Бурабай ауданында 2012 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 қаңтардағы № А-2/63 қаулысы. Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 ақпанда № 1-19-220 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 7 наурыздағы № 01-10-188 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 07.03.2013 № 01-10-188 хатымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 13 тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармақшасына, 20 бабының 1 тармағына, 5 тармағының 2 тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекiтiлген, Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесіне сәйкес, Бурабай ауданының әкiмдiгі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Бурабай ауданында 2012 жылға қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған 2012 жылғы Бурабай ауданының қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдарының тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi бекiтiлсiн, сұранысы және ұсыныстары анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Б.Нұрпановаға жүктелсiн.
4. Осы қаулы Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі                     В.Балахонцев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі Ақмола
облысының әділет департаменті
Бурабай ауданының әділет
басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығының
міндеттер атқарушы                         Г.А.Беляшова
«Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі Салық
департаментінің Бурабай
ауданының салық басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            А.Қ.Есполов
«Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігінің
Ақмола облысының ішкі істер
департаментінің Бурабай
ауданының ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Е.С.Жүсіпов
Бурабай ауданының
мамандандырылған әкімшілік
сотының төрағасы                           Н.К.Құрманғалиев
«Ақмола облысы Щучинск
қаласының қорғаныс істері
жөніндегі біріктірілген
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Қ.М.Қамалиев
Бурабай аудандық
сотының төрағасы                           М.Қ.Сейдахметов
«Ақмола облысы мұрағаттар
мен құжаттамалар
басқармасының Бурабай
ауданының мемлекеттік
мұрағаты» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        М.Ә.Шәкиев
Бурабай ауданы әкімдігінің

Об организации общественных работ в Бурабайском районе на 2012 год
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 30 января 2012 года № А-2/63. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 23 февраля 2012 года № 1-19-220. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Бурабайского района Акмолинской области от 7 марта 2013 года № 01-10-288)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Бурабайского района Акмолинской области от 07.03.2013 № 01-10-288).
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5 статьи 7, пунктом 1подпунктом 2 пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Бурабайском районе на 2012 год.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы по Бурабайскому району на 2012 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нурпанову М.Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского района                   В.Балахонцев
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющая обязанности
начальника государственного
учреждения «Управление
юстиции Бурабайского района
Департамента юстиции
Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      Г.А.Беляшова
Начальник государственного
учреждения «Налоговое
управление по Бурабайскому
району Налогового департамента
по Акмолинской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан»                      А.К.Есполов
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел Бурабайского района
Департамента внутренних
дел Акмолинской области
Министерства Внутренних
дел Республики Казахстан»                  Е.С.Жусупов
Председатель
Специализированного
административного суда
Бурабайского района                        Н.К.Курмангалиев
Начальник государственного
учреждения «Объединенный
отдел по делам обороны
города Щучинск
Акмолинской области»                       К.М.Камалиев
Председатель Бурабайского
районного суда                             М.К.Сейдахметов
Начальник государственного
учреждения «Государственный
архив Бурабайского района
Управления архивов и
документации Акмолинской области»          М.А.Шакиев
Утвержден
постановлением акимата
Бурабайского района

2012 жылғы 30 қаңтардағы
№ А-2/63 қаулысымен
бекітілген
2012 жылғы Бурабай ауданының қоғамдық жұмыстар
жүргiзiлетiн ұйымдарының тiзбесi, қоғамдық
жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты шарттары,
қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының
мөлшері және оларды қаржыландыру көздері,
сұранысы және ұсыныстары
р/н
Ұйымдардың атаулары
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Көлемі
1
2
3
4
1
Бурабай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі жанындағы «Тазалық-Сервис» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
1. Қаланы көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
684 000 м2
2
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Ақмола облыстық сотының кеңсесі» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданының соты
Соттық шақыру қағазын және хат-хабарын жеткізу
9 600 дана
3
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Ақмола облыстық сотының кеңсесі» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданының мамандандырылған әкімшілік соты
Соттық шақыру қағазын және хат-хабарын жеткізу
9 600 дана
4
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Ақмола облысының әділет департаменті Бурабай ауданының әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
7 200 дана
5
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық департаментінің Бурабай ауданы бойынша салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
14 400 дана
6
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақмола облысының ішкі істер департаментінің Бурабай ауданының
ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
19 200 дана
7
«Ақмола облысы Щучинск қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Әскерге шақыру және тіркеу комиссиясы кезеңінде шақыру қағазын жеткізу арқылы көмек көрсету
24 000 дана
2. Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
24 000 дана
8
«Ақмола облысы мұрағаттар мен құжаттамалар басқармасының Бурабай ауданының мемлекеттік мұрағаты»
мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
2 400 дана
9
«Бурабай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
2 400 дана
10
«Бурабай ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету

