2013-2015 жылдарға арналған Сандықтау аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 қаңтарда № 3581 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 23/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 10.04.2014 № 23/9 (қол қойылғаннан кейін күшіне және қолданысқа енеді) шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 802 526,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 277 681,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 986,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 776,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 505 082,7 мың теңге;
2) шығындар – 1 812 400,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 8 657,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 10 386,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 729,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 5 432,4 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 5432,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -23 963,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 23 963,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 10.12.2013 № 20/1 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Әлеуметтік салық бойынша аудан бюджетіне кірістер бөлу нормативі - 100 % екені ескерілсін.
3. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте 4 қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік несиелер қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттегі облыстық бюджеттен берілген субвенция көлемі, 1118243 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте 5 қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке 1729 мың теңге сомасында бюджеттік несиелер жою қарастырылғаны ескерілсін.

О бюджете Сандыктауского района на 2013-2015 годы
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 21 декабря 2012 года № 10/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 января 2013 года № 3581. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10 апреля 2014 года № 23/9
Сноска. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10.04.2014 № 23/9 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 802 526,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 277 681,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 986,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 776,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 505 082,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1 812 400,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 657,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 386,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 729,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 432,4 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5 432,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -23 963,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 23 963,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10.12.2013 № 20/1 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Предусмотреть норматив распределения доходов в бюджет района по социальному налогу – 100 %.
3. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета, согласно приложению 4.
4. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 1118243 тысячи тенге.
5. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 5.
6. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в областной бюджет в сумме 1729 тысяч тенге.

7. 2013 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 5313 мың теңге сомасында бекітілсін.
8. Аудандық мәслихатпен келісілген тізбе бойынша ауылдық (селолық) жерлерде қызмет істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт саласының мамандарына, осы қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың қызметтік жалақылары мен тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
9. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындары және телефон байланысы қызметінің абоненттік төлемі үшін әлеуметтік көмек көрсетуге арналған шараларға ай сайын 100 пайыз мөлшерінде қосымша қаражаттардың сомасы ескерілсін.
10. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. 2013 жылға арналған ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А.Закусилов
Аудандық мәслихат
Хатшысы С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының әкімі Қ.Сүйіндіков
"Сандықтау ауданының
экономика және қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы       Н.Мурашиди
Сандықтау аудандық мәслихатының

7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 5313 тысяч тенге.
8. Установить специалистам образования, социального обеспечения, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с районным маслихатом.
9. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрены средства на дополнительные меры по оказанию социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на оплату коммунальных услуг и абонентской платы за услуги телефонной связи в размере 100 % ежемесячно.
10. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2013 год, согласно приложению 6.
11. Утвердить перечень бюджетных программ аульных (сельских) округов на 2013 год, согласно приложению 7.
12. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата А.Закусилов
Секретарь районного
Маслихата С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского района К.Суюндиков
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Сандыктауского района" Н.Мурашиди
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного маслихата

3 350,3
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
3 350,3
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
15 960,6
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 810,6
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
2 974,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 304,3
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1 670,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
35 928,4
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 045,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
200,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
29 683,4
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13 373,8
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
13 373,8
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 373,8
013
Аудан аумағында қала құрылысы дамытудың кешенді схемаларын, аудандық облыстық маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарлары әзірлеу
4 000,0
12
Көлік және коммуникация
43 517,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8 800,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8 800,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
34 717,1
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
34 717,1
13
Басқалар
33 708,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27 900,2
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 616,5
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
143,7
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
16 140,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
200,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
200,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі

3 350,3
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3 350,3
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
15 960,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
15 810,6
006
Капитальные расходы государственного органа
150,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
2 974,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
1 304,3
004
Организация работ по зонированию земель
1 670,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
35 928,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6 045,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
200,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
29 683,4
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13 373,8
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
13 373,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
9 373,8
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного значения), поселков и иных сельских населенных пунктов
4 000,0
12
Транспорт и коммуникации
43 517,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8 800,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
8 800,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
34 717,1
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
34 717,1
13
Прочие
33 708,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27 900,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11 616,5
013
Капитальные расходы государственного органа
143,7
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
16 140,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
200,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
200,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)

