Сандықтау ауданының аумағында тұратын, нысаналы топтарға жататын тұлғалардың 2012 жылға арналған қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қаңтардағы № А-1/39 қаулысы. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 6 ақпанда № 1-16-142 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабына және 7 бабының 2 тармақшасына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданының аумағында тұратын, нысаналы топтарға жататын тұлғалардың 2012 жылға арналған қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт жұмыс істемейтіндер (бір жылдан астам);
2) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастағы жастар.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Ә.Қ.Қазизоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі                       Қ.Сүйіндіков

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории Сандыктауского района на 2012 год
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 24 января 2012 года № А-1/39. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 6 февраля 2012 года № 1-16-142
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 5 и подпунктом 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории Сандыктауского района, на 2012 год:
1) длительно не работающие (более года);
2) молодежь в возрасте от двадцати одного до двадцати девяти лет.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Казизову А.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского
района                                     К.Суюндиков