Аудандық мәслихаттың 2011 жылдың 12 желтоқсанындағы № С-45/2 "2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 наурыздағы № С-3/2 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 30 наурызда № 1-18-152 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № С-13/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 31.01.2013 № С-13/7 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылдың 28 ақпандағы № 5С-2-2 «Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылғы 2 желтоқсандағы № 4С-39-2 «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімі негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихаттың «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2011 жылдың 12 желтоқсанындағы № С-45/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-18-146 тіркелген, 2012 жылдың 21 қаңтарында аудандық «Вести» газетінде және 2012 жылдың 21 қаңтарында аудандық «Өрлеу» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға арналғаны келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 301 075 мың теңге,
соның ішінде:
салықтық түсімдер – 468 378 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 694 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31 135 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 790 868 мың теңге;
2) шығындар – 2 319 582,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25 530 мың теңге;
соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 27 369 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 839 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша
сальдо – 0 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – (-44 037,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитті пайдалану) – 44 037,1 мың теңге»;
2) 4 тармақтың 3) тармақшасы алынсын;
12-1 тармақ 2), 3), 4) тармақшалармен толықтырылсын және жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 12 декабря 2011 года № С-45/2 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2012 года № С-3/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 30 марта 2012 года № 1-18-152. Утратило силу решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 31 января 2013 года № С-13/7
Сноска. Утратило силу решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 31.01.2013 № С-13/7 (вводится в действие с момента подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Акмолинского областного маслихата от 28 февраля 2012 года № 5С-2-2 «О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 2 декабря 2011 года № 4С-39-2 «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 12 декабря 2011 года № С-45/2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-146 опубликованное 21 января 2012 года в районной газете «Вести» и 21 января 2012 года в районной газете «Өрлеу») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 301 075 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям – 468 378 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 694 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31 135 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 790 868 тысяч тенге;
2) затраты – 2 319 582,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 530 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты – 27 369 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 839 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-44 037,1) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 44 037,1 тысяч тенге»;
подпункт 3) пункта 4 исключить;
пункт 12-1 дополнить подпунктами 2), 3), 4) и изложить в новой редакции:

«12-1. 2012 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан жағдай бойынша 19 179,1 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары келесі мақсаттарға бағытталсын:
1) су құбырлары желілерін ағымдағы жөндеуге 4 500 мың теңге сомасында
2) Дамса селосының, Степное селосының, Научный кентінің бас тоған құрылысы алаңын және сүзбе станциясын қайта жаңартуға 9 993,8 мың теңге сомасында;
3) пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтаруға 4 013,3 мың теңге сомасында, соның ішінде республикалық бюджетке 4 005,8 мың теңге, облыстық бюджетке 7,5 мың теңге;
4) әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 672 мың теңге сомасында»;
аудандық мәслихаттың «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2011 жылдың 12 желтоқсандағы № С-45/2 шешімінің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы                            Ғ.Мұқанова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г.Скирда
КЕЛІСІЛДІ:
Аудан әкімі                                С.Қамзебаев
Шортанды аудандық мәслихатының
2012 жылғы 27 наурыздағы
№ С-3/2 шешіміне
1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Функционалдық топ
Сома
Санат
Функционалдық топша
Сынып
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Сыныпша
Бағдарлама
I. Кiрiстер

«12-1. Направить свободные остатки бюджетных средств в сумме 19 179,1 тысяч тенге, образовавшиеся по состоянию на 1 января 2012 года на следующие цели:
1) на текущий ремонт водопроводных сетей в сумме 4 500 тысяч тенге;
2) на реконструкцию площадки водозаборных сооружений и фильтровальной станции села Дамса, села Степное, поселка Научный в сумме 9 993,8 тысяч тенге;
3) на возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 4 013,3 тысяч тенге, в том числе в республиканский бюджет 4 005,8 тысяч тенге, в областной бюджет 7,5 тысяч тенге;
4) бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 672 тысяч тенге»;
приложения 15 к решению районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 12 декабря 2011 года № С-45/2 изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Г.Муканова
Секретарь
районного маслихата                        Г.Скирда
«СОГЛАСОВАНО»:
Аким района                                С.Камзебаев
Приложение 1
к решению Шортандинского
районного маслихата
от 27 марта 2012 года № С–3/2
Бюджет района на 2012 год
Функциональная группа
Сумма
Категория
Функциональная подгруппа
Класс
Администратор бюджетных программ
Подкласс
Программа
I. Доходы