Степногорск қаласында 2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № А-12/464 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 қаңтарда № 3630 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 03-45ш/2838 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 05.11.2014 № 03-45ш/2838 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесіне сәйкес Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылы Степногорск қаласының ұйымдарында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру.
2. Степногорск қаласындағы ұйымдардың қоса берілген тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты шарттары, қатысушылардың еңбек ақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты анықтау.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Г.Ә. Сәдуақасоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі                М.Тақамбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының
жанындағы «Степногорск қалалық емхана»
шаруашылық жүргізу құқығындағы
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорынның бас дәрігері                  А.Дүйсенов
Ақмола облысы
мұрағаттар мен құжаттамалар
басқармасының
«Степногорск қаласының мемлекеттік
мұрағаты»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Л.Мұхамедина
«Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті
Ақмола облысы бойынша
Салық департаментінің
Степногорск қаласы бойынша Салық
басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            С.Қойшыбаев
«Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
Ақмола облысының
ішкі істер департаменті
Степногорск қаласының
ішкі істер басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Е.Мұқанов
«Ақмола облысы
Степногорск қаласының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            М.Рахымбеков
«Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрлігі
Ақмола облысы Төтенше жағдайлар
департаменті
Степногор қаласының
Төтенше жағдайлар басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            М.Шапағатов
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Ақмола облысының Әділет департаменті
Степногорск қаласының
әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Г.Манинов
«Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының жанындағы
Соттардың қызметін қамтамасыз
ету департаменті
(Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының аппараты)
Ақмола облыстық
сотының кеңсесі»
мемлекеттік мекемесінің
Степногорск қалалық сотының төрағасы       М.Ахметов
Қазақстан Республикасы
көлік және коммуникация
министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді
автоматтандыруды бақылау және халыққа
қызмет көрсету орталықтарының
қызметін үйлестіру Комитеті
«Халыққа қызмет көрсету орталығы»
шаруашылық жүргізу құқығындағы
Республикалық мемлекеттік
кәсіпорынның Ақмола
Облысы бойынша филиалының
Степногорск қалалық
бөлімінің бастығы                          С.Иманғалиев
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Сот актілерін орындау комитетінің
Ақмола облысы
сот актілерін орындау Департаменті»
Степногорск аумақтық сот орындаушылар
бөлімі мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ш.Таукелова
Степногорск қаласы білім бөлімнің
жанындағы «Балалар шығармашылық үйі»
коммуналдық қазыналық
кәсіпорынның директоры                     И.Акимова
Степногорск қаласы
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімнің
«Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі»
мемлекеттік мекемесінің басқарушысы        Ә.Салықова
Степногорск қаласы
әкімдігінің 12 желтоқсандағы
2012 ж.№ А-12/464 қаулысымен
бекітілген
Степногорск қаласындағы қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты шарттары, қатысушылардың еңбек ақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің, сұраныс және ұсыныстарының тізбесі

Об организации общественных работ в городе Степногорске в 2013 году
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 27 декабря 2012 года № А-12/464. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 января 2013 года № 3630. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Степногорск Акмолинской области от 5 ноября 2014 года № 03-45ш/2838)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Степногорск Акмолинской области от 05.11.2014 № 03-45ш/2838).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в организациях города Степногорска в 2013 году.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций города Степногорска, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Садвокасову Г.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска                   М.Такамбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Главный врач
государственного
коммунального предприятия
на праве хозяйственного ведения
«Степногорская
городская поликлиника»
при управлении
здравоохранения Акмолинской области        А.Дуйсенов
Начальник
государственного учреждения
«Государственный архив города
Степногорска» управления архивов
и документации Акмолинской области         Л.Мухамедина
Начальник
государственного учреждения
«Налоговое управление по городу
Степногорск Налогового департамента
по Акмолинской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан»                      С.Койшыбаев
Начальник
государственного учреждения
«Управление внутренних дел
города Степногорска
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      Е.Муканов
Начальник
государственного учреждения
«Отдел по делам обороны города
Степногорск Акмолинской области»           М.Рахимбеков
Начальник
государственного учреждения
«Управление по чрезвычайным ситуациям
города Степногорск
Департамента по чрезвычайным ситуациям
Акмолинской области
Министерства по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан»                      М.Шапагатов
Начальник
государственного учреждения
«Управление юстиции
города Степногорска
Департамента юстиции
Акмолинской области Министерства
юстиции Республики Казахстан»              Г.Манинов
Председатель
Степногорского городского суда
государственного учреждения
«Канцелярия
Акмолинского областного суда
Департамента по обеспечению
деятельности судов при Верховном
суде Республики Казахстан
(аппарата Верховного
Суда Республики Казахстан)»                М.Ахметов
Начальник
отдела города
Степногорск филиала
Республиканского государственного
предприятия
на праве хозяйственного ведения
«Центр обслуживания населения»
по Акмолинской области
Комитета по контролю автоматизации
государственных услуг
и координации деятельности
Центров обслуживания населения
Министерства транспорта и коммуникации
Республики Казахстан                       С.Имангалиев
Начальник
Степногорского
территориального отдела
судебных исполнителей
государственного учреждения
«Департамент
по исполнению судебных актов
Акмолинской области Комитета
по исполнению судебных актов
Министерства Юстиции
Республики Казахстан»                      Ш.Таукелова
Директор государственного
коммунального казенного
предприятия «Дом детского творчества»
при отделе образования
города Степногорска                        И.Акимова
Руководитель
государственного учреждения
«Централизованная библиотечная система»
отдела культуры и развития языков
города Степногорска                        Э.Салыкова
Утвержден
постановлением акимата
города Степногорска
от 27 декабря 2012 года
№ А-12/464
Перечень организаций города Степногорска, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложения на общественные работы