Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 30 қаңтардағы № А-1/45 қаулысы. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 ақпанда № 1-2-157 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 23 мамырдағы № А-5/204 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2012.05.23 № А-5/204 қаулысымен
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-4) тармақшасына18-1 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландырудың Ережесі, «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурызындағы № 316 қаулысы, «Жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын адамдарды оқытуды, олардың жұмысқа орналасуына жәрдемдесуді және оларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуді ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасын бекіту туралы» Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 815 қаулысына сәйкес Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға арналған халықтың нысаналы топтарының арасынан жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындары (одан әрі - әлеуметтік жұмыс орындары) ұйымдастырылсын.
2. Қосымшаға сәйкес республикалық бюджет есебінен қаржыландырылатын, Степногорск қаласында 2012 жылға арналған әлеуметтік жұмыс орындарын жасаушы жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Г.Ә.Сәдуақасоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі                А.Никишов
«КЕЛІСІЛГЕН»
Степногорск қаласының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің «Жұмыспен қамту
орталығы» коммуналдық
мемлекеттік мекеменің директоры            Қ.Ғафарова
Ақмола облысы әкімдігінің
жанындағы «Степногорск
қалалық емханасы»
шаруашылық жүргізу құқығындағы
мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының бас дәрігері                  А.Дүйсенов
Степногорск қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 30 қаңтардағы
№ А-1/45 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджет есебінен қаржыландырылатын,
Степногорск қаласында 2012 жылға арналған әлеуметтік
жұмыс орындарын жасаушы жұмыс берушілер тізбесі
п/п
Жұмыс
берушінің
атауы
Кәсіп
(маман-
дық)
Әлеу-
мет-
тік
жұмыс
орын-
дарын
ұйым-
дас-
тыру-
дың
саны
Айлық
жұмыс
ақысы-
ның
мөлше-
рі,
теңге
Айлық
жұмы-
сының
ұзақ-
тығы
Мемле-
кеттік
бюджет
өтемақы
қаража-
тының
есебі-
нен
айлық
еңбек
ақы
мөлшері
, теңге
1
«Балу-2005»
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
Дәнекер-
леуші
2

Об организации социальных рабочих мест
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 30 января 2012 года № А-1/45. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 23 февраля 2012 года № 1-2-157. Утратило силу - постановлением акимата города Степногорск Акмолинской области от 23 мая 2012 года № А-5/204
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Степногорск Акмолинской области от 23.05.2012 № А-5/204
В соответствии подпунктом 5-4) статьи 7, статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 «О занятости населения», подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Правилами организации и финансирования социальных рабочих мест, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, постановлением Правительства Республики Казахстан «Об утверждении Программы занятости 2020» от 31 марта 2011 года № 316, постановлением Правительства «Об утверждении Правил организации и финансирования обучения, содействия в трудоустройстве лиц, участвующих в активных мерах содействия занятости, и предоставления им мер государственной поддержки» от 18 июля 2011 года № 815, акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать социальные рабочие места для трудоустройства безработных из целевых групп населения (далее - социальные рабочие места) на 2012 год.
2. Утвердить перечень работодателей, создающих социальные рабочие места в городе Степногорске на 2012 год, финансируемые из средств республиканского бюджета, согласно приложения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Садвокасову Г.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска                   А.Никишов
«СОГЛАСОВАНО»
Директор
коммунального государственного
учреждения «Центр занятости»
отдела занятости и социальных
программ города Степногорска               К.Гафарова
Главный врач
государственного коммунального
предприятия на праве
хозяйственного ведения
«Степногорская городская
поликлиника» при акимате
Акмолинской области                        А.Дуйсенов
Утвержден
постановлением акимата
города Степногорска
от 30 января 2012 года
№ А-1/45
Перечень работодателей, создающих социальные рабочие места
в городе Степногорске на 2012 год, финансируемые
из средств республиканского бюджета
п/п
Наименование
работодателя
Профессия
(должность)
Колич
ество
орга-
низу-
емых
соци-
аль-
ных
рабо-
чих
мест
Раз-
мер
меся-
чной
зара-
бот-
ной
платы,тен-
ге
Про-
дол-
жит-
ель-
нос
ть
рабо
ты в
меся
цах
Размер
месячной
заработ-
ной
платы,
компенси-
руемый из
средств
государ-
ственного
бюджета,
тенге
1
Товарищество с
ограниченной
ответствен-
ностью
«Балу-2005»
Сварщик
2