Астрахан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 қарашадағы № 4С-39-4 "Астрахан ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 қарашадағы № 5С-10-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 желтоқсанда № 3545 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 мамырдағы № 5С-16-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 17.05.2013 № 5С-16-4 (қол қойған күнінен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 қарашадағы № 4С-39-4 "Астрахан ауданындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-6-159 тіркелген, 2011 жылғы 22 желтоқсанда "Маяк" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Әлеуметтік көмек көрсетіледі":
"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне ай сайын 100 пайыз көлемінде коммуналдық қызметтер төлемі бойынша шығындарды өтеуге облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттер есебінен жеке тұлғаның (алушының) (өтініш берген сәтіне) жазбаша өтініші негізінде 2 тармағында ұсынылған құжаттардың негізінде алушының жеке шотына немесе қызметтерді тасымалдаушылардың шоттарына аудару бойынша көрсетіледі. Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне берілген "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталық" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның Ақмола облысы филиалының Астрахан аудандық бөлімшесінің Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің бекітілген тізімі негізінде ай сайынғы төлемдер төленеді;
Әлеуметтік көмек бірге тұратындарға да, олармен тіркелген отбасы мүшелеріне де көрсетіледі, оларға жәрдемақылар Ұлы Отан соғысының қатысушысы немесе мүгедегі пайдаланғанға дейін көрсетілетін болады";
"екінші дүниежүзілік соғыс кезінде фашистер мен олардың одақтастары құрған концлагердің, геттолардың және басқа да еріксіз ұстау орындарының жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына коммуналдық қызметтерінің шығындарын өтеу үшін ай сайын 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде, өтініш берусіз "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталық" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Ақмола облысы филиалының Астрахан аудандық бөлімшесінің бекітілген тізімі негізінде;
2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері коммуналдық қызметтердің шығындарын төлеуге әлеуметтік көмек алу үшін:

О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 15 ноября 2011 года № 4С-39-4 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Астраханского района"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 27 ноября 2012 года № 5С-10-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 декабря 2012 года № 3545. Утратило силу решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 17 мая 2013 года № 5С-16-4
Сноска. Утратило силу решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 17.05.2013 № 5С-16-4 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Астраханского района" от 15 ноября 2011 года № 4С-39-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-6-159, опубликовано 22 декабря 2012 года в газете "Маяк") следующие изменения:
подпункт 5) пункта 1 изложить в новой редакции:
"Социальная помощь оказывается:
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на оплату коммунальных услуг в размере 100 процентов ежемесячно за счет целевых текущих трансфертов, выделяемых из областного бюджета на возмещение расходов по оплате коммунальных услуг, на основании письменного заявления физического лица (получателя) на момент обращения, путем зачисления на лицевой счет получателя или на счета поставщиков услуг согласно предоставленным документам, указанных пункте 2. Ежемесячные выплаты производятся, согласно утвержденному списку участников и инвалидов Великой Отечественной войны, предоставляемых в районный отдел занятости и социальных программ, Астраханским районным филиалом Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии";
Социальная помощь предоставляется и на совместно проживающих и прописанных с ними членов семьи, на которых льготы распространяются до тех пор, пока ими пользуется участник или инвалид Великой Отечественной войны;
бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны на расходы по оплате коммунальных услуг в размере 1 месячного расчетного показателя ежемесячно без подачи заявления на основании списка Астраханского районного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"Участники и инвалиды Великой Отечественной войны для получения социальной помощи на оплату расходов по коммунальным услугам предоставляют:

1) өтініш;
2) жеке басын растайтын құжаттың көшірмесі;
3) отбасының тұрғылықты орны бойынша тіркелгендігін растайтын құжаттың көшірмесі (азаматтарды тіркеу кітабы, немесе мекенжайлық бюроның анықтамасы, немесе селолық округ әкімінің анықтамасы);
4) үйдің (пәтердің) техникалық куәлігі;
5)тұтынылған коммуналдық және байланыс қызметтеріне кәсіпорындарының берген есеп шоттары, анықтамалары, түбіртектері, тізімдемелері.
6) алушының банк шотындағы салымын растайтын құжаттың көшірмесін шот нөмірін көрсете отырып тапсырады.
Құжаттар салыстыру үшін көшірмеде және тұпнұсқада ұсынылады, кейін тұпнұсқалар өтініш берушіге өтініш берген күні қайтарылады.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының сессия төрайымы
В.Быстрицкая
Астрахан аудандық мәслихатының хатшысы
В.Собеский
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының әкімі
Т.Ерсейітов

1) заявление;
2) копию документа удостоверяющего личность;
3) копию документа подтверждающего регистрацию по месту жительства семьи (книга регистрации граждан, либо справку адресного бюро, либо справку акима сельского округа);
4) технический паспорт дома (квартиры);
5) счета, справки, квитанции, реестры предприятий на потребление коммунальных услуг и услуг связи;
6) копию документа, подтверждающего наличие банковского счета получателя с указанием номера счета.
Документы предоставляются в копиях и подлинниках для сверки, после чего подлинники документов возвращаются заявителю в день подачи заявления."
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Астраханского районного маслихата В.Быстрицкая
Секретарь Астраханского районного маслихата В.Собеский
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов