Целиноград аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 295/46-4 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 наурыздағы № 12/2-5 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 10 сәуірде № 1-17-170 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 сәуірдегі № 01-04/20 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 04.04.2013 № 01-04/20 хатымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 295/46-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-158 болып тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 419 862 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 594 228 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20 418 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 110 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 8 695 216 мың теңге;
2) шығындар – 9 699 313,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 25 831 мың тенге;
4) бюджет (профицит) тапшылығы – -305 282,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицит пайдалану) – 305 282,9 мың теңге»;
6 тармақта:
10 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын: «34 645 мың теңге - мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға»;
17 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын: «268 315 мың теңге – автомобиль жолдарын жөндеуге және жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге»;
келесі мазмұндағы азат жолымен толықтырылсын: «35 000 мың теңге - Қосшы ауылын жылумен жабдықтаушы объектілерін жылу беру маусымының аяқталуына»;
7 тармақта:

О внесении изменений и дополнений в решение Целиноградского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 295/46-4 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 19 марта 2012 года № 12/2-5. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 10 апреля 2012 года № 1-17-170. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 4 апреля 2013 года № 01-04/20)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 04.04.2013 года № 01-04/20).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № 295/46-4 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-158, опубликовано 12 января 2012 года в районных газетах «Призыв», «Ұран») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 419 862 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 594 228 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 20 418 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 110 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 695 216 тысяч тенге;
2) затраты – 9 699 313,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 831 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -305 282,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 305 282,9 тысяч тенге»;
в пункте 6:
абзац 10 изложить в новой редакции: «34 645 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования»;
абзац 17 изложить в новой редакции: «268 315 тысяч тенге – на ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации»;
дополнить абзацем следующего содержания: «35 000 тысяч тенге - на завершение отопительного сезона объектов теплоснабжения аула Косшы»;
в пункте 7:

16 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын: «273 467 мың теңге - 96 разъездге 140 орынды балабақша құрылысына»;
18 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын: «18 000 мың теңге - Қараөткел ауылындағы сумен жабдықтау желілерін қайта құру жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы түзетуге, мемлекеттік сараптама өткізуге»;
19 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын: «18 000 мың теңге - Қоянды селосындағы сумен жабдықтау желілерін қайта құру жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы түзетуге, мемлекеттік сараптама өткізуге»;
20 азат жолы, 21 азат жолы алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы азат жолымен толықтырылсын: «9 000 мың теңге – Қызыл суат селосындағы сумен жабдықтау желілерін қайта құру жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге, мемлекеттік сараптама өткізуге»;
келесі мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырылсын:
«7-1. 2012 жылғы аудандық бюджетте 342 654,9 мың теңге мөлшерінде 2012 жылғы 1 қаңтарға құрылған бюджеттік қаражаттардың еркін қалдықтары, заңнамамен белгіленген тәртіп бойынша ескерілсін, соның ішінде:
4 700 мың теңге - автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
390 мың теңге - «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы бойынша сметалық есептің жиынтығын және дефекті акті жасауға;
3 000 мың теңге - ауданның мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге;
2 718 мың теңге - мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамытуға;
1 300 мың теңге - елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;
1 000 мың теңге – ауданның коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыруға;
1 800 мың теңге – құрылыс маңына жер учаскесі бойынша ұжым жұмысына;
4 814 мың теңге – өткен қаржы жылының кредиторлық қарызды өтеуге;
3 369 мың теңге - ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыруға;
500 мың теңге – автоматтандырылған бағдарламалық жүйелердің байланыс каналдарын орнатуға және қамтамасыз етуге;
319 063,9 мың теңге - 2012 жылы олардың нысаналы пайдаланылуын сақтай отырып, пайдалануға (толық пайдалануға) рұқсат берілген, 2011 жылдың ағымында пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) республикалық және облыстық бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттердің сомасы, соның ішінде:
241 525,1 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға;
26 384,8 мың теңге – мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуға;
1 254,2 мың теңге – Қоянды селосында электрмен жабдықтау желілерінің қайта құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы түзетуге, мемлекеттік сараптама өткізуге;

