2012 жылға арналған Сандықтау ауданы бойынша әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № А-2/45 қаулысы. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 29 ақпанда № 1-16-145 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 15 мамырдағы № А-5/154 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2012.05.15 № А-5/154 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 31 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13 тармақшасына37 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5-4 тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру ережесінің 6 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 815 «Жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын адамдарды оқытуды, олардың жұмысқа орналасуына жәрдемдесуді және оларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуді ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасын бекіту туралы» қаулысына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға арналған Сандықтау ауданы бойынша Әлеуметтік жұмыс орындарына жұмысқа орналасқан азаматтарға еңбекақы төлеуге жұмыс берушінің шығындарын өтеуге республикалық бюджеттен субсидия беру есебінен қаржыландырылатын әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізімі 1 қосымшаға сәйкес;
2012 жылға арналған Сандықтау ауданы бойынша Әлеуметтік жұмыс орындарына жұмысқа орналасқан азаматтарға еңбек ақысын төлеуге жұмыс берушінің шығындарын өтеу үшін аудан бюджеті қаражатынан қаржыландырылатын Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізімі 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Қ.Қазизоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков
«КЕЛЕСІЛДІ»
«Сандықтау ауданының
экономика және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н.Мурашиди
Сандықтау ауданы әкімдігінің

Об организации социальных рабочих мест по Сандыктаускому району на 2012 год
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 1 февраля 2012 года № А-2/45. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 29 февраля 2012 года № 1-16-145. Утратило силу - постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 15 мая 2012 года № А-5/154
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 15.05.2012 № А-5/154.
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31, статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-4 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктом 6 Правил организации и финансирования социальных рабочих мест, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, Программой занятости 2020, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316, постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 815 «Об утверждении Правил организации и финансирования обучения, содействия в трудоустройстве лиц, участвующих в активных мерах содействия занятости, и предоставления им мер государственной поддержки» акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
перечень работодателей, организующих социальные рабочие места по Сандыктаускому району на 2012 год, финансирование которых будет производиться за счет субсидий из республиканского бюджета на компенсацию затрат работодателя на оплату труда гражданам, трудоустроенным на социальные рабочие места, согласно приложению 1;
перечень работодателей, организующих социальные рабочие места по Сандыктаускому району на 2012 год, финансирование которых будет производиться из средств бюджета района на компенсацию затрат работодателя на оплату труда гражданам, трудоустроенным на социальные рабочие места, согласно приложению 2.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сандыктауского района Казизову А.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района                 К.Суюндиков
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Сандыктауского района»          Н.Мурашиди
Приложение 1
к постановлению акимата
Сандыктауского района