Астрахан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 қарашадағы № 4С-39-4 "Астрахан ауданының мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 сәуірдегі № 5С-4-2 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 4 мамырда № 1-6-171 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 қарашадағы № 116 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 05.11.2014 № 116 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Астрахан ауданынындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» 15 қарашадағы № 4С-39-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-159 тіркелген, 2011 жылғы 22 желтоқсанда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1) Астрахан аудандық бөлімшесінің Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығының тізімдері негізінде, өтініш берусіз мерекелік күндерге арналған біржолғы төлемдер:
9 мамыр – Жеңіс Күніне:
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне он бес мың теңге мөлшерінде;
жеңілдіктер мен кепілдіктер жағынан Ұлы Отан соғысының қатысушыларға теңестірілген адамдарға бес мың теңге мөлшерінде;
жеңілдіктер мен кепілдіктер жағынан Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне теңестірілген адамдарға бес мың теңге мөлшерінде;
жеңілдіктер мен кепілдіктер жөнінен соғысқа қатысушыларға теңестірілген адамдардың басқа да санаттарына үш мың теңге мөлшерінде;
ең төмен зейнетақы алатын зейнеткерлерге екі мың теңге мөлшерінде;
Мүгедектер Күніне:
16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға үш мың теңге мөлшерінде;»
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының сессия
төрайымы                                   Ж.Дүйсекеева
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       В.Собеский
«КЕЛІСІЛДІ»
Астрахан ауданының әкімі                   Р.Әкімов

О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 15 ноября 2011 года № 4С-39-4 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Астраханского района"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2012 года № 5С-4-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 4 мая 2012 года № 1-6-171. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 5 ноября 2014 года № 116)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 05.11.2014 № 116).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Астраханского района» от 15 ноября 2011 года № 4С-39-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-159, опубликовано 22 декабря 2011 года в районной газете «Маяк») следующее изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
«1) единовременные выплаты к праздничным датам без подачи заявления на основании списков Астраханского отделения государственного центра по выплате пенсий:
ко Дню Победы – 9 мая:
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в размере пятнадцати тысяч тенге;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны в размере пяти тысяч тенге;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны в размере пяти тысяч тенге;
другим категориям лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны в размере трех тысяч тенге;
пенсионерам с минимальной пенсией в размере двух тысяч тенге;
ко Дню инвалидов:
детям инвалидам до 16 лет в размере трех тысяч тенге;».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Астраханского
районного маслихата                        Ж.Дюсекеев
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Астраханского района                  Р.Акимов