от 30 января 2012 года
№ А-2/63
Перечень
организаций, в которых будут проводиться
общественные работы, виды, объемы и конкретные
условия общественных работ, размеры оплаты
труда участников и источники их финансирования,
спрос и предложение на общественные работы по
Бурабайскому району на 2012 год
№ п/п
Наименование организации
Виды общественных работ
Объем работ
1
2
3
4
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Тазалык-Сервис» при отделе жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бурабайского района
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и  очистке территории, озеленении города
684 000 м2
2
Государственное учреждение «Канцелярия Акмолинского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном суде Республики Казахстан (Аппарата Верховного суда Республики Казахстан)»
Бурабайский районный суд
Доставка судебных повесток и корреспонденции
9 600 штук
3
Государственное учреждение «Канцелярия Акмолинского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном суде Республики Казахстан (Аппарата Верховного суда Республики Казахстан)»
Специализированный административный суд Бурабайского района
Доставка судебных повесток и корреспонденции
9 600 штук
4
Государственное учреждение «Управление юстиции Бурабайского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
Оказание помощи в технической обработке документации
7 200 штук
5
Государственное учреждение «Налоговое управление по Бурабайскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан»
Оказание помощи в технической обработке документации
14 400 штук
6
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Бурабайского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства Внутренних дел Республики Казахстан»
Оказание помощи в технической обработке документации
19 200 штук
7
Государственное учреждение «Объединенный отдел по делам обороны города Щучинск Акмолинской области»
1. Оказание помощи комиссии на период приписки и призыва путем доставок повесток
24 000 штук
2. Оказание помощи в технической обработке документации
24 000 штук
8
Государственное учреждение «Государственный архив Бурабайского района Управления архивов и документации Акмолинской области»
Оказание помощи в технической обработке документации
2 400 штук
9
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Бурабайского района»
Оказание помощи в технической обработке документации
2 400 штук
10
Государственное учреждение «Отдел образования Бурабайского района»
Оказание помощи в технической обработке документации

7 200 дана
11
«Бурабай ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
4 800 дана
12
«Бурабай ауданының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
4 800 дана
13
«Бурабай ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
2 400 дана
14
«Бурабай ауданының Щучинск қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
9 600 дана
15
«Бурабай ауданының Абылайхан селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
28 800 м2
2. Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
2 400 дана
16
«Бурабай ауданының Веденов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
50 400 м2
2. Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
2 400 дана
17
«Бурабай ауданының Зеленобор селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
36 000 м2
2. Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
9 600 дана
18
«Бурабай ауданының Златополье селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
64 800 м2
2. Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
12 000 дана
19
«Бурабай ауданының Кенесары селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
72 000 м2
2. Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
4 800 дана
20
«Бурабай ауданының Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
28 800 м2
2. Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
4 800 дана
21
«Бурабай ауданының Қатаркөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
28 800 м2
2. Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
4 800 дана
22
«Бурабай ауданының Наурызбай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

7 200 штук
11
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и
градостроительства Бурабайского района»
Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 штук
12
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Бурабайского района»
Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 штук
13
Государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков Бурабайского района»
Оказание помощи в технической обработке документации
2 400 штук
14
Государственное учреждение «Аппарат акима города Щучинск Бурабайского района»
Оказание помощи в технической обработке документации
9 600 штук
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Абылайханского сельского округа Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
28 800 м2
2. Оказание помощи в технической обработке документации
2 400 штук
16
Государственное учреждение «Аппарат акима Веденовского сельского округа Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
50 400 м2
2. Оказание помощи в технической обработке документации
2 400 штук
17
Государственное учреждение «Аппарат акима Зеленоборского сельского округа Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
36 000 м2
2. Оказание помощи в технической обработке документации
9 600 штук
18
Государственное учреждение «Аппарат акима Златопольского сельского округа Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
64 800 м2
2. Оказание помощи в технической обработке документации
12 000 штук
19
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенесаринского сельского округа Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
72 000 м2
2. Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 штук
20
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Атамекен Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
28 800 м2
2. Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 штук
21
Государственное учреждение «Аппарат акима Катаркольского сельского округа Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
28 800 м2
2. Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 штук
22
Государственное учреждение «Аппарат акима Наурызбайского сельского округа Бурабайского района»

4 800 дана
24
«Бурабай ауданының Успеноюрьев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
21 600 м2
2. Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
4 800 дана
25
«Бурабай ауданының Бурабай кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету

4 800 штук
24
Государственное учреждение «Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
21 600 м2
2. Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 штук
25
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Бурабай Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении поселка