Бұланды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 4С-40/1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 қарашадағы № 5С-10/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 қарашада № 3495 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 сәуірдегі № 70 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 11.04.2013 № 70 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 4С-40/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-7-142 тіркелген, 2012 жылғы 4 қаңтарда «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер 2654068,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 360752 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 13250,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 41000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 2239065,7 мың теңге;
2) шығындар 2661479,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 9068 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 11247 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 2179 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 10261 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 10261 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -26740,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 26740,2 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 17818 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 44558,2 мың теңге.»;
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«2. Аудандық бюджеттің кірісі келесі көздер есебінен бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, соның ішінде:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер;
кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алымдар;
мемлекеттік баж;

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 9 декабря 2011 года № 4С-40/1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 12 ноября 2012 года № 5С-10/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 ноября 2012 года № 3495. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 11 апреля 2013 года № 70)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 11.04.2013 № 70).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 9 декабря 2011 года № 4С-40/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-142, опубликовано 4 января 2012 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы 2654068,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 360752 тысяч тенге;
неналоговые поступления 13250,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 41000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2239065,7 тысяч тенге;
2) затраты 2661479,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 9068 тысяч тенге;
бюджетные кредиты 11247 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 2179 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 10261 тысяча тенге:
приобретение финансовых активов 10261 тысяча тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -26740,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 26740,2 тысячи тенге:
поступления займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 17818 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 44558,2 тысячи тенге.»;
пункт 2 изложить в новой редакции:
«2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина;

2) салықтық емес түсімдер, соның ішінде:
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсiмдер;
3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, соның ішінде:
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
жерді сату.»;
Бұланды аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 4С-40/1 шешімінің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 10 - сессияның
төрағасы                                   Б.Қажақанов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ш.Құсайынов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бұланды ауданының әкімі                    М.Балпан
«Бұланды ауданы бойынша
салық басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Д.Әділбеков
Бұланды аудандық мәслихатының
2012 жылғы 12 қарашадағы
№ 5С-10/1 шешіміне
1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I.Кірістер

2) неналоговых поступлений, в том числе:
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета; штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
прочие неналоговые поступления;
3) поступлений от продажи основного капитала, в том числе:
продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажа земли.»;
приложения 15 к решению Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 9 декабря 2011 года № 4С-40/1 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель 10 внеочередной
сессии                                     Б.Кажаканов
Секретарь районного маслихата              Ш.Кусаинов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Буландынского района                  М.Балпан
Начальник государственного
учреждения «Налоговое управление
по Буландынскому району»                   Д.Адильбеков
Приложение 1 к решению
Буландынского районного маслихата
от 12 ноября 2012 года № 5С-10/1
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

2400
009
Идараға қарасты мемлекеттік мекемелермен ұйымдардың күрделі шығыстары
150
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
94680
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
94356
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
324
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24455,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20127
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
418,5
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды жинаудың толық алынуын қамтамасыз ету
923
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
95
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
1192
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1700
02
Қорғаныс
2384
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2384
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2384
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
186
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
186
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
186
04
Бiлiм беру
1929411
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
174
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
174
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1741137
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8098
003
Жалпы білім беру
1376407
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14800
006
Балаларға қосымша білім беру
47758
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруді қамтамасыз ету
84737
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1392
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім cәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды), асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеу

2400
009
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
150
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
94680
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
94356
022
Капитальные расходы государственного органа
324
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24455,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
20127
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
418,5
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
923
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
95
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
1192
015
Капитальные расходы государственного органа
1700
02
Оборона
2384
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2384
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2384
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
186
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
186
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
186
04
Образование
1929411
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
174
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
174
464
Отдел образования района (города областного значения)
1741137
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8098
003
Общеобразовательное обучение
1376407
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14800
006
Дополнительное образование для детей
47758
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
84737
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1392
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета

13885
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
16898
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен балабақшалардың, шағын орталықтардың, мектеп-
интернаттарының: дарынды балалар үшін жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін білім ұйымдарының, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
583
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
101781
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1160
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беретін ұйымдардың: мектептердің, мектеп-интернаттардың: дарынды балалар үшін жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), мамандандырылған; жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін ұйымдардың мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
25126
067
Идараға қарасты мемлекеттік мекемелермен ұйымдардың күрделі шығыстары
48512
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
188100
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
188100
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
73177,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4771
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
4771
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
68406,7
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17022
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
12929
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1891
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
730
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
6493,7
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
489
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
160
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12875
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызметін көрсету
3536
023
Халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету

13885
018
Организация профессионального обучения
16898
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
583
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
101781
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1160
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
25126
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
48512
467
Отдел строительства района (города областного значения)
188100
037
Строительство и реконструкция объектов образования
188100
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
73177,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4771
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4771
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
68406,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17022
002
Программа занятости
12929
005
Государственная адресная социальная помощь
1891
006
Оказание жилищной помощи
730
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6493,7
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
489
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
160
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12875
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3536
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения

2706
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2900
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
32202
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
14891
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5685
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
300
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
8906
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
17311
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13231
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1570
009
Елдi мекендердi жерге және шаруашылық жағынан орналастыру
250
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
2260
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10486
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5420
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5270
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
5066
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5066
12
Көлiк және коммуникация
102460
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2260
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2260
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
100200
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
100000
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
200
13
Басқалар
14240
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2370
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2370
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7971
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2706
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2900
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
32202
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
14891
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5685
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
300
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
8906
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
17311
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
13231
003
Капитальные расходы государственного органа
1570
009
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
250
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2260
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10486
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5420
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
5270
017
Капитальные расходы государственного органа
150
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5066
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
5066
12
Транспорт и коммуникации
102460
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2260
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
2260
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
100200
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
100000
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
200
13
Прочие
14240
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2370
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2370
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7971
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог