Аршалы аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 43/2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 10/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 желтоқсанда № 3534 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы № 136 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 17.06.2013 № 136 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, 109 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1.Аршалы аудандық мәслихаттың «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 43/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-4-196 тіркелген, 2012 жылдың 20 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде, 2012 жылдың 21 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2950470,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 517 200 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14773,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 7 500 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 410 997 мың теңге;
2) шығындар – 3 066750,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50 337 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 53 394 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 057 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -166 616,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаражаттандыру – 166 616,9 мың теңге;
7) бюджеттік қаражаттың қолданылатын қалдықтары – 116 279,9 мың теңге»;
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«4.Аудан бюджетінде 2012 жылға республикалық бюджеттен 814 444,8 мың теңге сомасында мақсатты трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 43/2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 6 декабря 2012 года № 10/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 декабря 2012 года № 3534. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2013 года № 136)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 17.06.2013 № 136).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № 43/2 (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-196, опубликовано 20 января 2012 года в районной газете «Аршалы айнасы», 21 января 2012 года в районной газете «Вперед») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2950470,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 517200 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 14773,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7500 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2 410997 тысяч тенге;
2) затраты – 3 066750,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50337 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 53394 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 057 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -166616,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 166616,9 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 116 279,9 тысяч тенге»;
пункт 4 изложить в новой редакции:
«4. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год из республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты в сумме 814444,8 тысяч тенге, в том числе:

1) 401 494,8 мың теңге сомасында мақсатты ағымдағы трансферттер, соның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биологоия кабинеттерін оқу жабдықтарымен жабдықтауға – 8 188 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын жүзеге асыруға – 34 006 мың теңге;
ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жетім бала (жетім балаларды) және баланың (балалардың) қамқоршысына (қамқоршылықтарға) ай сайын ақшалай қаражат төлеуге – 12 766 мың теңге;
мектеп мұғалімдері мен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санатына қосымша мөлшерін ұлғайтуға – 12 687,8 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 6 443 мың теңге;
эпизоотияға қарсы шараларды өткізуге – 8 505 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шегінде шараларды іске асыру үшін – 14 900 мың теңге;
«Аумақтардың дамуы» бағдарламасының шегінде аумақтардың экономикалық дамуына және халықты жайғастыруға жәрдем көрсету үшін – 3 621 мың теңге;
Жібек жолы ауылындағы автокөліктер жолдарының орташа жөндеу жұмыстарына – 300 000 мың теңге;
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілігін жетілдіруден өткен мұғалімдердің еңбек ақысын көтеруге – 378 мың теңге».
2) 412 950 мың теңге сомасында дамуға арналған мақсатты трансферттер, соның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жобалауға, дамытуға, жайғастыруға және (немесе) сатып алуға – 114 602 мың теңге;
Аршалы кентінің су құбырлары желілерін қайта құруға – 289 148 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шегінде Ижевское селосының көше жолдарын жарықтандыру құрылысына – 9 200 мың теңге;
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«5. Аудан бюджетінде 2012 жылға облыстық бюджеттен 533 273, 2 мың теңге сомасында мақсатты трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
1) мақсатты ағымды трансферттер 204 287,6 мың теңге сомасында, соның ішінде:
Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен мүгедектерінің коммуналдық шығындарына әлеуметтік көмек көрсетуге – 526,6 мың теңге;
Селолық мекендердегі аз қамтамасыз етілген отбасынан шыққан студенттердің колледждегі оқуына төлеуге – 695 мың теңге;
Ижев селосындағы бала бақшаның күрделі жөндеу жұмыстарына – 38 020 мың теңге;
«Жалтыркөл ауылында автокөлік жолдарын жөндеу жұмыстары және жобалық сметалық құжаттарды әзірлеу» жобасы бойынша – 69 674,4 мың теңге;
«Қостомар селосында автокөлік жолдарын жөндеу жұмыстары және жобалық сметалық құжаттарды әзірлеу» жобасы бойынша – 39 875,4 мың теңге;
Жібек жолы ауылындағы 600 орынды Құтпан ұлы атындағы орта мектепті ұстауға – 33 146,2 мың теңге;

1) целевые текущие трансферты в сумме 401494,8 тысяч тенге, в том числе:
8 188 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
34006 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа дошкольных организаций образования;
12766 тысяч тенге - на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей;
12687,8 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
6 443 тысячи тенге - на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
8 505 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
14900 тысяч тенге - на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020;
3 621 тысяча тенге – для оказания содействия экономическому развитию регионов и системы расселения населения в рамках Программы «Развитие регионов»;
300 000 тысяч тенге – на средний ремонт автомобильных дорог в ауле Жибек жолы;
378 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы».
2) целевые трансферты на развитие в сумме 412950 тысяч тенге, в том числе:
114 602 тысячи тенге - на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
289 148 тысяч тенге - на реконструкцию водопроводных сетей поселка Аршалы;
9 200 тысяч тенге – на строительство уличного освещения в селе Ижевское в рамках Программы занятости 2020;
пункт 5 изложить в новой редакции:
«5. Учесть, что на 2012 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме 533273,2 тысячи тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 204287,6 тысяч тенге, в том числе:
526,6 тысяч тенге - на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги;
695 тысяч тенге - на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей и многодетных семей сельской местности;
38 020 тысяч тенге - на капитальный ремонт детского сада в селе Ижевское;
69 674,4 тысячи тенге – по проекту «Ремонт автомобильных дорог и разработка проектно-сметной документации в ауле Жалтырколь»;
39 875,4 тысячи тенге – по проекту «Ремонт автомобильных дорог и разработка проектно-сметной документации села Костомар»;
33 146,2 тысячи тенге – на содержание средней школы имени Кутпанулы в ауле Жибек жолы на 600 мест;

