Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 434 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2012 жылғы 27 шілдедегі № 44 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 тамызда № 3406 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 шілдедегі № 07-01-02/387 хаты).
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облыстық мәслихатының 18.07.2013 № 07-01-02/387 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 8 - бабының 2 - тармағына, 106 - бабының 3 және 4 - тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3384 тіркелген, 2012 жылғы 17 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 9-10 жарияланған облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 434 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"100 286 194,6" деген цифрлар "102 882 265,6" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша -
"24 930 962" деген цифрлар "27 527 033" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"99 949 106,1" деген цифрлар "102 545 177,1" деген цифрлармен ауыстырылсын.
14 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
"1 301 464" деген цифрлар "1 369 482" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5 абзацтың бөлігінде:
"703 105" деген цифрлар "1 062 865" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 абзацтың бөлігінде:
"28 800" деген цифрлар "14 400" деген цифрлармен ауыстырылсын;
8 абзацтың бөлігінде:
"52 708" деген цифрлар "67 708" деген цифрлармен ауыстырылсын;
10 абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"автомобиль жолдарын (жасанды құрылыстарды) күрделі және орташа жөндеуге - 1 652 250 мың теңге";
11 абзацтың бөлігінде:
"3 055 798" деген цифрлар "3 085 959" деген цифрлармен ауыстырылсын;
12 абзацтың бөлігінде:
"1 341 161" деген цифрлар "1 356 161" деген цифрлармен ауыстырылсын
13 абзацтың бөлігінде:
"1 097 911" деген цифрлар "1 097 807" деген цифрлармен ауыстырылсын;
14 абзацтың бөлігінде:
"1 101 299" деген цифрлар "1 157 998" деген цифрлармен ауыстырылсын;
16 абзацтың бөлігінде:
"635 418" деген цифрлар "759 397" деген цифрлармен ауыстырылсын;
18 абзацтың бөлігінде:

О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 434 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Актюбинского областного маслихата от 27 июля 2012 года № 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 августа 2012 года № 3406. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Актюбинской области от 18 июля 2013 года № 07-01-02/387).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Актюбинской области от 18.07.2013 № 07-01-02/387).
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктами 3 и 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 434 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3384, опубликованное в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник" от 17 января 2012 года № 9-10 следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "100 286 194,6" заменить цифрами "102 882 265,6", в том числе по:
налоговым поступлениям -
цифры "24 930 962" заменить цифрами "27 527 033";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "99 949 106,1" заменить цифрами "102 545 177,1".
в пункте 14:
в части абзаца 2:
цифры "1 301 464" заменить цифрами "1 369 482";
в части абзаца 5:
цифры "703 105" заменить цифрами "1 062 865";
в части абзаца 6:
цифры "28 800" заменить цифрами "14 400";
части абзаца 8:
цифры "52 708" заменить цифрами "67 708";
абзац 10 изложить в следующей редакции:
"капитальный и средний ремонт автомобильных дорог (искусственных сооружений) - 1 652 250 тысяч тенге";
в части абзаца 11:
цифры "3 055 798" заменить цифрами "3 085 959";
в части абзаца 12:
цифры "1 341 161" заменить цифрами "1 356 161";
в части абзаца 13:
цифры "1 097 911" заменить цифрами "1 097 807";
в части абзаца 14:
цифры "1 101 299" заменить цифрами "1 157 998";
в части абзаца 16:
цифры "635 418" заменить цифрами "759 397";
в части абзаца 18:

3 271
04
Бiлiм беру
15 783 342
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
1 218 789
261
Облыстың білім басқармасы
1 218 789
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
781 129
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
437 660
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2 800 365
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 258 697
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 258 697
261
Облыстың білім басқармасы
1 541 668
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
859 172
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
551 590
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 425
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
28 039
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
442
04
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
3 317 027
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
226 486
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
226 486
261
Облыстың білім басқармасы
3 090 541
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 360 841
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 542 412
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
100 000
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
87 288
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктілігін арттыру
556 303
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы

3 271
04
Образование
15 783 342
1
Дошкольное воспитание и обучение
1 218 789
261
Управление образования области
1 218 789
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
781 129
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
437 660
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2 800 365
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 258 697
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 258 697
261
Управление образования области
1 541 668
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
859 172
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
551 590
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
102 425
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
28 039
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
442
04
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
3 317 027
253
Управление здравоохранения области
226 486
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
226 486
261
Управление образования области
3 090 541
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 360 841
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
1 542 412
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
100 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
87 288
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
556 303
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета

63 304
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
63 304
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
37 442
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
37 442
261
Облыстың білім басқармасы
455 557
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
455 557
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
7 890 858
261
Облыстың білім басқармасы
2 845 860
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 735
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
35 689
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
51 389
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
161 362
04
9
261
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық- педагогикалық консультациялық көмек көрсету
146 028
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
66 939
029
Әдістемелік жұмыс
54 405
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
228 628
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
49 627
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
289 665
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 689 393
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 044 998
007
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
1 958 709
008
Облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 085 959
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
330
05
Денсаулық сақтау
18 665 430,7
1
Кең бейiндi ауруханалар
134 971
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
134 971
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету

63 304
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
63 304
253
Управление здравоохранения области
37 442
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
37 442
261
Управление образования области
455 557
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
455 557
9
Прочие услуги в области образования
7 890 858
261
Управление образования области
2 845 860
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
72 735
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
35 689
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
51 389
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
161 362
04
9
261
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
146 028
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
66 939
029
Методическая работа
54 405
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка -сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
228 628
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
49 627
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
289 665
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 689 393
271
Управление строительства области
5 044 998
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 958 709
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
3 085 959
037
Строительство и реконструкция объектов образования
330
05
Здравоохранение
18 665 430,7
1
Больницы широкого профиля
134 971
253
Управление здравоохранения области
134 971
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения

152 972
047
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
152 972
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
141 187
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
106 000
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187
07
1
261
Облыстың білім басқармасы
408 119
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
408 119
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 800 058
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 060 832
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 356 161
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 926 665
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 006 160
056
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
78 400
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
301 840
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
70 000
2
Коммуналдық шаруашылық
6 917 058,9
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 252 132
07
2

152 972
047
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
152 972
256
Управление координации занятости и социальных программ области
141 187
040
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
106 000
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187
07
1
261
Управление образования области
408 119
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
408 119
271
Управление строительства области
10 800 058
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3 060 832
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 356 161
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 926 665
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 006 160
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
78 400
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
301 840
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
70 000
2
Коммунальное хозяйство
6 917 058,9
271
Управление строительства области
1 252 132
07
2

279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 110 963,8
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйені дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
56 000
071
Газ көлігі жүйесін дамыту
3 054 963,8
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
4 976 874,3
1
Ауыл шаруашылығы
1 863 524
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 795 023
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 739
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
133 174
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
877 543
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
35 000
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
2 392
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4 500
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
441 039
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
82 300
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
10 000
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
133 336
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
68 501
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
68 501
2
Су шаруашылығы
50 671
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
23 112
10
2
254
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
23 112
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
27 559
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
27 559
3
Орман шаруашылығы
268 975

279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 110 963,8
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
56 000
071
Развитие газотранспортной системы
3 054 963,8
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
4 976 874,3
1
Сельское хозяйство
1 863 524
255
Управление сельского хозяйства области
1 795 023
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
75 739
002
Поддержка семеноводства
133 174
010
Государственная поддержка племенного животноводства
877 543
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
35 000
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
2 392
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4 500
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
441 039
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
82 300
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
10 000
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
133 336
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
68 501
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
68 501
2
Водное хозяйство
50 671
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
23 112
10
2
254
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
23 112
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
27 559
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
27 559
3
Лесное хозяйство
268 975