктом 5-4) статьи 7, статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы», на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать социальные рабочие места в городе Кокшетау на 2012 год.
2. Утвердить прилагаемый перечень работодателей, организующих социальные рабочие места в городе Кокшетау на 2012 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Какпенова Т.Ж.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города                                М.Батырханов
Утвержден
постановлением акимата
города Кокшетау
от 18 января 2012 года
№ А-1/78
Перечень работодателей,организующих
социальные рабочие места в городе Кокшетау на 2012 год
р/р
Наимено
вание работода
теля
Профессия (долж
ность)
Коли
чество органи
зуемых соци
альных рабочих мест
Размер месячной заработ
ной платы
Про
должи
тель
ность рабо
ты в меся
цах
Размер месячной заработной платы, который будет компенси
рован
из средств государст
венного бюджета
(местный бюджет)
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Тазалык» при отделе жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомо
бильных дорог города Кокшетау
рабочие по благоустрой
ству
6
Минималь
ная зара
ботная плата
6
Пятьдесят процентов от минимальной заработной платы
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Кокше Жардем» при отделе жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
дворники, разнорабочие, водители, слесарь-
сантехник, тракторист
9
Минималь
ная заработ
ная плата
6
Пятьдесят процентов от минимальной заработной платы
3
Товарищество с ограниченной ответствен
ностью «Кокшетау Жолдары»
дорожные
рабочие
5
Минималь
ная заработ
ная плата
6
Пятьдесят процентов от минимальной заработной платы
4
Кооператив собственников квартир «Акбидай»
дворники
2
Минималь
ная зара
ботная плата
6
Пятьдесят процентов от минимальной заработной платы
5
Индивидуаль
ный предпри
ниматель
«Изанова К.М.»
кочегар,
банщик
2
Минималь
ная зара
ботная плата
6
Пятьдесят процентов от минимальной заработной платы
6
Индивидуаль
ный предпринима
тель
«Казбеков М.А.»
дворник,
официант
2
Минималь
ная зара
ботная плата
6
Пятьдесят процентов от минимальной заработной платы
7
Индивидуаль
ный предпри
ниматель
«Шокаева Ж.Я.»
повар, плотник,
сантехник,
уборщица
2
Минималь
ная зара
ботная плата
6
Пятьдесят процентов от минимальной заработной платы
8
Индивиду
альный предприни
матель
«Амерханов А.А.»
слесарь, подсобный рабочий
2
Минимальная зара
ботная плата
6
Пятьдесят процентов от минимальной заработной платы