Сотталғандарға негізгі жұмыстан немесе оқудан бос уақытта тегін қоғамдық пайдалы жұмыс түрлерін белгілеу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 15 ақпандағы № А-1/67 қаулысы. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 2 наурызда № 1-13-148 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қаңтардағы № а-0/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 09.01.2015 № а-0/02 (қол қойылған күнінен бастап қоданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Қылмыстық кодексінің 42 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қылмыстық атқару кодексінің 30 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес, Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сотталғандарға негізгі жұмыстан немесе оқудан бос уақытта қосымшада көрсетілгендей тегін қоғамдық пайдалы жұмыс түрлері белгіленсін.
2. Жақсы ауданы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау Жақсы ауданы әкімінің орынбасары А.Ж.Бралинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                      И.Қабдуғалиев
Жақсы ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 15 ақпандағы
№ А-1/67 қаулысына қосымша
Сотталғандар үшін қоғамдық жұмыс түрлері
1. Аумақты мұздан тазарту
2. Аумақты қардан тазарту
3. Аумақты қоқыстан тазарту
4. Аумақты тұрмыстық қалдықтардан тазарту
5. Аумақты арам шөптерден тазарту
6. Ағаштарды кесу, ағарту, отырғызу
7. Қоршауларды жөндеу және бояу
8. Ғимараттарды ақтау, бояу
9. Гүл клумбаларын бөлу
10. Көгал алаңды қайта қазу
11. Құрылыс қоқыстарын жинау.

Об определении видов бесплатных общественно полезных работ для осужденных в свободное от основной работы или учебы время
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 15 февраля 2012 года № А-1/67. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 2 марта 2012 года № 1-13-148. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 9 января 2015 года № а-0/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 09.01.2015 № а-0/02 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 1 статьи 42 Уголовного Кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, статьей 30 Уголовно-исполнительного Кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды бесплатных общественно полезных работ для осужденных в свободное от основной работы или учебы время согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Жаксынского района возложить на заместителя акима Жаксынского района Бралину А.Д.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                И.Кабдугалиев
Приложение к постановлению
акимата Жаксынского района
от 15 февраля 2012 года
№ А-1/67
Виды общественных работ для осужденных
1. Очистка территории от наледи
2. Очистка территории от снега
3. Очистка территории от мусора
4. Очистка территории от бытовых отходов
5. Очистка территории от сорняка
6. Обрезка, побелка, посадка деревьев
7. Ремонт и покраска изгороди
8. Побелка, покраска зданий
9. Разбивка цветочных клумб
10. Перекопка газонов
11. Уборка строительного мусора