2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С-10/3-12 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 3 қаңтарда № 3577 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 қарашадағы № 236 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 04.11.2014 № 236 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 469 727,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 560 968,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 359,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 27 900,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 869 498,6 мың теңге;
2) шығындар – 2 492 701,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 120 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 1200 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1080 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -23 094,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 23 094,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 09.12.2013 № 5C-21/2-13 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2013 жылда 1 481 159 мың теңге сомасындағы аудан бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі есепке алынсын.
3. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде 4 қосымшаға сәйкес, республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын.
4. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде 5 қосымшаға сәйкес, облыстық бюджеттен мақсатты трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын.
4-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте Ақмола облысы Ерейментау ауданының әкімшілік-аумақтық орналасуын өзгертуге байланысты, мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейінен жоғары тұрған деңгейіне мемлекеттік органдардың функцияларын беруге байланысты, жоғары тұрған бюджеттерге нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын.

О бюджете района на 2013-2015 годы
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 21 декабря 2012 года № 5С-10/3-12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 января 2013 года № 3577. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2014 года № 236)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 04.11.2014 № 236).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 469 727,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 560 968,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 359,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27 900,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 869 498,6 тысяч тенге;
2) затраты – 2 492 701,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 120 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1200 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1080 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -23 094,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 23 094,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 09.12.2013 № 5С-21/2-13 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Учесть на 2013 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в бюджет района, в сумме 1 481 159 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
4. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
4-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий в связи с изменением административно-территориального устройства Ерейментауского района Акмолинской области.

Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 11.07.2013 № 5C-17/2-13 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде 1 080 мың теңге сомасында жоғары тұрған бюджетке бюджеттік несиелерді өтеу қарастырылғаны есепке алынсын.
6. 2013 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының қоры 2 676 мың теңге сомасында бекітілсін.
6-1. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде 2013 жылдың 1 қаңтарында пайда болған 24 174,4 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары белгіленген заңнамалық тәртіпте пайдаланылатыны есепке алынсын.
Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 26.02.2013 № 5C-12/2-13 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 03.10.2013 № 5C-19/2-13 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. Аудандық мәслихатпен келісілген тізбеге сәйкес, ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына, осы түрлермен қалалық жағдайларда қызметтің айналысатын мамандардың жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда, жиырма бес пайызға көтерілген лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалары белгіленсін.
8. 2013 жылға арналған Ерейментау қаласы, ауылдық (селолық) округтер мен ауылдар (селолар) әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалары 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2013 жылға арналған аудан бюджетін орындаудың барысында секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы                                   Н.Маңдаев
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Махметов
«КЕЛІСІЛДІ»
Ерейментау ауданының әкімі                 А.Қалжанов
Ерейментау аудандық мәслихатының

Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 11.07.2013 № 5С-17/2-13 (вводится в действие с 01.01.2013).
5. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в вышестоящий бюджет в сумме 1 080 тысяч тенге.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 2 676 тысяч тенге.
6-1. Учесть, что в бюджете района на 2013 год, в установленном законодательством порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2013 года, в сумме 24 174,4 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 26.02.2013 № 5С-12/2-13 (вводится в действие с 01.01.2013); в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 03.10.2013 № 5С-19/2-13 (вводится в действие с 01.01.2013).
7. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта, работающим в аульной (сельской) местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с районным маслихатом.
8. Утвердить бюджетные программы аппаратов акимов города Ерейментау, аульных (сельских) округов и аулов (сел) на 2013 год, согласно приложения 6.
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2013 год, согласно приложению 7.
10. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
сессии Ерейментауского
районного маслихата                        Н.Мандаев
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата                        К.Махметов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Ерейментауского района                А.Калжанов
Приложение 1
утверждено решением
Ерейментауского
районного маслихата

1030,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
8292,0
1
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3970,0
6
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2105,0
7
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2217,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
25700,0
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
18200,0
1
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18200,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
7500,0
1
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7500,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12750,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6200,0
1
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6200,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
6550,0
1
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6550,0
12
Көлік және коммуникация
8898,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1374,0
13
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1374,0
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
1374,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7524,0
23
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7524,0
13
Басқалар
15463,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3063,0
12
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
3063,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7300,0
1
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7300,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
0,0
77
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту

1030,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
8292,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
3970,0
6
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2105,0
7
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2217,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
25700,0
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
18200,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
18200,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
7500,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7500,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12750,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6200,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
6200,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6550,0
1
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
6550,0
12
Транспорт и коммуникации
8898,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1374,0
13
Обеспечение функционирования автомобильных дорог городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1374,0
За счет средств местного бюджета
1374,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7524,0
23
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
7524,0
13
Прочие
15463,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3063,0
12
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
3063,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7300,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7300,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
0,0
77
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"