абзац 16 изложить в новой редакции: «273 467 тысяч тенге - на строительство детского сада на 140 мест на разъезде 96»;
абзац 18 изложить в новой редакции: «18 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации, проведение государственной экспертизы по проекту реконструкции сетей водоснабжения аула Караоткель»;
абзац 19 изложить в новой редакции: «18 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации, проведение государственной экспертизы по проекту реконструкции сетей водоснабжения села Коянды»;
абзац 20, абзац 21 исключить;
дополнить абзацем следующего содержания: «9 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации, проведение государственной экспертизы по проекту реконструкции сетей водоснабжения села Кызыл суат»;
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
«7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2012 года, в сумме 342 654,9 тысяч тенге, в том числе:
4 700 тысяч тенге - на обеспечение функционирования автомобильных дорог;
390 тысяч тенге – на разработку дефектного акта и сводного сметного расчета по программе «Развитие регионов»;
3 000 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района;
2 718 тысяч тенге - на развитие государственного языка и других языков народа Казахстана;
1 300 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов;
1 000 тысяч тенге – на организацию эксплуатации тепловых сетей находящихся в коммунальной собственности района;
1 800 тысяч тенге - на организацию работ по оформлению земельных участков под строительство;
4 814 тысяч тенге - на погашение кредиторской задолженности за истекший финансовый год;
3 369 тысяч тенге - на землеустройство, проводимое при установлении границ аулов (сел), аульных (сельских) округов;
500 тысяч тенге – на установку и содержание каналов связи для автоматизированных информационных систем;
319 063,9 тысяч тенге – на неиспользованные (недоиспользованные) в течение 2011 года суммы целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов, разрешенные к использованию (доиспользованию) в 2012 году, с соблюдением их целевого назначения, в том числе:
241 525,1 тысяч тенге - на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
26 384,8 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
1 254,2 тысяч тенге - на корректировку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство сетей электроснабжения села Коянды;

3 246,1 мың теңге – Қараөткел ауылында 1200 орынды орта мектептің құрылысына, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге (байлаулы ЖҚҚ), мемлекеттік сараптама жүргізуге;
3 215 мың теңге – Қосшы ауылында 1200 орынды орта мектептің құрылысына, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге (байлаулы ЖҚҚ) және мемлекеттік сараптама жүргізуге;
2 690 мың теңге – 96 разъездге 140 орынды балабақша құрылысына, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге (байлаулы ЖҚҚ), мемлекеттік сараптама жүргізуге;
10 998 мың теңге – 2011 жылы ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен бөлінген несиелерді пайдалануға;
29 750,7 мың теңге – 2011 жылы, республикалық және облыстық бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттерді қайтаруға;
көрсетілген шешімнің 16 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының сессия төрағасы               Б.Ибраев
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы                       Р.Түлкібаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Целиноград ауданының әкімі                 М.Жүнісов
«Целиноград ауданының
экономика және қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығының
міндетін атқарушы                          В.Скрипко
Целиноград аудандық мәслихатының
2012 жылғы 19 наурыздағы

3 246,1 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации (привязка ППП), проведение государственной экспертизы по проекту строительства средней школы на 1200 ученических мест в ауле Караоткель;
3 215 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации (привязка ППП), проведение государственной экспертизы по проекту строительства средней школы на 1200 ученических мест в ауле Косшы;
2 690 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации (привязка ППП), проведение государственной экспертизы по проекту строительства детского сада на 140 мест на разъезде 96;
10 998 тысяч тенге - на использование кредита, выделенного в 2011 году из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельской местности;
29 750,7 тысяч тенге - на возврат целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов, выделенных в 2011 году»;
приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
сессии Целиноградского
районного маслихата                        И.Ибраев
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Р.Тулькубаев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Целиноградского района                М.Жунусов
Исполняющая обязанности
начальника государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Целиноградского района»         В.Скрипко
Приложение 1
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 19 марта 2012 года