Аршалы ауданы бойынша 2012 жылғы субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімін анықтау жөнінде
Ақмола облысы Аршалы ауданы мәслихатының 2012 жылғы 11 мамырдағы № А-186 қаулысы. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 мамырда № 1-4-208 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген, өсімдік шаруашылығы өнімдерінің сапасын және өнімін арттыру үшін жергілікті бюджеттен субсидиялау Ережелеріне, «А.И.Бараевтың атындағы астық шаруашылығының ғылыми-өндірістік орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2012 жылғы 19 сәуірдегі № 328 ұсынысына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сай, Аршалы ауданы бойынша 2012 жылғы субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдері және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімі анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің орынбасары Б.Т.Ақшинеевке жүктелсін.
3. Осы Аршалы ауданы әкімдігінің қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және арнайы жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі                     Мұханбеджанов Т.
Аршалы ауданы әкімдігінің
«11» мамырдағы 2012 жылғы
№ А-186 қаулысына қосымша
Аршалы ауданы бойынша 2012 жылғы субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері
р/с
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері
Субсидия алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдері
1.
Жазғы егіс
19 мамырдан 4 маусымға дейін
7 маусымға дейін қоса есептегенде
2.
Жазғы арпа, сұлы
19 мамырдан 3 маусымға дейін
6 маусымға дейін қоса есептегенде
3.
Қарақұмық
25 мамырдан 30 мамырға дейін
1 маусымға дейін қоса есептегенде
4.
Бұршақ
20 мамырдан 28 мамырға дейін
31 мамырға дейін қоса есептегенде
5.
Күнбағыс
17 мамырдан 28 мамырға дейін
31 мамырға дейін қоса есептегенде
6.
Майлы зығыр
17 мамырдан 28 мамырға дейін
31 мамырға дейін қоса есептегенде
7.
Жемдік жүгері
18 мамырдан 25 мамырға дейін
29 мамырға дейін қоса есептегенде
8.
Көпжылдық дәнді және бұршақты шөптердің көктемгі егілуі

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Аршалынскому району на 2012 год
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 11 мая 2012 года № А-186. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 16 мая 2012 года № 1-4-208
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Правилами субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, на основании рекомендации товарищества с ограниченной ответственностью «Научно-производственный центр зернового хозяйства имени А.И. Бараева» от 19 апреля 2012 года № 328, акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Аршалынскому району на 2012 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Аршалынского района Акшинеева Б.Т.
3. Настоящее постановление акимата Аршалынского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района                   Т. Муханбеджанов
Приложение
к постановлению акимата
Аршалынского района
от «11» мая 2012 года
№ А-186
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Аршалынскому району на 2012 год
№ п/п
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий
1.
Яровая пшеница
с 19 мая по 4 июня
до 7 июня включительно
2.
Яровой ячмень, овес
с 19 мая по 3 июня
до 6 июня включительно
3.
Гречиха
с 25 мая по 30 мая
до 1 июня включительно
4.
Горох
с 20 мая по 28 мая
до 31 мая включительно
5.
Подсолнечник
с 17 мая по 28 мая
до 31 мая включительно
6.
Лен масличный
с 17 мая по 28 мая
до 31 мая включительно
7.
Кукуруза на силос
с 18 мая по 25 мая
до 29 мая включительно
8.
Весенний посев многолетних злаковых и бобовых трав