Целиноград ауданында үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 шілдедегі № А-4/268 қаулысы. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 9 тамызда № 1-17-179 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № А-1/340 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 18.09.2014 № А-1/340 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография мен пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4)тармақшасына,Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 11 бабының 2 тармағының 3 тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысымен бекітілген "Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларға әлеуметтік көмек тоқсан сайын алты айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде көрсетілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград ауданы әкімінің міндетін атқарушы М.Жанабергенов

Об оказании социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому в Целиноградском районе
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 20 июля 2012 года № А-4/268. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 9 августа 2012 года № 1-17-179. Утратило силу постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 18 сентября 2014 года № А-1/340
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 18.09.2014 № А-1/340 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 3) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", стандартом государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому", утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать социальную помощь детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому, ежеквартально в размере 6 месячных расчетных показателей.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Целиноградского района М.Жанабергенов