Степногорск қаласы бойынша 2012 жылға арналған субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдердің ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрі бойынша егіс жүргізудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 2 мамырдағы № А-4/177 қаулысы. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 10 мамырда № 1-2-164 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 03-45ш/2838 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 05.11.2014 № 03-45ш/2838 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекiтiлген, өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергiлiктi бюджеттерден субсидиялау қағидасына сәйкес, «А.И.Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндiрiстiк орталығы» жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiнiң 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 341 қорытындысы негiзiнде Степногорск қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Степногорск қаласы бойынша 2012 жылға арналған субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдердің ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрі бойынша егіс жүргізудің оңтайлы мерзімдері анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкiмiнiң орынбасары О.В.Робертке жүктелсiн.
3. Қала әкiмдiгiнiң осы қаулысы Ақмола облысының Әдiлет Департаментінде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Степногорск қаласының әкімі                А.Никишов
Степногорск қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 2 мамырдағы
№ А-4/177 қаулысына
қосымша
Степногорск қаласы бойынша 2012 жылға арналған
субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдердің
ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын ауыл шаруашылығы
басым дақылдарының әрбір түрі бойынша
егіс жүргізудің оңтайлы мерзiмдерi
р/р
Субсидияланатын басым
ауыл шаруашылығы
дақылдарының түрлерi
Ауыл шаруашылығы
басым
дақылдарының
оңтайлы себу
мерзiмдерi
Субсидия
алушылардың
тізіміне
қосуға
өтiнiмдер
тапсыру
мерзiмi
1
Орташа кеш жаздық
бидай
15 мамырдан
27 мамырға дейiн
28 мамырға
дейiн
2
Орташа піскен жаздық
бидай
17 мамырдан
29 мамырға дейін
30 мамырға
дейін
3
Орташа ертерек жаздық бидай
20 мамырдан
31 мамырға дейiн
1 маусымға
дейiн
4
Жаздық арпа
27 мамырдан
3 маусымға дейiн
4 маусымға
дейiн
5
Сұлы
27 мамырдан
3 маусымға дейiн
4 маусымға
дейiн
6
Картоп
12 мамырдан
25 мамырға дейiн
26 мамырға
дейiн
7
Ашық топырақтағы
көкөнiстер
1 маусымнан
15 маусымға дейiн
16 маусымға
дейiн
8
Біржылдық шөптер
20 мамырдан
25 мамырға дейін
26 мамырға
дейін

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по городу Степногорску на 2012 год
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 2 мая 2012 года № А-4/177. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 10 мая 2012 года № 1-2-164. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Степногорск Акмолинской области от 5 ноября 2014 года № 03-45ш/2838)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Степногорск Акмолинской области от 05.11.2014 № 03-45ш/2838).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Правилами субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, на основании заключения товарищества с ограниченной ответственностью «Научно–производственный центр зернового хозяйства имени А.И.Бараева» от 23 апреля 2012 года № 341, акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидии и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по городу Степногорску на 2012 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Роберт О.В.
3. Настоящее постановление акимата города вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска                   А.Никишов
Приложение
к постановлению акимата
города Степногорска
от 2 мая 2012 года № А-4/177
Сроки предоставления заявок
на включение в список получателей субсидии
и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых
приоритетных сельскохозяйственных культур
по городу Степногорску на 2012 год
п/п
Наименование
субсидируемых
приоритетных
сельскохозяйственных
культур
Оптимальные
сроки сева
сельскохозяйственных
культур
Сроки
предоставления
заявок
на включение
в список
получателей
субсидии
1
Яровая пшеница
среднепоздняя
с 15 по 27 мая
до 28 мая
2
Яровая пшеница
среднеспелая
с 17 по 29 мая
до 30 мая
3
Яровая пшеница
среднеранняя
с 20 мая по 31 мая
до 1 июня
4
Яровой ячмень
с 27 мая по 3 июня
до 4 июня
5
Овес
с 27 по 3 июня
до 4 июня
6
Картофель
с 12 по 25 мая
до 26 мая
7
Овощи открытого
грунта
с1 по 15 июня
до 16 июня
8
Однолетние травы
с 20 по 25 мая
до 26 мая