469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
5100,0
1
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен
өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік
саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5100,0
III. Таза бюджеттік кредит беру
0,0
Бюджеттік кредиттер
0,0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0,0
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профицит)
0,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (бюджеттің профицитін пайдалану)
0,0
Ерейментау аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 5С-10/3-12
шешімімен бекітілген
4 қосымша
2013 жылға арналған республикалық бюджеттен
бөлінген мақсатты трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 09.12.2013 № 5C-21/2-13 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
260 648,0
Мақсатты ағымды трансферттер
202 426,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
116 285,0
Негізгі орта және жалпы орта білімнің мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен қамтамасыз етуге
8 194,0
Республикалық бюджеттен трансферттердің есебінен үйлерінде оқитын мүгедек-балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық қамтамасыз етумен қамтамасыз ету
917,6
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналардың қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
18 944,6
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
21 934,8
Мектепке дейінгі бiлiм беру ұйымдарындағы мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстарын iске асыруға
56 357,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін жетілдіруден өткен мұғалімдердің еңбекақысын арттыру
9 937,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
3 425,6
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету бойынша шараларды іске асыру
2 767,6
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
658,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
62 604,4
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге
62 604,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдар бөлімі
13 354,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасының аясында, аймақтарды экономикалық дамытуға жәрдем көрсету жөніндегі шараларды жүзеге асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
13 354,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6 757,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
6 757,0
Дамуға арналған мақсатты трансферттер
58 222,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрылыс бөлімі
58 222,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту (Ерейментау қаласындағы магистральдық су құбырлары желілерін қайта құрастыру)

469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
5100,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
5100,0
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
Бюджетные кредиты
0,0
Погашение бюджетных кредитов
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми
активами
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование
профицита бюджета)
0,0
Приложение 4
утверждено решением
Ерейментауского
районного маслихата
от 21 декабря 2012 года
№ 5С-10/3-12
Целевые трансферты из республиканского бюджета
на 2013 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 09.12.2013 № 5С-21/2-13 (вводится в действие с 01.01.2013).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
260 648,0
Целевые текущие трансферты
202 426,0
Отдел образования района (города областного значения)
116 285,0
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8 194,0
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
917,6
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
18 944,6
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
21 934,8
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
56 357,0
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
9 937,0
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
3 425,6
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2 767,6
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
658,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
62 604,4
На проведение противоэпизоотических мероприятий
62 604,4
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13 354,0
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
13 354,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6 757,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
6 757,0
Целевые трансферты на развитие
58 222,0
Отдел строительства района (города областного значения)
58 222,0
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов" (Реконструкция магистральных водопроводных сетей в городе Ерейментау)

18 222,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға (Ерейментау қаласындағы 60 пәтерлік (жалгерлік) коммуналдық тұрғын үйдің құрылысы)
40 000,0
Ерейментау аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 5С-10/3-12
шешімімен бекітілген
5 қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджеттен
бөлінген мақсатты трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 05.12.2013 № 5C-20/2-13 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы

18 222,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда (Строительство 60-квартирного (арендного) коммунального жилого дома в городе Ерейментау)
40 000,0
Приложение 5
утверждено решением
Ерейментауского
районного маслихата
от 21 декабря 2012 года
№ 5С-10/3-12
Целевые трансферты из областного бюджета
на 2013 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 05.12.2013 № 5С-20/2-13 (вводится в действие с 01.01.2013).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего

127 691,6
Мақсатты ағымды трансферттер
77 946,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 697,0
Коммуналдық қызметтердің шығындарына Ұлы Отан Соғысының ардагерлері мен мүгедектеріне әлеуметтік көмек көрсету
1 040,0
Ерейментау ауданының аз қамтылған отбасылары мен Ерейментау ауданының ауылдық жерлеріндегі көп балалы отбасылары студенттеріне колледждердегі оқуы үшін төлемге
1 657,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдар бөлімі
46 661,0
Ерейментау қаласының автомобиль жолдарын және көшелерін жөндеуге

127 691,6
Целевые текущие трансферты
77 946,2
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 697,0
Оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны на расходы за коммунальные услуги
1 040,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Ерейментауского района и многодетных семей сельской местности Ерейментауского района
1 657,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46 661,0
На ремонт автомобильных дорог и улиц города Ерейментау