6226,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
4165,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4165,0
12
Көлік және коммуникация
6800,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6800,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6800,0
13
Басқалар
23100,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11102,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11102,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6039,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
6039,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
5959,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5959,0
III. Таза бюджеттік несие беру
0,0
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профицит)
0,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0,0
Сандықтау аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/1
шешіміне 4 қосымша
2013 жылға арналған республикалық бюджеттен
берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 10.12.2013 № 20/1 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
328 074,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
171 927,1
оның iшiнде:
Ауданның ветеринария бөлімі
31 483,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
31 483,0
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
3 350,3
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
3 350,3
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16 140,0
"Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде өңірлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды iске асыруға
16 140,0
Ауданның білім бөлімі
117 391,8
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
80 503,0
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
10 594,0
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарықтандыруға

6226,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4165,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
4165,0
12
Транспорт и коммуникации
6800,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6800,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
6800,0
13
Прочие
23100,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11102,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11102,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6039,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
6039,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
5959,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
5959,0
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 4 к решению
Сандыктауского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 10/1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты
из республиканского бюджета на 2013 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10.12.2013 № 20/1 (вводится в действие с 01.01.2013).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
328 074,1
Целевые текущие трансферты
171 927,1
в том числе:
Отдел ветеринарии района
31 483,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
31 483,0
Отдел экономики и финансов района
3 350,3
На реализацию мер социальной поддержки специалистов
3 350,3
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
16 140,0
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
16 140,0
Отдел образования района
117 391,8
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
80 503,0
На реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
10 594,0
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования

8 194,0
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз етуге
2 400,0
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге
10 661,9
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
8 241,9
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны көтеруге
7 391,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 619,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
2 619,0
Ауданның ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
943,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
943,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
145 761,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
90 723,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
90 723,0
Ауданның құрылыс бөлімі
55 038,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
49 396,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
5 642,0
Бюджеттік кредиттер
10 386,0
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
10 386,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
10 386,0
Сандықтау аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 10/1 шешіміне 5 қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 10.12.2013 № 20/1 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
72 809,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
49 209,3
оның iшiнде:
Ауданның білім бөлімі
7 968,0
Бiлiм беру нысандарының күрделi жөндеуіне
5 900,0
Білім беру объектілерінің өртке қарсы шараларға
2 068,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 957,0
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге және телефон байланысы қызметінің абоненттік төлеміне арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
571,0
Аз қамтылған отбасыларының және Сандықтау ауданының селолық жерлеріндегі көп балалы отбасыларының студенттерінің оқу колледждердегі ақысын төлеуге
1 386,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
39 284,3
Автомобиль жолдарын жөндеуге
29 917,1
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға

8 194,0
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2 400,0
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 661,9
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
8 241,9
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
7 391,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 619,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
2 619,0
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района
943,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
943,0
Целевые трансферты на развитие
145 761,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
90 723,0
На развитие коммунального хозяйства
90 723,0
Отдел строительства района
55 038,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
49 396,0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 642,0
Бюджетные кредиты
10 386,0
Отдел экономики и финансов района
10 386,0
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
10 386,0
Приложение 5 к решению
Сандыктауского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 10/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2013 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10.12.2013 № 20/1 (вводится в действие с 01.01.2013).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
72 809,6
Целевые текущие трансферты
49 209,3
в том числе:
Отдел образования района
7 968,0
На капитальный ремонт объектов образования
5 900,0
На противопожарные мероприятия объектов образования
2 068,0
Отдел занятости и социальных программ района
1 957,0
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги и абонентской платы за услуги телефонной связи
571,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных и многодетных семей сельской местности Сандыктауского района
1 386,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
39 284,3
На ремонт автомобильных дорог
29 917,1
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020