Ақкөл аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № С 45-1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 қарашадағы № С 10-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 қарашада № 3494 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы № 01-10/42 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 17.06.2013 № 01-10/42 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № С 45-1 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-3-166 тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтардағы «Ақкөл өмірі» және «Знамя Родины KZ» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджетті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылғы келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 832 329,4 мың теңге,соның ішінде:
салықтық түсімдер - 410 011 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 8 189,2 мың теңге;
негізгі капиталдың сатудан түскен түсімдер - 16 419 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 2 397 710,2 мың теңге;
2) шығындар - 2 854 977,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер - 20 143,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 21 430,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 287 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -42 792 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 12 декабря 2011 года № С 45-1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12 ноября 2012 года № С 10-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 ноября 2012 года № 3494. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2013 года № 01-10/42)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 17.06.2013 № 01-10/42).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 12 декабря 2011 года № С 45-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-166, опубликовано 20 января 2012 года в газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 832 329,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 410 011 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 189,2 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 16 419 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 397 710,2 тысяч тенге;
2) затраты – 2 854 977,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 143,7 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 21 430,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 287 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -42 792 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 42 792 мың теңге»;
көрсетілген шешімнің 17-қосымшалары12-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Г.Нұрова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ж.Салыбекова
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақкөл ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          А.К.Кривицкий
Ақкөл аудандық мәслихаттың

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  42 792 тысячи тенге.»;
приложения 17 к указанному решению изложить в новой редакции  согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Аккольского
районного маслихата                        Г.Нурова
Секретарь Аккольского
районного маслихата                        Д.Салыбекова
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности
акима Аккольского района                   А.К.Кривицкий
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата

13885
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
18550
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1500
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
986
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
19972
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
372
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
20833
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
433
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
94723,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
94723,2
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16161,7
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
22227,4
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
74,9
006
Тұрғын үй көмегі
600
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7346,9
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
729,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
149
012
Ақпараттық жүйелер құру
108,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
23236
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7760
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4055,1
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12274
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

13885
018
Организация профессионального обучения
18550
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1500
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
986
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
19972
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
372
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
20833
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
433
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
94723,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
94723,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16161,7
002
Программа занятости
22227,4
005
Государственная адресная социальная помощь
74,9
006
Оказание жилищной помощи
600
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7346,9
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
729,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
149
012
Создание информационных систем
108,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23236
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7760
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4055,1
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
12274
07
Жилищно-коммунальное хозяйство