Карантин режимін енгізе отырып карантиндік аймақты анықтаудың кейбір мәселелері туралы
Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 461 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 қаңтарда № 3493 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 23 сәуірдегі № 192 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 23.04.2018 № 192 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы "Өсімдіктер карантині туралы" Заңының 9-1-бабының 3) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Ақтөбе облыстық аумақтық инспекциясының 2012 жылғы 25 қыркүйектегі № 08-13/106 ұсынысы негізінде облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 424 "Карантин режимін енгізе отырып карантиндік аймақты анықтау туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3385 тіркелген, 2012 жылғы 28 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газетінде № 16 жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулысының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О некоторых вопросах введения карантинной зоны с введением карантинного режима
Постановление акимата Актюбинской области от 21 декабря 2012 года № 461. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 января 2013 года № 3493. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 23 апреля 2018 года № 192
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 23.04.2018 № 192 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений" и на основании представления Актюбинской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан № 08-13/106 от 25 сентября 2012 года акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 12 декабря 2011 года № 424 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима" (зарегистрированное в реестре нормативных правовых актов за № 3385, опубликованное в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник" 28 января 2012 года № 16) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Облыс әкімдігінің 2007 жылғы 28 қыркүйектегі № 307 "Облыс шаруашылықтарына жатаған үкекіре бойынша карантин қою және оның таралуына жол бермеу мен жою жөнінде шұғыл шаралар қабылдау" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3226 тіркелген, 2007 жылғы 13 қарашада "Ақтөбе" газетінде № 138 және 2007 жылғы 20 қарашада "Актюбинский вестник" газетінде № 142 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу постановление акимата области от 28 сентября 2007 года № 307 "О наложении карантина по горчаку ползучему (розовому) на хозяйства области и принятии неотложных мер по его локализации и ликвидации" (зарегистрированное в реестре нормативных правовых актов за № 3226, опубликованное 13 ноября 2007 года в газете "Ақтөбе" № 138 и 20 ноября 2007 года в газете "Актюбинский вестник" № 142).

3. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі-Басқарма) (М.С.Жұмағазиев) осы қаулыны басқарманың интернет – ресурсында орналастырсын.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А.Мұхамбетов
Облыс әкімдігінің
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 461 қаулысына қосымша
Облыс әкімдігінің 2011 жылғы
12 желтоқсандағы № 424 "Карантин
режимін енгізе отырып карантиндік
аймақты анықтау туралы" қаулысына 1-қосымша
Жатаған укекіреге карантин режимін енгізе отырып карантиндік аймақ белгіленетін шаруашылық жүргізуші субъектілер
Әйтеке би
Шаруашылықтың атауы
Көлем, га
Ақтасты а/о

3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" (далее - Управление) (Джумагазиев М.С.) обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Управления.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким области А.Мухамбетов
Приложение
к постановлению акимата области
от 21 декабря 2012 года № 461
Приложение 1 к постановлению
акимата области от 12 декабря 2011 года
№ 424 "Об установлении карантинной
зоны с введением карантинного режима"
Хозяйствующие субъекты, на которые устанавливается карантинная зона с введением карантинного режима по горчаку розовому
Айтекебийский район
Наименование хозяйства
Площадь, га
Актастинский с/о