Целиноград аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 295/46-4 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2012 жылғы 28 маусымдағы № 45/6-5 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 4 шілдеде № 1-17-177 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 сәуірдегі № 01-04/20 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 04.04.2013 № 01-04/20 хатымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография мен пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 295/46-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-158 болып тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 970 781,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 594 228 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20 871,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 110 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 11 245 681,5 мың теңге;
2) шығындар – 12 250 233 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 25 831 мың теңге;
4) бюджет (профицит) тапшылығы – - 305 282,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицит пайдалану) – 305 282,9 мың теңге»;
6 тармақта:
4 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын: «143 318 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға»;
8 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын: «6 403 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға»;
15 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын: «311,7 мың теңге – Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындарды өтеуден әлеуметтік көмек көрсетуге»;
келесі мазмұндағы азат жолдарымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Целиноградского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 295/46-4 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 28 июня 2012 года № 45/6-5. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 4 июля 2012 года № 1-17-177. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 4 апреля 2013 года № 01-04/20)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 04.04.2013 года № 01-04/20).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № 295/46-4 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-158, опубликовано 12 января 2012 года в районных газетах «Призыв», «Ұран») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 970 781,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 594 228 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 20 871,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 110 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 245 681,5 тысяч тенге;
2) затраты – 12 250 233 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 831 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 305 282,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 305 282,9 тысяч тенге»;
в пункте 6:
абзац 4 изложить в новой редакции: «143 318 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования»;
абзац 8 изложить в новой редакции: «6 403 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов»;
абзац 15 изложить в новой редакции: «311,7 тысяч тенге - на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги»;
дополнить абзацами следующего содержания:

«45 000 мың теңге – Ақмол ауылының қазандығының жабдықтарын жөндеуге;
2 400 мың теңге - мемлекеттік органдарының күрделі шығыстарына»;
7 тармақта:
7 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын: «238 846 мың теңге – мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауына, құрылысына және (немесе) сатып алуға»;
16 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын: «248 304,5 мың теңге - 96 разъездге 140 орынды балабақша құрылысына»;
18 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын: «7 980 мың теңге - Қараөткел ауылындағы сумен жабдықтау желілерін қайта құру жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы түзетуге, мемлекеттік сараптама өткізуге»;
19 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын: «13 000 мың теңге - Қоянды селосындағы сумен жабдықтау желілерін қайта құру жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы түзетуге, мемлекеттік сараптама өткізуге»;
21 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын: «6 198,3 мың теңге - 96 разъездге электрмен жабдықтау жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге»;
22 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын: «13 250 мың теңге – Қаражар селосында электрмен жабдықтау жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге»;
23 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын: «8 150 мың теңге – Қажымұқан селосында электрмен жабдықтау желілерінің құрылыс жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы түзетуге, мемлекеттік сараптама әзірлеуге»;
24 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын: «41 360 мың теңге – Максимовка селосында электрмен жабдықтау желілерінің құрылыс жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы түзетуге, мемлекеттік сараптама әзірлеуге»;
келесі мазмұндағы азат жолдарымен толықтырылсын:
«15 000 мың теңге – Ақмол ауылынан Қараөткел ауылына және Қаражар селосына дейін су ағызғышты қайта құру жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы түзетуге, мемлекеттік сараптама әзірлеуге;
28 531 мың теңге – Ақмол ауылындағы қазандықтың құрылысы жобасы бойынша құжаттамада қарастырылмаған жұмыстарға жобалау-сметалық құжаттаманы түзетуге;
37 000 мың теңге – аудандық ішкі істер бөлімінің ғимаратына электрмен жабдықтау желілерінің құрылысына»;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының сессия төрағасы               Т.Құлмағамбетов
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы                       Р.Түлкібаев
Келісілді
Целиноград ауданының әкімі                 А.Үйсімбаев
«Целиноград ауданының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығы                           А.Ыбраева
Целиноград аудандық
мәслихатының 2012 жылғы
28 маусымдағы № 45/6-5
шешіміне қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
2
3
4
5
1. Кірістер

«45 000 тысяч тенге – на ремонт котельного оборудования аула Акмол;
2 400 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов»;
в пункте 7:
абзац 7 изложить в новой редакции: «238 846 тысяч тенге - на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда»;
абзац 16 изложить в новой редакции: «248 304,5 тысяч тенге - на строительство детского сада на 140 мест на разъезде 96»;
абзац 18 изложить в новой редакции: «7 980 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации, проведение государственной экспертизы по проекту реконструкции сетей водоснабжения села Караоткель»;
абзац 19 изложить в новой редакции: «13 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации, проведение государственной экспертизы по проекту реконструкции сетей водоснабжения села Коянды»;
абзац 21 изложить в новой редакции: «6 198,3 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации по проекту электроснабжения на разъезде 96»;
абзац 22 изложить в новой редакции: «13 250 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации по проекту электроснабжения села Каражар»;
абзац 23 изложить в новой редакции: «8 150 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации, проведение государственной экспертизы по проектам строительства сетей электроснабжения села Кажымукан»;
абзац 24 изложить в новой редакции: «41 360 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации, проведение государственной экспертизы по проектам строительства сетей электроснабжения села Максимовка»;
дополнить абзацами следующего содержания:
«15 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации, проведение государственной экспертизы по проекту реконструкции водовода от аула Акмол до аула Караоткель и села Каражар;
28 531 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на работы, непредусмотренные в документации, по проекту строительства котельной в ауле Акмол;
37 000 тысяч тенге – на строительство систем электроснабжения здания районного отдела внутренних дел»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата                        Т.Кульмагамбетов
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Р.Тулькубаев
Согласовано
Аким Целиноградского района                А.Уисимбаев
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Целиноградского района»                    А.Ибраева
Приложение
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 28 июня 2012 года № 45/6-5
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
2
3
4
5
I.Доходы