Қарабұлақ селосында тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 31 қазандағы № 5С-10/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 қарашада № 3490 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 сәуірдегі № 5С-15/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 12.04.2013 № 5С-15/5 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарабұлақ селосында тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін жылына бір рет 15 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік көмек берілсін.
2. Екінші деңгейдегі банктан алушының жеке шотына ақшалы қаражаттарды аудару жолымен әлеуметтік көмектің іске асырылатыны анықталсын.
3. Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/4 «Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға жұмсалатын шығынды өтеу үшін өтемақы төлеу ережесін бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-103 тіркелген, 2009 жылғы 13 ақпанда «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Р.Сахневич
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ғ.Көпеева
КЕЛІСІЛДІ
Степногорск қаласының әкімі                М.Тақамбаев

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в селе Карабулак
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 31 октября 2012 года № 5С-10/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 ноября 2012 года № 3490. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 12 апреля 2013 года № 5С-15/5
Сноска. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 12.04.2013 № 5С-15/5 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в селе Карабулак в размере 15 месячных расчетных показателей один раз в год.
2. Определить, что социальная помощь осуществляется путем перечисления денежных средств на лицевой счет получателя в банке второго уровня.
3. Признать утратившим силу решение Степногорского городского маслихата «Об утверждении Правил выплаты компенсации на возмещение расходов на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах» от 23 декабря 2008 года № 4С-14/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-103, опубликовано 13 февраля 2009 года в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск»).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата                       Р.Сахневич
Секретарь городского
маслихата                                  Г.Копеева
СОГЛАСОВАНО
Аким города Степногорска                   М.Такамбаев