Целиноград аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 295/46-4 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 29/3-5 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 сәуірде № 1-17-171 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 сәуірдегі № 01-04/20 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 04.04.2013 № 01-04/20 хатымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 295/46-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-158 болып тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 841 294,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 594 228 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20 871,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 110 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 11 116 195 мың теңге;
2) шығындар – 12 120 746,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 25 831 мың тенге;
4) бюджет (профицит) тапшылығы – - 305 282,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицит пайдалану) – 305 282,9 мың теңге»;
6 тармақта:
6 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын: «523 399 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орта жөндеуге»;
11 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын: «7 911 мың теңге – жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге»;
келесі мазмұндағы азат жолдарымен толықтырылсын:
«41 200 мың теңге – Рақымжан Қошқарбаев ауылында № 43 орта мектептің күрделі жөндеуіне;

О внесении изменений и дополнений в решение Целиноградского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 295/46-4 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 13 апреля 2012 года № 29/3-5. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 19 апреля 2012 года № 1-17-171. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 4 апреля 2013 года № 01-04/20)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 04.04.2013 года № 01-04/20).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № 295/46-4 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-158, опубликовано 12 января 2012 года в районных газетах «Призыв», «Ұран») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 841 294,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 594 228 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 20 871,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 110 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 116 195 тысяч тенге;
2) затраты – 12 120 746,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 831 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 305 282,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 305 282,9 тысяч тенге»;
в пункте 6:
абзац 6 изложить в новой редакции: «523 399 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения»;
абзац 11 изложить в новой редакции: «7 911 тысяч тенге – на оказание мер государственной поддержки участников Программы занятости 2020»;
дополнить абзацами следующего содержания:
«41 200 тысяч тенге – на капитальный ремонт средней школы № 43 в ауле Ракымжана Кошкарбаева;

20 000 мың теңге – Новоишимка селосында № 32 орта мектептің күрделі жөндеуіне;
87 327 мың теңге - Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушыларға немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге»;
7 тармақта:
7 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын: «201 675 мың теңге – мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауына, құрылысына және (немесе) сатып алуға»;
8 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын: «2 116 265 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға»;
келесі мазмұндағы азат жолдарымен толықтырылсын:
«90 000 мың теңге – Максимовка селосында сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға;
108 000 мың теңге – Кабанбай батыр ауылында сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға;
360 000 мың теңге – Оразақ селосының станциясынан бастап Ақмол ауылының үшінші көтеру станциясына дейін магистралдық жүйесін қайта құруға;
135 000 мың теңге - Ақмол ауылындағы жаңа құрылыс ауданында (1, 2, 3, 4 шағын аудандар) сумен жабдықтау және канализация желілерін қайта құруға;
400 мың теңге - Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға;
356 188 мың теңге – Қосшы ауылында 280 орынды балабақша құрылысына;
133 885 мың теңге – Қоянды селосында 280 орынды балабақша құрылысына;
354 029 мың теңге - Талапкер селосында 280 орынды балабақша құрылысына;
250 000 мың теңге - 96 разъездге 300 орынды орта мектептің құрылысына»;
көрсетілген шешімнің 16 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының төрағасы             Б.Ибраев
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы                       Р.Түлкібаев
Келісілді
Целиноград ауданының әкімі                 М.Жүнісов
«Целиноград ауданының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығы                           А.Ыбраева
Целиноград аудандық
мәслихатының 2012 жылғы
13 сәуірдегі № 29/3-5
шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
2
4
5
1. Кірістер

20 000 тысяч тенге – на капитальный ремонт средней школы № 32 в селе Новоишимка;
87 327 тысяч тенге - на возмещение убытков землепользователям или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны»;
в пункте 7:
абзац 7 изложить в новой редакции: «201 675 тысяч тенге - на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда»;
абзац 8 изложить в новой редакции: «2 116 265 тысяч тенге - на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры»;
дополнить абзацами следующего содержания:
«90 000 тысяч тенге – на реконструкцию системы водоснабжения в селе Максимовка;
108 000 тысяч тенге – на реконструкцию системы водоснабжения в ауле Кабанбай батыра;
360 000 тысяч тенге – на реконструкцию магистральных сетей водовода от станции села Оразак до станции третьего подъема аула Акмол;
135 000 тысяч тенге – на реконструкцию систем водоснабжения и канализации в районе новой застройки (микрорайоны 1,2,3, 4) аула Акмол;
400 тысяч тенге - на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
356 188 тысяч тенге - на строительство детского сада на 280 мест в ауле Косшы;
133 885 тысяч тенге – на строительство детского сада на 280 мест в селе Коянды;
354 029 тысяч тенге – на строительство детского сада на 280 мест в селе Талапкер;
250 000 тысяч тенге – на строительство средней школы на 300 мест на разъезде 96»;
приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата                        Б.Ибраев
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Р.Тулькубаев
Согласовано
Аким Целиноградского района                М.Жунусов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Целиноградского района»         А.Ибраева
Приложение 1
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 13 апреля 2012 года
№ 29/3-5
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
I.Доходы