2013 жылға нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 806 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 қаңтарда № 3606 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 1567 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 05.11.2014 қарашадағы № 1567 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 3137 баптарына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 5 бабының 2 тармағына7 бабына, «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
колледждер мен кәсіби лицейлердің түлектері;
оларға байланысты емес себептер бойынша он екі айдан артық ұзақ уақыт бойы жұмыс істемейтіндер;
маусымдық жұмыстардың аяқталуына байланысты еңбек шартының мерзімі аяқталған тұлғалар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.А.Таласбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е.Маржықпаев

Об установлении дополнительного перечня лиц относящихся к целевым группам на 2013 год
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 28 декабря 2012 года № 806. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 января 2013 года № 3606. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Зерендинского района Акмолинской области от 5 ноября 2014 года № 1567)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Зерендинского района Акмолинской области от 05.11.2014 № 1567).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5, статьей 7 Закона Республики Казахстан «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц относящихся к целевым группам:
молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет;
выпускники колледжей и профессиональных лицеев;
безработные, по независящим от них причинам, длительное время, более двенадцати месяцев, не занимающиеся трудовой деятельностью;
лица, с которыми истек срок трудового договора в связи с завершением сезонных работ.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Таласбаеву А.А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Е.Маржикпаев