Жақсы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № С-38-2 "2012-2014 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 28 маусымдағы № 5 ВС-6-1 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 11 шілдеде № 1-13-158 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы № 120 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 17.06.2013 № 120 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография мен пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № С-38-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-13-143 тіркелген, 2012 жылдың 13 қаңтарында «Жақсы жаршысы» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджетті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес оның ішінде 2012 жылға арналған келесі көлемде бекітілсін:
1) түсімдер – 2563296,1 оның ішінде:
салықтық түсімдер – 291907 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12420 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5673 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2253296,1 мың теңге:
2) шығындар – 2639782,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 9805,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 13147,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – -3342 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
қаржылық активтерді сатудан мемлекет түсімдері – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы – -86291,3 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 86291,3 мың теңге».

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 9 декабря 2011 года № С-38-2 "О бюджете Жаксынского района на 2012-2014 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 28 июня 2012 года № 5 ВС-6-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 11 июля 2012 года № 1-13-158. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2013 года № 120)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 17.06.2013 № 120).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2012-2014 годы» от 9 декабря 2011 года № С-38-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-143, опубликовано 13 января 2012 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2563296,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 291907 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12420 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5673 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2253296,1 тысяч тенге;
2) затраты – 2639782,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9805,1 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13147,1 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – -3342 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -86291,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджет 86 291,3 тысяч тенге.»;

осы шешімнің 145 қосымшаларына сәйкес, көрсетілген шешімді 123 қосымшаларымен жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданының әкімі                      И.Қабдуғалиев
Жақсы аудандық мәслихатының

приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного маслихата            Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Аким Жаксынского района                    И.Кабдугалиев
Приложение 1
к решению Жаксынского
районного маслихата

11285
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2400
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
185
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
16240
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
99037,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
99037,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17259
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
32696
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
913,5
006
Тұрғын үй көмегі
6247
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10027
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
345,6
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
338
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
10228
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5525,1
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2154
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1660
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
11644
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
782568
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
629370,7
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
69020,8
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
352
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
558602,9
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға

11285
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2400
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
185
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
16240
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
99037,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
99037,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17259
002
Программа занятости
32696
005
Государственная адресная социальная помощь
913,5
006
Оказание жилищной помощи
6247
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10027
010
Материальное обеспечение детей–инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
345,6
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
338
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10228
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5525,1
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2154
021
Капитальные расходы государственного органа
1660
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
11644
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
782568
467
Отдел строительства района (города областного значения)
629370,7
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
69020,8
004
Проектирование, развитие, обустройство, и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
352
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
558602,9
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020

7 934
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
16 425
Ауылдық жерлердегі нысандарға абаттандыру және әлеуметтік инфрақұрылымдары және инженерлік-транспорттық, коммуналдық-инженерлік жөндеулер жүргізу
37 200
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
619 948
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
619 948
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) алуға
60 552
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
558 001
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдардың жетіспеушілігін жетілдіру және дамыту
1 395
Бюджеттік кредиттер
7 281
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
7 281
Мамандарды әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыруға берiлетiн бюджеттiк кредиттер
7 281
Жақсы аудандық мәслихатының
2012 жылғы 28 маусымдағы № 5ВС-6-1
шешіміне 3 қосымша
2012 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
104 169,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
104 169,1
оның iшiнде:
Аудан әкімі аппараты
2 470,0
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындарына
2 470,0
Ауданның бiлiм бөлімі
28 637,0
Бiлiм беру нысандарының күрделi жөндеуіне
28 637,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 802,9
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
258,9
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Ақмола облысының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
3 544,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
69 259,2
Сумен қамтамасыз ету объектiлерiнiң күрделі жөндеуіне
69 259,2

7 934
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
16 425
На ремонт объектов коммунально-инженерной, инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов
37 200
Целевые трансферты на развитие
619 948
в том числе:
Отдел строительства района
619 948
На проектирование, строительство и (или) проектирование жилья государственного коммунального жилищного фонда
60 552
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
558 001
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1 395
Бюджетные кредиты
7 281
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
7 281
Бюджетные кредиты на реализацию мер социальной поддержки специалистов
7 281
Приложение 3
к решению Жаксынского
районного маслихата
от 28 июня 2012 года № 5ВС-6-1
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2012 год
Наименование
Сумма
1
2
Всего
104 169,1
Целевые текущие трансферты
104 169,1
в том числе:
Аппарат акима района
2 470,0
На капитальные расходы государственных органов
2 470,0
Отдел образования района
28 637,0
На капитальный ремонт объектов образования
28 637,0
Отдел занятости и социальных программ района
3 802,9
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
258,9
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области
3 544,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
69 259,2
На капитальный ремонт объектов водоснабжения
69 259,2