Егіндікөл ауданы бойынша 2012 жылға арналған субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдердің ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрі бойынша егіс жүргізудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі № А-4/120 қаулысы. Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 7 мамырда № 1-8-126 тіркелді. Қолдану мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 10 маусымдағы № 495 хатымен)
Ескерту. Қолдану мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімі аппаратының 10.06.2013 № 495 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасына сәйкес, «А.И.Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 299 ұсынысы негізінде, Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Егіндікөл ауданы бойынша 2012 жылға арналған субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдердің ұсыну мерзімдері және субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрі бойынша егіс жүргізудің оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.С. Ысқақоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл ауданының әкімі                  Б. Сұлтанов
Егіндікөл ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы
27 сәуірдегі № А-4/120
қаулысына қосымша
Егіндікөл ауданы бойынша 2012 жылға арналған субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдердің ұсыну мерзімдері және субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрі бойынша егіс жүргізудің оңтайлы мерзімдері
Субсидияланатын басымдық ауылшаруашылығы дақылдарының атауы
Ауылшаруашылығы дақылдарын себудің оңтайлы мерзімдері
Субсидия алатындардың тізіміне енгізу үшін өтінім тапсыру мерзімдері
1.
Пісу мерзімі кеш жазғы бидай
12 мамырдан 27 мамырға дейін
28 мамырға дейін
2.
Пісу мерзімі орташа жазғы бидай
14 мамырдан 1 маусымға дейін
2 маусымға дейін
3.
Ерте пісетін жазғы бидай
18 мамырдан 3 маусымға дейін
4 маусымға дейін
4.
Жазғы арпа, сұлы

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Егиндыкольскому району на 2012 год
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 27 апреля 2012 года № А-4/120. Зарегистрировано Управлением юстиции Егиндыкольского района Акмолинской области 7 мая 2012 года № 1-8-126. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Егиндыкольского района Акмолинской области от 10 июня 2013 года № 495)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Егиндыкольского района Акмолинской области от 10.06.2013 № 495).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Правилами субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, на основании рекомендации товарищества с ограниченной ответственностью «Научно-производственный центр зернового хозяйства имени А.И.Бараева» от 9 апреля 2012 года № 299, акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидии и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Егиндыкольскому району на 2012 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Искакову Ж.С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Егиндыкольского района                Б.Султанов
Приложение
к постановлению акимата
Егиндыкольского района
от 27 апреля 2012 года
№ А-4/120
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидии и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Егиндыкольскому району на 2012 год
Наименование субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Оптимальные сроки сева сельскохозяйственных культур
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидии
1.
Яровая пшеница среднепоздняя
с 12 мая по 27 мая
до 28 мая
2.
Яровая пшеница среднеспелая
с 14 мая по 1 июня
до 2 июня
3.
Яровая пшеница среднеранняя
с 18 мая по 3 июня
до 4 июня
4.
Яровой ячмень, овес