Бұланды ауданында 2012 жылда әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 31 қаңтардағы № А-01/59 қаулысы. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 28 ақпанда № 1-7-147 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 18 мамырдағы № А-05/210 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2012.05.18 № А-05/210 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы», 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» № 836 қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы» № 316 қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі «Жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын адамдарды оқытуды, олардың жұмысқа орналасуына жәрдемдесуді және оларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуді ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасын бекіту туралы» № 815 қаулысына сәйкес, халықтың нысаналы топтарына жататын азаматтарды жұмысқа орналастыру мақсатында Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бұланды ауданында 2012 жылда әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдастырылсын.
2. Бұланды ауданында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
1 қосымшаға сәйкес, республикалық бюджеттен;
2 қосымшаға сәйкес, жергілікті бюджеттен;
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.С.Ізбасароваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданының әкімі                    Е.Нұғыманов
«КЕЛІСІЛДІ»
"Жалайыр Бұланды"
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің директоры                  Жакупов М.К.
«Қасым» шаруа
қожалығының басшысы                        Байжанов М.Е.
«NOVA-KSI» жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің
бас директоры                              Новиков В.Н.
1 қосымша
Бұланды ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 31 қаңтардағы
№ а-01/59 қаулысымен
бекітілген
Жұмыс берушінің, әлеуметтік жұмыс орнының саны,
айлық жалақы көлемі, жұмыстың ай бойынша ұзақтығы,
мемлекеттік бюджеттен төленетін айлық көлемінің
тізімі
Жұмыс берушінің атауы
Кәсіпкер (лауазымдар)
Әлеуметтік
ұйымдас
тырылатын жұмыс орындары
ның саны
Айлық жалақы көлемі,
теңге
Жұмыстың ай бойынша ұзақтығы
Мемлекет
тік бюджеттен төленетін айлық жалақы көлемі теңге/адам
2
«Жалайыр-
Бұланды» жауапкерші
лігі шектеулі серіктестігі
Қосылқы шаруа жұмысшысы
5
52000
6 ай
3 ай
3 ай
26 000
15 600
7 800
Шебер
1
52000
6 ай
3 ай
3 ай
26 000
15 600
7 800
Құрылысшы
1
52000
6 ай
3 ай
3 ай
26 000
15 600
7 800
Жүргізуші
1
52000
6 ай
3 ай
3 ай
26 000
15 600
7 800
3
«Қасым» шаруа қожалығы
Қосылқы шаруа жұмысшысы
5
52000
6 ай
3 ай
3 ай
26 000
15 600
7 800
Барлығы:
13
2 қосымша
Бұланды ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 31 қаңтардағы
№ а-01/59 қаулысымен
бекітілген
Жұмыс беруші бойынша кәсіпкер (лауазымдар), әлеуметтік
жұмыс орнының саны, айлық жалақы көлемі, жұмыстың
ай бойынша ұзақтығы, мемлекеттік бюджеттен төленетін
айлық көлемінің тізімі
Жұмыс берушінің атауы
Кәсіпкер (лауазымдар)
Әлеуметтік ұйымдастырылатын жұмыс орындарының саны
Айлық жалақы көлемі, теңге
Жұмыс
тың ай бойын
ша ұзақ
тығы
Мемлекеттік бюджеттен төленетін айлық жалақы көлемі теңге/адам
1
«NOVA KSI» жауапкершілі
гі шектеулі серіктестігі
Қосылқы шаруа жұмысшысы
15
17439
4
8719
Күзетші
4
17439
4
8719
Барлығы:
19

Об организации социальных рабочих мест в Буландынском районе на 2012 год
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 31 января 2012 года № А-01/59. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 28 февраля 2012 года № 1-7-147. Утратило силу - постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 18 мая 2012 года № А-05/210
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 18.05.2012 № А-05/210
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 "Об утверждении Программы занятости 2020", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 815 «Об утверждении Правил организации и финансирования обучения, содействия в трудоустройстве лиц, участвующих в активных мерах содействия занятости, и предоставления им мер государственной поддержки», в целях трудоустройства граждан, отнесенных к целевым группам населения, акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Организовать социальные рабочие в Буландынском районе на 2012 год.
2.Утвердить перечень работодателей, организовавших социальные рабочие места в Буландынском районе:
из республиканского бюджета, согласно приложения 1;
из районного бюджета согласно приложения 2.
3.Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Избасарову Б.С.
4.Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Буландынского района                  Е.Нугманов
«СОГЛАСОВАНО»
Генеральный директор
товарищества с ограниченной
ответственностью «NOVA - KSI»              Новиков В.Н.
Глава крестьянского
хозяйства «Касым»                          Байжанов М.Е.
Директор товарищества
с ограниченной
ответственностью
«Жалайир Буланды»                          Жакупов М.К.
Приложение 1
утверждено постановлением
акимата Буландынского района
от 31 января 2012 года № а-01/59
Перечень
работодателей в разрезе профессий (должностей),
количество социальных рабочих мест, размер месячной
заработной платы, продолжительность работ, размер
месячной заработной платы, который будет компенсироваться
из средств государственного бюджета
Наименование работодателя
Наимено
вание профессий
(должнос
тей)
Количество органи
зуемых
социальных
рабочих мест
Размер месяч
ной зара
ботной платы, тенге
Продолжи
тельность работ
Размер месячной заработной платы, который будет компенсиро
ваться из средств государст
венного бюджета тенге/ чел.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Жалайир - Буланды»
Подсобный рабочий
5
52000
6 месяцев
3 месяца
3 месяца
26 000
15 600
7 800
Столяр
1
52000
6 месяцев
3 месяца
3 месяца
26 000
15 600
7 800
Строитель
1
52000
6 месяцев
3 месяца
3 месяца
26 000
15 600
7 800
Водитель
1
52000
6 месяцев
3 месяца
3 месяца
26 000
15 600
7 800
2
Крестьянское хозяйство «Касым»
Подсобный рабочий
5
52000
6 месяцев
3 месяца
3 месяца
26 000
15 600
7 800
Всего:
13
Приложение 2
утверждено постановлением
акимата Буландынского района
от 31 января 2012 года № а-01/59
Перечень
работодателей в разрезе профессий (должностей),
количество социальных рабочих мест,размер
месячной заработной платы, продолжительность
работ, размер месячной заработной платы, который будет компенсироваться из средств государственного бюджета
Наименование работодателя
Наименование профессий
(должностей)
Коли
чество организуемых
соци
альных
рабо
чих мест
Размер месяч
ной заработной платы. тенге
Продол
житель
ность работ
Размер месячной заработной платы, который будет компенсиро
ваться из средств государст
венного бюджета, тенге/чел
1
Товарищество с ограниченной ответственнос
тью «NOVA – KSI»
Подсобный рабочий
15
17439
4 месяца
8719
Сторож
4
17439
4 месяца
8719
Всего
19