Мемлекеттік органдардың күрделі шығындарына – 2 350 мың теңге;
Аршалы кентінің қазандықтары мен жылу жүйелерін жөндеу жұмыстарына – 20 000 мың теңге.
2) 328 985,6 мың теңге сомасында дамуға арналған мақсатты трансферттер, соның ішінде:
Жібек жолы ауылында 140 орынды бала бақша құрылысына – 279 985,6 мың теңге;
Жібек жолы ауылында электрмен жабдықтау желілері құрылысының жобалық-сметалық құжаттарын әзірлеуге, жоба бойынша мемлекеттік сараптаманы жүргізуге – 40 000 мың теңге;
Жібек жолы ауылында сумен жабдықтау желілерін қайта құру бойынша жобалық-сметалық құжаттарды әзірлеуге – 9 000 мың теңге.
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісілері бойынша көрсетілген трансферттерді бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады».
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«7. 2012 жылдың аудандық бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін 2010 және 2011 жылдары бөлінген 3057 мың теңге сомасында бюджеттік несие бойынша негізгі борышты өтеу қарастырылғаны ескерілсін».
8 тармақ алынып тасталсын.

2 350 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов;
20 000 тысяч тенге – на ремонт котельной и тепловых сетей поселка Аршалы.
2) целевые трансферты на развитие в сумме 328985,6 тысяч тенге, в том числе:
279985,6 тысяч тенге – на строительство детского сада на 140 мест в ауле Жибек жолы;
40 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации, проведение государственной экспертизы по проекту строительства сетей электроснабжения в ауле Жибек жолы;
9000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации по реконструкции сетей водоснабжения в ауле Жибек жолы.
Распределение указанных трансфертов по администраторам бюджетных программ определяется постановлением акимата района».
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010 и 2011 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 3057 тысяч тенге.»
пункт 8 исключить.

Аршалы аудандық мәслихаттың «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 43/2 шешіміне 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2.Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       С.Жакенова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ю.Сериков
«КЕЛІСІЛДІ»
Аршалы ауданының әкімі                     Т.Мұханбеджанов
Аршалы аудандық
мәслихатының 2012 жылғы
6 желтоқсандағы № 10/1
шешіміне 1 қосымша
2012 жылға аудандық бюджет
Санаты
СОМА
Сынып
Сыныпша
АТАУЛАР
1
2
3
4
5
I. Кiрiстер

Приложения 15 к решению Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № 43/2 изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С.Жакенова
Секретарь
районного маслихата                        Ю.Сериков
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Аршалынского района                   Т.Муханбеджанов
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного маслихата
от 6 декабря 2012 года № 10/1
Районный бюджет на 2012 год
Категория
СУММА
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
1
2
3
4
5
I. Доходы

46729,3
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7134,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
117407
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
111451,6
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5955,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
17066
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16328,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
280
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
237
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
123
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
69,4
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
28
02
Қорғаныс
1788
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1788
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1788
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық,соттық, қылмыс- атқару қызмет
50
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
50
04
Бiлiм беру
1594086,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1313497
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7415,1
003
Жалпы білім беру
1084870,8
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
9837
006
Балаларға қосымша білім беру
38313
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
92,4
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
108667
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12766
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

46729,3
003
Капитальные расходы государственных органов
7134,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
117407
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
111451,6
022
Капитальные расходы государственных органов
5955,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
17066
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
16328,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
280
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
237
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
123
015
Капитальные расходы государственного органа
69,4
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
28
02
ОБОРОНА
1788
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1788
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1788
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
50
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
50
04
ОБРАЗОВАНИЕ
1594086,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
1313497
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7415,1
003
Общеобразовательное обучение
1084870,8
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9837
006
Дополнительное образование для детей
38313
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
92,4
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
108667
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
12766
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета

167
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
34006
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
378
064
Бастауыш,негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
12520,8
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1463,9
467
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
280589,6
037
Білім беру объектілерін салу және қайта құру
280589,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
75468
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
12247,4
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
12247,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
63220,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14453
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
18671
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1718,3
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
920,7
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6519,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
455
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
179
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
667
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4268
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3561
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
821
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10987
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
510805
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
15674
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
6124
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3229
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу

167
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
34006
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
378
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы- интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
12520,8
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1463,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
280589,6
037
Строительство и реконструкция объектов образования
280589,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
75468
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12247,4
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12247,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
63220,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14453
002
Программа занятости
18671
005
Государственная адресная социальная помощь
1718,3
006
Оказание жилищной помощи
920,7
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6519,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
455
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
179
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
667
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4268
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3561
021
Капитальные расходы государственного органа
821
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
10987
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13221
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
510805
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15674
008
Освещение улиц населенных пунктов
6124
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3229
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных