Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Ақтоғай ауылдық округінде Ақтан батыр атындағы ауылды құру туралы
Бірлескен Ақтөбе облыстық мәслихатының 2012 жылғы 18 сәуірдегі № 22 шешімі және Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2012 жылғы 18 сәуірдегі № 132 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 3 мамырда № 3393 тіркелді.
Ескерту. Тақырыбында және 1 тармақта "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 30.05.2017 № 185 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 30.05.2017 № 158 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, 27-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 3), 4) тармақшаларына сәйкес, тұрғындардың пікірін, Шалқар ауданының мәслихаты мен әкімдігінің, облыстық ономастика комиссиясының ұсыныстарын ескере отырып, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Ақтоғай ауылдық округінде Ақтан батыр атындағы ауыл қоса беріліп отырған схемалық картаға сәйкес құрылсын.
2. Осы әкімдіктің қаулысының және мәслихаттың шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Қ.Нұрқатоваға жүктелсін.
3. Осы әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А.МҰХАМБЕТОВ
Облыстық
мәслихаттың хатшысы
С.ҚАЛДЫҒҰЛОВА
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Қ.ЕЛУБАЕВ
РҚАО ескерту. Схемалық картаны қағаз мәтінінен қараңыз.

Об образовании села имени Актан батыра в Актогайском сельском округе Шалкарского района Актюбинской области
Совместное решение маслихата Актюбинской области от 18 апреля 2012 года № 22 и постановление акимата Актюбинской области от 18 апреля 2012 года № 132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 мая 2012 года № 3393.
Сноска. В заголовке и пункте 1 слова "аула", "аул" заменены словами "села", "село" постановлением акимата Актюбинской области от 30.05.2017 № 185 и решением маслихата Актюбинской области от 30.05.2017 № 158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 3), 4) cтатьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения, предложений маслихата и акимата Шалкарского района, областной ономастической комиссии, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Образовать село имени Актан батыра в Актогайском сельском округе Шалкарского района Актюбинской области согласно прилагаемой схематической карте.
2. Контроль за исполнением данного постановления акимата и решения маслихата возложить на заместителя акима области Нуркатову С.К.
3. Настоящее постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области А.МУХАМБЕТОВ
Секретарь
областного маслихата
С.КАЛДЫГУЛОВА
Председатель сессии
областного маслихата
К. ИЛЮБАЕВ
Примечание РЦПИ. См. бумажный вариант.