Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 22 тамыздағы № А-6/296 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 қыркүйекте № 3446 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі № А-4/95 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 15.04.2013 № А-4/95 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі «Тұрғын үй қатынастары туралы» Заңының 97 бабы 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заныңа сәйкес, Қазақстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306  бұйрығымен бекітілген мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесі негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.А.Атабаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды ауданының
әкімі                                      С.Камзебаев
Шортанды ауданы әкімдігінің
2012 жылғы «22» тамыздағы
№ А-6/296 қаулысына қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін
төлемақы мөлшері
р/с
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үй
Тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
1
Шортанды ауданы, Научный кенті, Бараева көшесі 14
61,31 теңге
2
Шортанды ауданы, Шортанды кенті, Пушкина көшесі 52
60,17 теңге

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 22 августа 2012 года № А-6/296. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 сентября 2012 года № 3446. Утратило силу постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 15 апреля 2013 года № А-4/95
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 15.04.2013 № А-4/95.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 1 статья 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, утвержденной приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Атабаева М.А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Шортандинского района                      С.Камзебаев
Приложение
к постановлению акимата
Шортандинского района
от «22» августа 2012 года
№ А-6/296
Размер платы за пользование жилищем из государственного
жилищного фонда
п/п
Жилище из государственного жилищного фонда
Размер платы за пользование жилищем
1
Шортандинский район, поселок Научный, улица Бараева 14
61,31 тенге
2
Шортандинский район, поселок Шортанды, улица Пушкина 52
60,17 тенге