Зеренді аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 45-304 "Зеренді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 наурыздағы № 2-12 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 29 наурызда № 1-14-177 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 103 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 02.05.2013 № 103 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабының 4 мен 5 тармақтарына, 106 бабының 4 тармағына және 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихаттың «Зеренді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 45-304 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-14-170 тіркелген, 2012 жылғы 5 қаңтарда «Зеренді» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1.Зеренді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3 566 775 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша– 1 468 515 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша– 21 815 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 90 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 986 445 мың теңге;
2) шығындар – 3 606 258,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 33 107,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 36 794,5 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 3 687 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –
31 500 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 31 500 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 104 091,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 104 091,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі- 36 405 мың теңге;
қарыздарды өтеу- 3 687 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 71 373,1 мың теңге;»
көрсетілген шешімнің 1,5,7 қосымшалары осы шешімнің 1,2,3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 12 декабря 2011 года № 45-304 "О бюджете Зерендинского района на 2012-2014 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 19 марта 2012 года № 2-12. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 29 марта 2012 года № 1-14-177. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 2 мая 2013 года № 103)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 02.05.2013 № 103).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 4 и 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2012 -2014 годы» от 12 декабря 2011 года № 45-304 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-170, опубликовано 5 января 2012 года в газете «Зеренді») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1.Утвердить бюджет Зерендинского района на 2012 – 2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 566 775 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 468 515 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 815 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 90 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 986 445 тысяч тенге;
2) затраты – 3 606 258,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33 107,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36 794,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 687 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 31 500 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 31 500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -104 091,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 104 091,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 36 405 тысяч тенге;
погашение займов – 3 687 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 71 373,1 тысяча тенге;»
приложения 1,5,7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3 к настоящему решению.

165922
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
162802
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3120
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22342
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21127
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
825
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
390
02
Қорғаныс
1746
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1746
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1746
04
Бiлiм беру
2520145,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2753
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2753
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
2296136,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8148
003
Жалпы білім беру
2034627,1
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5392
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13473
006
Балаларға қосымша білім беру
34646
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
160
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
149808
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
16860
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3100
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
480
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
29442
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
221256
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

165922
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
162802
022
Капитальные расходы государственного органа
3120
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22342
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21127
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
825
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
390
02
Оборона
1746
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1746
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1746
04
Образование
2520145,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2753
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2753
464
Отдел образования района (города областного значения)
2296136,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8148
003
Общеобразовательное обучение
2034627,1
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района(города областного значения)
5392
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
13473
006
Дополнительное образование для детей
34646
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
160
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
149808
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка- сироты (детей-сирот),и ребенка (детей),оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
16860
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов,
обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3100
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
480
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
29442
467
Отдел строительства района (города областного значения)
221256
037
Строительство и реконструкция объектов образования