Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандарының лауазымдық тізбесін анықтау туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № А-12/468 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 қаңтарда № 3609 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № А-3/102 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 20.03.2014 № А-3/102 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 18238 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 8 қазандағы № С 9-2 «Ауылдық (селолық) елді мекендердегі жұмыс істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласы мамандарының лауазымдар тізбесімен келісу туралы» шешімі негізінде, Ақкөл ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандарының лауазымдық тізбесі қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Ақкөл ауданы әкімдігінің «Ауылдық (селолық) елді мекендерде жұмыс істейтін мамандарының лауазымдық тізбелері туралы» 2009 жылғы 10 наурыздағы № А-3/73 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-3-105 тіркелген, 2009 жылғы 17 сәуірдегі «Ақкөл өмірі» және «Знамя Родины KZ» аудандық газеттерінде жарияланған) қаулының күшi жойылғандығы танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.К.Кривицкийге жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Р.Әкімов
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 21 желтоқсан
№ А-12/468 қаулысына
қосымша
Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандарының лауазымдық тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
1) әлеуметтік жұмыс жөніндегі қызметкер;
2) күтім көрсететін әлеуметтік қызметкер.
2. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорынның басшысы және басшының орынбасары;
2) педагогикалық қызметкерлер және оларға теңестірілген тұлғалар: барлық мамандықтағы мұғалімдер, тәрбиеші, балалардың мектепке дейінгі мекемесінің әдіскері, оқытушы-психолог, бастапқы әскери дайындықтың оқытушы-ұйымдастырушысы;

Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 21 декабря 2012 года № А-12/468. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области от 16 января 2013 года № 3609. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 20 марта 2014 года № А-3/102
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 20.03.2014 № А-3/102 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 18238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Аккольского районного маслихата от 8 октября 2012 года № С 9-2 «О согласовании перечня должностей специалистов образования, социального обеспечения и культуры, работающих в аульной (сельской) местности», акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности, согласно приложению.
2. Постановление акимата Аккольского района «О перечне должностей специалистов, работающих в аульной (сельской) местности» от 10 марта 2009 года № А-3/73 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-105, опубликованное 17 апреля 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ») признать утратившим силу.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кривицкого А.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Р.Акимов
Приложение
к постановлению акимата
Аккольского района
от 21 декабря 2012 года
№ А-12/468
Перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) специалист по социальной работе;
2) социальный работник по уходу.
2. Должности специалистов образования:
1) руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия;
2) педагогические работники и приравненные к ним лица: учителя всех специальностей, воспитатель, методист детского дошкольного учреждения, педагог-психолог, преподаватель-организатор начальной военной подготовки;

3) кітапханашы, жетекші, медбике.
3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшысы;
2) үйірме жетекшісі;
3) музыка жетекшісі;
4) аккомпаниатор;
5) кітапханашы.

3) библиотекарь, вожатый, медицинская сестра.
3. Должности специалистов культуры:
1) руководитель государственного учреждения и казенного предприятия;
2) руководитель кружка;
3) музыкальный руководитель;
4) аккомпаниатор;
5) библиотекарь.