Жақсы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № С-38-2 "2012-2014 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 31 мамырдағы № 5ВС-5-1 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 14 маусымда № 1-13-157 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы № 120 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 17.06.2013 № 120 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография мен пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
Жақсы аудандық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № С-38-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-13-143 тіркелген, 2012 жылдың 13 қаңтарында "Жақсы жаршысы" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджетті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес оның ішінде 2012 жылға арналған келесі көлемде бекітілсін:
1) түсімдер – 2503506 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 291907 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12420 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5673 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2193506 мың теңге:
2) шығындар – 2579992,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 9805,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 13147,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – -3342 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
қаржылық активтерді сатудан мемлекет түсімдері – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы – -86291,3 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 86291,3 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 9 декабря 2011 года № С-38-2 "О бюджете Жаксынского района на 2012-2014 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 31 мая 2012 года № 5ВС-5-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 14 июня 2012 года № 1-13-157. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2013 года № 120)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 17.06.2013 № 120).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджете Жаксынского района на 2012-2014 годы" от 9 декабря 2011 года № С-38-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-143, опубликовано 13 января 2012 года в районной газете "Жаксынский вестник") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2503506 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 291907 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12420 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5673 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2193506 тысяч тенге;
2) затраты – 2579992,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9805,1 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13147,1 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – -3342 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -86291,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 86291,3 тысяч тенге.
приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.