Целиноград ауданында 2012 жылы қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуы туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 қаңтардағы № А-1/10 қаулысы. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 3 ақпанда № 1-17-166 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмысты ұйымдастыру және қаржыландыру ережесінің 78 тармақтарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Целиноград ауданында 2012 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған 2012 жылғы Целиноград ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдарының тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi бекiтiлсiн, сұранысы және ұсыныстары анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Целиноград ауданы әкімінің орынбасары Б.А. Жанбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград ауданының әкімі                       М.Жунусов
Целиноград ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 11 қаңтардағы
№ А-1/10 қаулысымен
БЕКІТІЛГЕН
2012 жылғы Целиноград ауданы бойынша қоғамдық
жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдарының тiзбесi,
қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен
нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне
төленетін ақының мөлшерi және оларды
қаржыландыру көздерi, сұранысы және ұсыныстары
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыстың түрлері
Жұмыстың көлемі
1
«Целиноград ауданы Ақмол ауылдық округінің әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Әлеуметтік карталарды ресімдеуге көмек көрсету
14400 құжаттар
2. Үй-үйді аралап тексеру
12000 үй
3. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
480000 шаршы метр
2
«Воздвиженка ауыл
аймағы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
2400 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
168000
шаршы метр
3
«Краснояр ауыл аймағы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
2400 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
144000
шаршы метр
4
«Целиноград ауданы Қоянды ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

Об организации общественных работ в Целиноградском районе на 2012 год
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 11 января 2012 года № А-1/10. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 3 февраля 2012 года № 1-17-166
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 78 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Целиноградском районе на 2012 год.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложения на общественные работы по Целиноградскому району на 2012 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Целиноградского района Жанбаева Б.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Целиноградского района                М.Жунусов
Утвержден
постановлением акимата
Целиноградского района
от 11 января 2012 года
№ А-1/10
Перечень
организаций, в которых будут проводиться общественные
работы, виды, объемы и конкретные условия общественных
работ, размеры оплаты труда участников и источники
их финансирования, спрос и предложения на общественные
работы по Целиноградскому району на 2012 год
Наименование организации
Виды общественных работ
Объем работ
1
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Акмол Целиноградского района»
1. Оказание помощи в оформлении социальных карт
14400
документов
2. Подворный обход населения
12000
дворов
3. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
480000
квадратных метров
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Воздвиженского сельского округа»
1. Подворный обход населения
2400
дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
168000
квадратных метров
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Красноярского сельского округа»
1. Подворный обход населения
2400
дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
144000
квадратных метров
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Кояндинского сельского округа
Целиноградского района»

1. Үй-үйді аралап тексеру
2400 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
168000
шаршы метр
5
«Мәншүк селолық округінің әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
120000 шаршы метр
6
«Целиноград ауданының Тасты ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
120000 шаршы метр
7
«Новоишимка ауыл аймағы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
2400 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
192000 шаршы метр
8
«Талапкер селолық округінің әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
2400 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
192000 шаршы метр
9
«Приречный селолық округінің әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
2400 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
144000 шаршы метр
10
«Целиноград ауданының Шалқар ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
120000 шаршы метр
11
«Целиноград ауданы Қараөткел селолық округінің әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
192000 шаршы метр
12
«Қабанбай батыр ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
192000 шаршы метр
13
«Целиноград ауданының Родина ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
168000 шаршы метр
14
«Целиноград ауданының Қосшы ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
2400 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
192000 шаршы метр
15
«Максимовка ауыл аймағы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

1. Подворный обход населения
2400 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
168000
квадратных метров
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Маншукского сельского округа»
1. Подворный обход населения
1200 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
120000
квадратных метров
6
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Тасты Целиноградского округа»
1. Подворный обход населения
1200 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
120000
квадратных метров
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоишимского сельского округа»
1. Подворный обход населения
2400 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
192000
квадратных метров
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Талапкерского сельского округа»
1. Подворный обход населения
2400 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
192000
квадратных метров
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Приреченского сельского округа»
1. Подворный обход населения
2400 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
144000
квадратных метров
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Шалкарского аульного округа Целиноградского района»
1. Подворный обход населения
1200 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
120000
квадратных метров
11
Государственное учреждение «Караоткельского сельского округа Целиноградского района»
1. Подворный обход населения
1200 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
192000
квадратных метров
12
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Кабанбай батыра»
1. Подворный обход населения
1200 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
192000
квадратных метров
13
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Родина Целиноградского района»
1. Подворный обход населения
1200 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
168000
квадратных метров
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Косшынского аульного округа Целиноградского района»
1. Подворный обход населения
2400 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
192000
квадратных метров
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Максимовского сельского округа»